Şimdi Ara

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
22
Favori
59.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robot Marvin

22 resim var o kadar resimi eklemeyi beceremediğim için resimleri drive a attım. Gördüğüm kadarıyla bazı harflerde bozulma var onun dışında bir sorun yok.(oyunu günceleme yapmadan önce açmamıştım daha önce böyle bir sorun var mıydı hatırlamıyorum.)

https://drive.google.com/open?id=1KHIGXi76_o-LLTuQOvtfFT5lmiHzlrxx

Kurulumu düzgün yaptınız mı? Remastered için kurulum yapmadan önce silmeniz gereken dosyalar var.

• eayurdaer kullanıcısına yanıt
    Okumamak Gibi bir huyum yoktur. İlk mesajı okuyup yamayı doğru kurduğumu hatırlıyorum.
    Herhalde güncellemeyle o dosyaları yeniden kurdu bilemedim, şimdi. Ama yamayı tekrar kurduğumda sorun ortadan kalktı Yeni kuracaklar için sorun olmayacaktır. Daha önce kuranlarda tekrar kurarak işi halledebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eayurdaer

quote:

22 resim var o kadar resimi eklemeyi beceremediğim için resimleri drive a attım. Gördüğüm kadarıyla bazı harflerde bozulma var onun dışında bir sorun yok.(oyunu günceleme yapmadan önce açmamıştım daha önce böyle bir sorun var mıydı hatırlamıyorum.)
    https://drive.google.com/open?id=1KHIGXi76_o-LLTuQOvtfFT5lmiHzlrxx

Kurulumu düzgün yaptınız mı? Remastered için kurulum yapmadan önce silmeniz gereken dosyalar var.

Zamanında ingilizce olarak oynayıp hayran kaldığım hiç unutamadığım her zaman her yerde ismini saygıyla andığım oyunlardan Bioshock 1 ve 2.

Dile kolay üzerinden 10 yıl geçmiş, hazır Türkçe yaması varken indirdim yedekledim notebook'a taşıdım, kısmetse 1 GB Intel HD Graphics ve 4 GB RAM olan sistemde oynayacağım. Ayrıca mecbur kaldığımdan Bioshock 1-2 Remastered sürümlerini kullanamıyorum maalesef, bildiğiniz gibi en az 4 GB'lık ekran kartı 8 GB RAM istiyormuş Remastered'ler e yani gözüm korktu doğrusu, ayrıca normal Bioshock 4-5 GB yer kaplarken Remastered sürümü 18-20 GB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 22 Aralık 2017; 22:49:55 >

• quote:

Okumamak Gibi bir huyum yoktur. İlk mesajı okuyup yamayı doğru kurduğumu hatırlıyorum.
    Herhalde güncellemeyle o dosyaları yeniden kurdu bilemedim, şimdi. Ama yamayı tekrar kurduğumda sorun ortadan kalktı Yeni kuracaklar için sorun olmayacaktır. Daha önce kuranlarda tekrar kurarak işi halledebilirler.

Bilgi için teşekkürler, çalışmasına sevindim.
  • son gelen 800 küsür mb patch ten sonra her bölüm atlamaya oyun hata veriyor. Düzeltilirse çok güzel bir çalışma olur. Birde oyunda helikopter avcılar gözükmüyor. Yama ile ilgili bir sorun galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarlord

son gelen 800 küsür mb patch ten sonra her bölüm atlamaya oyun hata veriyor. Düzeltilirse çok güzel bir çalışma olur. Birde oyunda helikopter avcılar gözükmüyor. Yama ile ilgili bir sorun galiba.

Düzeltilmezse 'çok kötü bir çalışma' mı olur?
    Remastered için kurulumu doğru yaptıysanız oyun düzgün çalışacaktır. Siz de, yamayı indiren ve kuran birçok kişi gibi kurulum notunu okumadınız sanırım.
    Kendi mesajınızın üstündeki yorumları da okursanız, yeni güncellemede çalıştığını doğrulayan mesajı bulabilirsiniz.
    Helikopter avcıları nedir? İlk defa duyuyorum.
  • Remastered yükleyip altyazıyı çalıştırdım sıkıntısız. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eayurdaer

quote:

Orijinalden alıntı: ovarlord

son gelen 800 küsür mb patch ten sonra her bölüm atlamaya oyun hata veriyor. Düzeltilirse çok güzel bir çalışma olur. Birde oyunda helikopter avcılar gözükmüyor. Yama ile ilgili bir sorun galiba.

