Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S8 kullanıyorum. 3,5 sene olmuş. Fiyatlardan dolayı rahat 2-3 sene daha kullanırım gözüküyor. 4.000'e almıştım zamanında. Hala daha bakıyorum. Bu güce sahip yeni telefonlar 3.000-4.000 fiyat bandında. Daha iyisine geçmem için ancak 5.000 ve üzeri vermem gerekiyor. O zaman kalsın diyorum. Onca para bir daha kolay kolay veremem telefona.

• öncede 2-3 yıldı ama artık arttırıyorum şuanda İPHONE X var 3 yıl oldu 5 yıl kullanırım en az

• Bende sony z5 vardı 3 sene kullandım sonra birgün elimden düştü ön cam fena kırıldı. Ne kadar tamiri ile uğraşsamda olmadı sonra 2750 tlye hepsi buradadan asus 5z aldım. 2 yıldır bitti gayet güzel çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 ay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise 1 iken aldığım s3 miniyi tam 6 sene kullandım , artık telefona whatsapptan resim bile gelemiyordu hafızası çok azdı ne çekti garibim   Yazın da redmi note 8 pro aldım 4 sene götürür beni ddiye düşünüyorum

• 2 yıl 2 aydır S9+ kulanıyorum.

Garantisinin bitiminin son ayında batarya değişikliği yaptırdım.

Gittiği yere kadar kullanırım. Değiştirme düşüncem yok.

2, 3 yıl daha beni götürürse, parasını çıkarmış demektir.

• Xiaomi Redmi 4X 32GB tam 3 sene kullandım. Ne bir yavaşlama, kasma, sorun vesayre vardı. Sıkıldığım için Redmi Note 9S aldım çok acayip memnunum. Kolay kolay Xiaomi'yi bırakmam daha.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

71 çok düşük.

6'yı 7 senedir kullanıyorum pil sağlığı 88.

• 3 4 yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cortana12 -- 5 Temmuz 2021; 13:4:16 >
  • 2.5 sene lg g2 kullandım, efsane telefondu. 1 yıl Samsung note 4, 1 yıl note 5 tecrübesinden sonra pubg 60fps oynamak için honor play aldım. 2. Yılına girmek üzere, sanırım 1 yıl daha götürür.
  • İmzamda da yer alan Samsung Note 9'u 2 senedir kullanıyorum.

En uzun kullandığım cihaz 3,5 sene ile Iphone 5'ti.

2 yılda bir veya 3 yılda bir telefon değiştiriyorum.

Değiştirme sebebim de genelde eldeki cihazın değerinin sıfırlanmadan bir işe yaraması oluyordu. Ancak bu sene pek mümkün değil. Genelde amiral gemisi model kullandığım için şuan 5.000 TL civarına verebileceğim note 9'un üzerine bir o kadar daha para koymam lazım iyi bir amiral gemisi model için. O sebeple 1 sene daha note 9 devam...

• 6s plus 4,5 yıldır
  • İ phone 4 3 Yıl

Sony Xperia Z5 Premium 3 yıl

Xiaomi Mİ 9T 1.5 yıl

• kıng365 kullanıcısına yanıt

What is "hayla" means?

• Uzun süre kullanmak neden marifetmiş gibi geliyor sizlere? Adeta en uzun kullananlar yarışıyor bu tarz konularda

• Samsung S serisini 2 yılda bir alarak geldim bu yıla kadar. En son S9 Plus aldım 3 yıl kadar önce. Alırken de dedim ki fiyatlar böyle giderse bu telefon öldü diyene kadar kullanırım. S serisinde kronik sıkıntı olan bataryanın 1 yıl sonunda performans kaybı sorunu yaşaması sebebiyle 5 ay önce değiştirme kararı aldım. Aslında batarya değiştirecektim fakat Samsung servisini arayıp "bataryayı değiştirmek istiyorum" dedikten sonra aldığım cevap sonrası telefonu değiştirmeye karar verdim. Çünkü siz parasını dahi verseniz Samsung diyor ki telefonu bana gönder. Ben Ankara merkeze göndereceğim, oradaki uzmanlar uygunluk verirse değiştiriyoruz. Bakın tekrar diyorum garanti kapsamı dışında, parasını ödeyerek almak istediğiniz hizmet için uyguladıkları protokol bu. Nereden baksanız 3 ay sürer bir pil değişimi. Bilenler bilir S9'un ekranın kenarları kıvrık. Dışarıda telefoncuya gittiğinizde size " ben değiştiririm " derse yalan söyler çünkü dürüst olan telefoncunun cevabı bu şekildeydi. Ekranın kırılma ihtimali %90.

İhtiyacımı gidermek için kısa bir araştırmayla yine Samsung olsun ama S serisi olmasın diyip Note 10 almaya karar verdim. Haziran ayından beri kullanıyorum fakat batarya süresi gerçekten ama gerçekten çok kötü. Sıfır telefon 1 günü size geçirtemiyorsa bana vereceği ekran görüntüsü kalitesinin anlamı yok çünkü şarj etme şansınız yoksa o parlak renkleri eve dönüp şarja taktığınızda göreceksiniz.

• 2.5 senedir a8 2018 kullanıyorum. Donma kasma yok. Çizik mizik yok. Epey korudum cihazı. Zaten tipik sosyal medya kullanıcısıyım. Rahat 2 sene daha kullanırım herhalde. Bi batarya alırım orjinal oh mis..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 3 Aralık 2020; 10:54:53 >
  • Kaç yıl giderse 3 sene oldu Asus Zenfone Max.
  • HTC U11 - 3 senedir kullanıyorum.

Orta sınıf telefonlar bile 3-4k oldu. Tasarım hariç benim telefonumdan kötüler. 6-7k telefona vermek bana salaklık gibi geliyor. O yüzden pilini değiştirip U11 ile devam edeceğim.

• iPhone 7 almıştım üç sene önce ikinci el olarak. Halen kullanmaktayım. Bu şartlar altında 1 sene içerisinde bataryasını değiştirip. İki seneyi daha devirmeye çalışırım. Bundan önce iPhone 5 kullandım tam 5 sene kullanmıştım.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.