Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.672
Cevap
8
Favori
103.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bozulana kadar, ister 10 ister 100 yıl geçsin.

• Eğer sıfır kutusunu ben açtıysam bi telefonu 4 sene kullanmadan bırakmam. 2018 Huawei mate 10 lite aldım. Şimdi askere gidicem. Geldiğim zaman kendimi ödüllendirmek adına sıfır telefon alabilirim. Buda 3 seneyle ömrünü tamamlar böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 küsür sene galaxy s6 bi 4-5 yıl daha kullanmayı düşünüyorum

• oo güzel soru.

bi sorun olmazsa 2-3 yıl kullanıyorum. satın aldığım da android f/p cihazlar oluyor. henüz xaomi marka cihaz alıp kullanmadım o ayrı konu  

• Gm 5 plusu 19 ay kullandım

• Her telefonu aşağı yukarı 2 yıl kullanırım.
  • 10/2014--10/2019 -->Asus Zenfone 5 700 ₺
    10/2019--unutmazsam güncellerim Asus Zenfone Max Pro 1400 ₺
    Asus Türkiye'de tutulmadı ama şaomiye felan on basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17BuçukBiga -- 1 Aralık 2020; 19:43:31 >
  • Samsung Galaxy S2 --> 3 sene. Ilk ve son Samsung telefonum oldu, zorla 3 seneyi tamamladim. Zamanla ahizeden gelen ses cok azaldi, zor duyuluyordu karsi taraf. Sarj portu (microUSB) cok cabuk bozuldu ve iflah olmuyordu, surekli temassizlik vardi. Dandik bir telefondu. Bu telefondan sonra kagit uzerindeki ozelliklere degil, gercek hayat deneyimine onem vermeyi ogrendim.

Blackberry Passport --> 5 sene. Isletim sistemine destek kesildigi icin mecburen biraktim.

Blackberry Key2 --> 1 seneyi gecti, halen kullanmaktayim.

• Bozulana kadar. Ortalama 5 sene diyebilirim.

• Apple 8 plus 64gb ilk çıktığı gibi almıştım kaç yıl oldu bilmiyorum. Bir yıl daha kullanmayı hesaplıyorum
  • Şuanki telefonum 1 yıl oldu. Öncekilerin önemi yok gözümde. Bu telefonu ne kadar kullanırsam o kadar süre bir akıllı telefonu kullanmış olcam
  • 5 senedir kullanıyorum. Bozulduğu sürece bir 5 sene daha kullanırım.

• 3-4 sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeXaL0102

Zamanından Huawei p10 almıştım iphone yerine (pişmanlık büyük). 3. senesi doldu yazılım kesileli 1.5 yıl oldu batarya öleli 1 sene. 1 sene daha kurtarırız birlikte gibi

aynı hataya ben de düştüm ama benim batarya ölmedi :D keşke iphone 7 alsaydım dedim. senin şarj soketinde sıkıntı çıktı mı hocam?

• Mate 20 kullanıyorum çok memnunum 1 sene 3 ay falan oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vortigon58 -- 1 Aralık 2020; 20:0:36 >
  • 2021 Mart’ta 5 sene olacak iPhone 6 s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırılana kadar
  • Galaxy s7 4.5 sene oldu.Eğer imkanım uyarsa bi ara değiştirmeyi düşünüyorum ama şimdilik bazı yönleri sinir etse de idare ediyor

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt
    Sanırsam var. Tam girmiyor uç artık ve hızlı şarj değil normal şarj oluyor. Götüreceğim ama üşeniyorum :d
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.