Düzeltilmezse 'çok kötü bir çalışma' mı olur?
    Remastered için kurulumu doğru yaptıysanız oyun düzgün çalışacaktır. Siz de, yamayı indiren ve kuran birçok kişi gibi kurulum notunu okumadınız sanırım.
    Kendi mesajınızın üstündeki yorumları da okursanız, yeni güncellemede çalıştığını doğrulayan mesajı bulabilirsiniz.
    Helikopter avcıları nedir? İlk defa duyuyorum.

Agrasif yorumlara gerek yok. TR yama çıktıktan sonra yeni bir güncelleme geldi. O alttaki yazıyıda zaten okudum. Oyun hata veriyor her bölüm atlamaya ve "helikopter şeklinde uçan makineli tüfekler" oyunda yok oluyor TR yama aktifken.

• oyunu korsan oynayanlar flashmovies kasöründeki pausePC.sfw dosyasını değiştirmesin orjinali ile aynı kalsın hata almazsınız ama menü ve ipuclarındaki türkçe harfler kare şekinde görünüyor ama alt yazıda bi sıkıntı yok oyuna etki etmiyo yani
  • ovarlord O kullanıcısına yanıt
    Evet yamayı dün indirdim normal sürüm için ilk bölümde belli bir süre oynadıktan sonra atma gerçekleşti büyük ihtimal o gelen güncelleme ile alakalı en kısa sürede bir çözüm bulunur umarım finallerden sonra Bioshock 2 ve Infinite'yi bitirmek istiyorum.Emeği geçen herkese teşekkürler ve bundan sonra için de kolay gelsin
  • Hocam merhaba yamayı kurdum fakat oyunun başında ilk bölümün ortalarında oyundan atıyor hiçbir hata kodu vs. göndermeden acaba güncelleyebilir misiniz?
  • Ben de dün oyunu oynuyordum beni de oyundan attı çözüm bulunmayacak mı ?
  • Konu içerisinde karşılaşabileceğiniz hatalar ve çözümleri ilgili bir bağlantı paylaştım, eğer okursanız çözümü de o sayfanın içerisinde bulabilirsiniz.
    Yaşadığınız sorun DirectX 10 ile alakalı.
    3. bölümün ortasına kadar (normal sürümde) oynadım, herhangi bir oyundan atma veya sorunla karşılaşmadım.
  • eayurdaer kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm ilgilendiğiniz için teşekkürler.
  • Merhaba oyunu yeni steamden yükleyip kurdum yama sorunsuz çalışıyor remastered ver. unda fakat oyunun başlarında uçan robotlardan ilkini hacklerken ve tahmini 3. bölümde trene binip yükleme ekranına geçtiğinde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Robotu ellemeden geçiyorum ama trendeyken hata mutlaka geliyo. Yardımcı olursanız sevinirim
  • Emeğinize sağlık. Çok çok teşekkür ederim.
  • Oyunu bu yamayla oynadım ve sorunsuz bitirdim. Hiçbir şekilde atma, crash vb hatayla karşılaşmadım. Yamada emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim. Minerva's Den DLC'sini de çevirmeyi düşünür müsünüz acaba? Kısa diyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Oyunu bu yamayla oynadım ve sorunsuz bitirdim. Hiçbir şekilde atma, crash vb hatayla karşılaşmadım. Yamada emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim. Minerva's Den DLC'sini de çevirmeyi düşünür müsünüz acaba? Kısa diyorlar zaten

Steam'de hani Bioshock 2 Remastered Edition olan oyundan söz ediyoruz değil mi? Çoğu kişi aynı sorunlardan dertliydi de hem sadece Türkçe yamayla alakası yokmuş bunların, tüm dünyada (Steam yorumlarına bakarsak mesela) Bioshock 1-2 Remastered sürümleri kötüleniyor hep sorunlu hatalı kitlenmeli oyundan atmalı crash'lı vs vs bug'lu diyorlar, bir de ister Türkçe yama kullanın/kullanmayın fark etmez Remastered sürümü boşverin normal sürümü eskiyi oynayın diyorlar.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Tüm oyanayanlar için sıkıntı yok sanırsam ben remastered sürümleri yamayla kapanma bug sıkıntısı olmaksızın oynadım 1. oyun sıfır hata , 2. oyun 2 kez donma yaşadım oynanış sırasında değildi menüye geçerken 3-5 saniyelik donmalar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Hocam ben normal sürümle oynadım remastered'ler hakkında yorum yapamayacağım. İki remastered da kütüphanemde bulunuyor, internetten normal sürüm ile remastered'in karşılaştırdığı bir videoyu inceledim ve aralarında pek fark göremeyince normal sürüm oynamaya karar verdim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.