Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• nokia xpress music 5130 / lise 1 de kendim çalışıp almıştım çamaşır makinesinde yıkandı bozuldu

General Mobile Discovery / Lise Sonda almıştım kendim çalışıp , babama verdim 2 günlüğüne , çaldırdı dükkanda.

Samsung Note 3 / Üniversite 1 de aldım babam almıştı 5 yıl kullandım

Redmi Note 7 / Askerden geldim aldım 1.5 sene oldu hala kullanıyorum.

• Samsung s8 3 sene oldu halen devam sanki kımıl kımıl etmeye başladım :)
  • mi6

tam 3 sene + 1ay oldu... Dahada devam.

• Samsung s3 miniyi 6 sene kullandım , sonra Samsung C5 2 sene , şuan realme 7 pro bu da 3 sene gider inşallah
  • 5 Yıldır iphone 5s kullanıyorum :)

• sadece iPhone kullanırım, en az 5 sene kullanırım. yazılım güncelleme almayınca ve programlar çok yavaşlayınca değiştiriyorum.

bunun yanında eskisini de atmıyorum, medya oynatıcı, hot spot gibi şeylerde işe yarıyor. hala iPhone 5 var bunu şirket telefonu yaptım.

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    10.000 i bilmem de, adam akıllı telefon alınca ben kendime niye bu eziyeti etmişim diyorsun.
    alınca amiral gemisi alıp, gittiği kadar kullanacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 sene Samsung Note2 , 6 sene Samsung Note4 kullandım oğluma verdim o kullanıyor şimdi. Bende 1yıl oldu şaomi K20 Pro Premium var

• iphone 5 2,5 yıl

iphone 6 plus 5 yıl

a70 en az 5 yıl kullanırım inş.

• j7 prime 3 sene

s10 plus aldım 1 senedir kullanıyorum tahminimce bir sorun olmazsa 2023-2024 senesine kadar kullanmayı planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rıza.BN.

Hahhaha hocam makina ölene, can çekişene kadar kullanmışsınız :)) (

Bende de tam tersi. İlk çıkan her modeli kullandım sanırım. Yaş da var haliyle. İlk çıkan renkli ekran Siemens, Acer telefonlardı. Renkli dediğim de Siemens ekranında üç tane renk vardı. Bildiğin heap makinası gibi yeşil erçkrsn üzerinde kırmızı yazı düşün. ve Acer ekranı da komple mavi renk üzerine siyah yazılı şeklinde. O zamanki teknolojide bunlar büyük yeniliklerdi.

Biraz daha geri gidersek elbette Ericsson 337,338,nokia 3310, 5110, 3570,42 bişey, 50li bişey, klavyeli telefonlar, katlanır veya kayan Kapaklı telefonlar, modaya uygun desenli tasarımlı telefonlar, İPhone 3gs, gm 5 plus, samy note 5, samy j2, İPhone 7, huawei p9, p10 plus, p smart, mate 20 lite, p40 lite... Lg k30s, daha var var da ben hatırlamıyorum artık.
    Senede 1 değişiyorum desem tutmaz. Senede 2 desem tutmaz. Senede 3 kere galiba.

Bazen para lazım oluyor satıyorum. Bazen güzelmiş deyip alıyorum.

Alıntıları Göster

Hocam bir bizim ofisteki sabit telefonu kullanmamışsınız , pandemi olmasa buyurun gelin bir kahvemizi için diyeceğim ama malumunuz ...

Sektör size çalışmış maşallah :)))))))))

• samsung note 3 6,5 - 7 yıl korona bitene kadar değiştirmeyi düşünmüyorum

seneye orta seviye telefon alırım

Amoled 120hz

Snapdragon 775G  (6nm)

8GB /128GB

Sony IMX786 ve OIS

En az 4500 mah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 3 Aralık 2020; 1:50:43 >
  • 1 sene kullanıyorum genelde. Şu anda Galaxy S20 var. 5 ay olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 sene
  • 4 sene Galaxy S3, 3 sene Galaxy S7, geçen seneden beri S10e. Bu da beni en az 3 sene götürür. 4 sene önce çıkan telefonla bugünkilerin arasında astronomik farklar yok sonuçta. Çoğu insan son model telefonu statü seviyesi gördüğü için alıyor artık.

• Hayatımda aldığım en iyi alet bence.4k çekim olsun 120fps slowmo ve 3 GB Rami 64 GB hafızası snapdragon 801 ile zamanının ötesinde bir telefondu.One plus one 2014 te aldım hala kullanıyorum.Sanirim 6.5 yıl oldu.Android 10 yüklü custom rom.Memnunum 10 seneye tamamlayacağım.Bu süre içinde bataryası ni değiştirdim taş gibi hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben 2017'de bi samsung galaxy note 8 aldım, hala aynı telefonu kullanıyorum. daha 1 kere formatlamadım bile :)) hala ilk gün ki gibi çiziksiz, vuruksuz, tertemiz, ve hızlı.

• 4 ila 3 sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 sene hala nokıa n2 kullanmaktayım
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.