Onbaşı
01 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 10)
Gönderileri
Yaş 22 olmak üzere. Üni okuyorum. Aslında bazı sorunlarımdan dolayı bana yardım etmek isteyen benimle samimi olmak isteyen çok arkadaşım oldu ancak hepsini geri çevirdim. Ailem dışında insani ilişkilere dair her şeyi reddetmek bana hep cazip gelmiştir. Küçükken böyle degildim, lise 3 ile daha çok hissettim bu durumu. Arkadaşlık ilişkilerinde hep huzursuzluk hissettim. Şu anda benimle arkadaş olmak isteyen kız erkek kim olsa gözüm kapalı geri çeviririm. Fobi mi desem çekingenlik mi desem ne isim vereceğimi bilmiyorum.

Sırf ilişkiler değil insanların olduğu her ortamda hep huzursuzumdur. Ama yalnızken de huzurlu değilim. Terapilere karşı önyargım var. Aslında önyargı sayılmaz tam kendimi iyi tanıyorum ben düzelmem. Böyle yaratılmışım. Terapistler beni en fazla gaza getirebilirler sonra başladığım yere dönerim biliyorum kendimi. Ama en azından şu durumun ismini koysaydım, teşhis koyabilseydim
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdsADwuOmblStxTc-fiDtKi0Kadi_b2UKAeCQsUdyqCQgvDg/viewform?usp=send_form

Sevdiğim bir hocamın çalışması var arkadaşlar. Max 2-3 dk'nızı alır. Doldurursanız sevinirim. Bu arada 18 yaş ve üzeri için
Böyle dayılarımız da var. 21:15 ten itibaren başlıyor. Kürtçe bileniniz varsa ne konuşuyorlar kısaca yazarsanız iyi olur

Ne yabayım beyler bayanlar, hayatım şimdiden bitmiş gibi

Tayfun Alaçam'ın Endodonti kitabının pdf si olan var mı? Yoksa ikinci el alacağım. O kitaba 450 tl VERMEM! Apex locator alıcam ayrı dert. Kanal ted. malzemeleri alıcam ayrı dert, seneye klinikteyim aeratör almam lazım hâlâ anguldurva ile çalışıyorum ayrı dert... Ayrıca dental loupe da almak istiyorum o da ayrı dert. Bir yerlerden kısmam lazım.

Malumunuz ramazan yaklaşıyor. Sahurda, iftarda tıka basa yiyorsun, bardak bardak su içiyorsun. Böyle oruç mu olur? Bugünden itibaren 1 ay boyunca bayrama kadar ruhsal gelişimime yaramayan ne varsa onun orucunu tutmaya karar verdim.

1- DH yi siliyorum. Bayramda güncellerim konuyu.

2- Twitter, instagram, facebook vs. zaten kullanmıyorum. Ancak youtube da fazla takılıyorum. Ders, araştırmalar ve ramazan canlı yayınları hariç youtube videoları yok.

3- Gündemden kopmamak amacıyla haberlere yalnızca saat 10.00-11.00 ve 20.00-21.00 arasında bakabilirim.

4- Hiçbir telefon ve pc oyunu yok.

5- Ders ve araştırmalar harici internete girmek yok.

6- Televizyon seyretmek yok. Futbol maçları dahil.

7- Belki kültürel anlamda bana katkı yapabileceğini düşündüğüm filmleri izleyebilirim ama dizi izlemek yok.

Aklıma gelenler bunlar, belki liste genişleyebilir. Şimdiden herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Bayramda görüşmek üzere
Ben de geçtim bu sınav belasından 2018 de, şimdi kardeşim hazırlanıyor. Paragraf okuyor, şiir okuyor, dinliyorum o kadar güzel, ufuk açıcı değerli yazılar çıkıyor böyle insanın sadece okuyası geliyor. Sonra soruda paragraftaki anlatım bozukluklarını sorunca lanet okuyorum sisteme. Yazık lan
Soru başlıkta. Nedenleriyle yazarsanız sevinirim
çalışmasından başka!" Necm-39
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 488
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.352)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 612 (Bu hafta: 14)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.