Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.672
Cevap
8
Favori
103.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk telefonum Motorola cd930 (doğru hatirladiysam),
    sonra Dubai'den Sony Ericsson t68,
    daha sonra nokia5800 (dahili GPS ile çok güzel bir telefondu, uzun süre kullandim) telefon kullanımından sonra gerçek anlamda akıllı telefon kullanımına iPhone devam ettim.
    iphone 5 telefonumu ABD den almıştım. 7 seneye yakın kullandım. Halen babam kullanıyor.
    2 senelik bir Android deneyiminden sonra bu sene tekrar iPhone 11 ile devam dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zanka -- 1 Aralık 2020; 17:54:7 >
  • Son 1 senede 3 telefon değiştirdim. Birinin ekranı iyi, birinin kamerası iyi, birinin depolaması daha yüksek. Hangisine ihtiyacım olursa ona sim kart takmak daha mantıklı geliyor.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozulana kadar kullanıyorum çünkü bende akıllıyım.

• 2016 temmuz ayında Iphone 6S almıştım, hemide 16 GB. Hala kullanıyorum mecburrr :)) Hakkını vermem lazım yarı yolda bırakmadı beni

• iphone 6 - 5 yıl

xiomi note 7 - 1 yıl zor dayandım

iphone SE2---- 2 gündür kullanıyorum. muhteşem bir telefon.... 5 yıl temiz kullanırım.

• Normalde 2 yılda bir üst modele geçerdim ama artık çok zor en az 5-6 sene kullanırım

• iphone 5S - 3.5 yıl kullandım.

Sonrasında işim gereği 6 ayda bir telefon değiştirdim. Casper A3 - Vestel Venus Z10 - Z20 - Z30 - Z40 - Mi 9

Son 1 yıldır Samsung S20 kullanıyorum, 3-4 sene gider umuyorum, sonrasına bakacağız.

• Ortalama 2 yıl kullanıyorum. 4,5 aydır iphone 11 128 kullanıyorum.

• Samsung J7 2016 4 yıl oldu hala 16 GB olması dışında sıkıntı yok şarjı 1 gün gidiyor.galiba 2021 yılında değiştireceğim öyle gözüküyor
  • 4 senedir Galaxy S7 kullanıyorum. Halen oyun olsun, kamera olsun vb. güncel hiçbir aktivite de geri kalmadığı, şuanki piyasada ederi 3k olan bir telefon 8-9k larda fiyatlandırıldığından dolayı gittiği son evreye kadar da kullanacağım zira havaya para saçmak gibi geliyor ederinden bu denli fazla olunca fiyatlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

iphone 11 ve 12'nin dizaynı arasında pek fark yok gibi geldi bana.

androidin sinir olduğum özelliği işletim sistemi desteğinin çok çabuk çekilmesi. ulan apple 5s'e bile en son sürüm ios kullandırıyor hala.

Alıntıları Göster

Yan tasarım çok farklı.

iphone 11 zerre ilgimi çekmiyor lakin 12 muazzam.

• 12.01.2015 tarihinde aldığım S3 Mini'yi hala kullanıyorum. Temiz kullandığım için bir sıkıntısı yok. Gittiği yere kadar da kullanacağım.

• 2.5 sene sonunda bozuldu, yoksa daha kullanacaktım.

Mi max 2 emmc çipi öldü :(

• Esasen bozulana kadar, şimdiye kadar da 5 sene de bir değiştirdim, kırıldı vs.

• samsung e7 an 4 hala

• Bundan önceki 3.5, şu anki 2 yıldır hala kullanıyorum.

Brnim için 3,5-4 yıl gider. Android

• 5 yıldır Iphone 6S kullanıyorum. 2 senelik garantisi içerisinde 1 defa ücret ödemeden batarya değiştirme işlemi yaptım ve 2 defa ücret ödeyerek bataryasını değiştirdim. Güncelleme alıyor halen kullanabiliyorum ve bir süre daha kullanacak gibiyim.

• 2015 hazirandan beri galaxy note 4 kullaniyorum

• 5s sanırım 6 yıldır kullanıyorum bataryası öldü öldü dirildi hala direniyorum kullanmaya orijinal batarya  

• Bozulana kadar

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.