Şimdi Ara

Bir kız evlenecek diye sehrin felc olmasi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yer : Denizli. Bir bakanin kizi evleniyormus. Her noktayi kapatmislar. 10 dk'lik mesafeyi dolanarak 1.5 saatte gidebildim. Evlensinler de cerremesini neden biz cekiyoruz arkadasim. Trafikte binlerce insan perisan oldu. Zaten denizliyi bilen bilir, rant icin kazilmadik bi kulak arkasi kaldi. Saglam yollari da polis kapatinca parti basladi.

Gelismemis 3.dunya ulkelerinde boyle kapsamli dugun olmamali. Dugun bitince ankaraya dönseler hemen bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Klasik türkiye hocam kabullenin burda yalakalık yaparsan paşa muamelesi görürsün

• Görgüsüzlük in a nutshell.

• çaybaşı ve çınardan da otobüsler geçmedi ta bayramyerine yürüdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneb algedi

çaybaşı ve çınardan da otobüsler geçmedi ta bayramyerine yürüdüm.

O ne öyle hocam geçmiş olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Show

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneb algedi

çaybaşı ve çınardan da otobüsler geçmedi ta bayramyerine yürüdüm.

Bayramyeri de felc olmustu. Butun araclari oraya yonlendirmisler. Forum'dan devlet hastanesine 1.30 saatte gittim iste.

• Sonra da Avrupa Birliğine bizi niye almıyorlar diye ağlarız
    Adamlar bizi alıpta kendi kalitelerini niye düşürsünler berrak su ile bulanık suyu karıştırıp içermisin sen ?

Düğün adı altında türlü şaklabanlıklar holiganlıklar yapılır adı da adet böyle ben senin pisliğini çekmek zorundamıyım balkonda otururken pompalı tüfek sesini duymak zorundamıyım biz ülkecek yobazız arkadaşlar bunu kabul edelim.
  • İki kişi akşam pompa bizimkiler her yeri kapatıp bunu kutluyor, ego tatmini, kendilerini büyük hissediyorlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görgüsüzlükten başka bir şey değil..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demeyin öyle. Müslüman onlar. Cennete gidecekler

• Kurban kesimi için yerler ayarlanıyor da bu düğünler için neden ayarlanmıyor. Şu sokaktaki tirrek düğüncü müzisyenlerinin bağırtısını dinlemek zorunda mıyız biz ? Dediğim gibi Düğün salonları olsun izolasyonlu, devlet randevu versin orada isteyen istediği gürültüyü yapsın.
  • Sayın bakanımızın kerimesinin düğününde bir gün sabredemeyen fetöcü , taocu ve dombilidir :D
  • Ülke dingonun ahırına dönmüş. Sanki yollar babasının çiftliği.
  • Haklısınız gelismemiş 3.dünya ülkelerinde böyle düğünler olmamalı. Allahtan 1.dünya ülkesiyiz.
  • Millete hizmetkaaar olmaya geldiler!

• geçende sivasta oldu. toplu acılış bahanesiyle abdullah gül ismet yılmaz binali yıldırım geldi. yolları saat 3 te kapatmaya basladılar. 5teki konusmaya saat 7 de geldiler. yarım saat konusup akp li belediye baskanının düğününe ucuverdiler..
  • O otogarın ilerisinde bi kavşak var orayı bi yapamadılar denizliden geçerken çile çekiyoruz yollar berbat hale geldiği gibi ters şeritten gidenler mi dersin, dubaları ezip geçenler mi dersin ne ararsan var
  • Cumhurbaskanının kızı evlendiginde basıma gelmişti sıcakta 5 km yürüdüm . Gitmem lazım bu ulkeden

• Kendine hoş 'bakan'lar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.