Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortaokul 2 den beri ortalama 1.5 senede bir telefon değişirdim ama şu anki Oppo Ax7 mi 2 senedir falan kullanıyorum bu kurla da değiştiremeyeceğim anlaşıldı  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisede çoğunu benim kattığım parayla Samsun Galaxy Note 2 almıştım. 5 sene kullandım. Sonra uygulamaları desteklememeye başlayınca mecburen değiştirdim ve yavaşlamıştı bayağı. Şimdi Xiaomi redmi note 6 pro var. 1 sene falan oldu. Dayandığı yere kadar kullanırım sanırım. Bu arada Note 2'yi de kardeşim kullanıyor şu an :) Sonra çocuklarıma geçecek o telefon.

• bu saatten sonra bozulana kadar.

• 2.5 yılda bir degistirdim. Zenfone 5, xiaomi mi5 prime, realme 5 pro..

Yazınca farkettim hep 5ten gitmişim :)
  • 2001 den bu yana 4. Telefonum. 2016 dan bu yana iPhone 6s kullanıyorum. Şarj harici sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolanka -- 1 Aralık 2020; 18:44:39 >
  • Xiaomi Note4x tam üç buçuk yıl oldu kullanmaya devam ediyorum,memnunum.

• Telefonlara aşırı meraklı olduğum için normalde yılda bir para biriktirip değiştirirdim. Ancak akpnin ekonomiyi batırması sebebiyle 5 senedir iphone 6s kullanıyorum.

• 4 yıldır mi5 kullanıyorum. halen bir sorun görmedim xda'dan dayadım son android versiyonunu mutluyum.

• 3.5 sene Galaxy Note 3 Neo kullandim
    3 seneye yakindir da mi a1 kullaniyorim.

• Nokia 8 2 yılı geçti ekranında herkesin şikayet ettiği ekran yanığı var ama garantiye vermedim tamir etmek yerine içine ediyorlar ama biraz batarya zayıfladı bunu değiştirirsem 2 yıl daha rahat gider gibi

• ortalama 5 sene
    son 3 cihaz için
    nokia 6680 7 sene
    iphone 5 6 sene ve hala yedek olarak kullanıyorum
    iphone 7 yaklaşık 2 yıl oldu. androide geçmek için kararsızım.telefonlar aşırı pahalı oldu.

• Şu an elimde iPhone 11 var alalı üç ay oluyor yaptığım hesaplara göre 4-5 sene kullanmayı planlıyorum.
  • 3 yıl Nexus 5 kullanmıştım, ondan sonra 1.5-2 sene aralıkla Mi 5-XZ ve 1 yıldır A50 deyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baydyn -- 1 Aralık 2020; 19:8:59 >
  • 3 sene normal android için amiral ve iPhone için 5 seneye dayanır.
  • 3 yıldır standart romuyla kullanıyordum. Geçen global rom yükledim bir üç yıl daha gider
  • iPhone 6+ dan iPhone 11’e geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 1 Aralık 2020; 19:10:36 >
  • Cihaz işimi görmeyecek duruma gelene kadar kullanmaya devam ederim. Yeni cihazlar eğer bir aksaklık ile kırılma bozulma olmazsa ortalama 3 4 yıl kullanım şansı bulunuyor. Bende şu ana kadar 1 bozulma harici 3.5şar yıl kullandım.

• Sony Ericsson K810i -> 4 sene
    Sony Ericsson Ray -> 4 sene
    Sony Z5 Compact -> 4 sene
    Xiaomi Mi9T -> 1 sene + devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Fısar -- 1 Aralık 2020; 19:13:11 >
  • Ömrü yettiğince malum fakirim
  • Mi max 4. yılına girdi. Bir kez ekranı kırdım yaptırdım. Muhtemelen önümüzdeki sene içerisinde değiştireceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.