Şimdi Ara

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
22
Favori
60.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki linkte bulunan yöntemi deneyebilir misin? İndirme linki 'Instructions' bölümünde.
    İndireceğin dosyayı Remastered için 'BioShock 2 Remastered\ContentBaked\pc\System' dizinine atmalısın.
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=322637977

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eayurdaer -- 12 Mayıs 2017; 12:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eayurdaer

Aşağıdaki linkte bulunan yöntemi deneyebilir misin? İndirme linki 'Instructions' bölümünde.
    İndireceğin dosyayı Remastered için 'BioShock 2 Remastered\ContentBaked\pc\System' dizinine atmalısın.
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=322637977

önce bunu denemiştim. oyun orjinal değil ondan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eayurdaer

1 ve 2. oyunun ingilizce dil dosyaları açılamıyordu. Diğer diller açılabiliyordu.
    2. oyunda Remastered sürümünde ingilizce dosyalar kısmen açıldı, geri kalanı ispanyolcadan aldım.
    1. oyunda fransızcadan çevirildi.

Vay anasını be helal olsun valla ne diyim her şeye rağmen çevrilmiş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir çözümüm yok maalesef.
  • arkadaşlar bu seriye başlamalı mıyıdm daha önce hiç oynamadım.hikayesi güzelse başlamayı düşünüyürum
  • Zaman kaybetmeden başla hocam ikisinin de Türkçe yamaları mevcut. Harika hikaye harika atmosfer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Swordsman -- 12 Mayıs 2017; 21:44:36 >
  • elini sağlık kardeşim bağış attım sana helal hoş olsun.
  • seref31 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

arkadaşlar bu seriye başlamalı mıyıdm daha önce hiç oynamadım.hikayesi güzelse başlamayı düşünüyürum

Hemen başla.Sırası ile başla ve en son oyunun çıkan iki tane DLC'sini de oyna.Normalde ilk oyun ile son oyunun alakası yok,ama dlc'lerde birbirine bağlantı var bilgin olsun.
  • Keşke oynamak için bekleseymişim
    Neyse bir daha başlarız Tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilginUgurcan -- 14 Mayıs 2017; 23:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

arkadaşlar bu seriye başlamalı mıyıdm daha önce hiç oynamadım.hikayesi güzelse başlamayı düşünüyürum

Hemen başla.Sırası ile başla ve en son oyunun çıkan iki tane DLC'sini de oyna.Normalde ilk oyun ile son oyunun alakası yok,ama dlc'lerde birbirine bağlantı var bilgin olsun.

Oyunları hikaye olarak kronolojik oynayınca güzel olmuyor en güzeli oyunları sırasıyla oynamak

• tam bitti diye hüzünlemişken ekstralardan minerva den i bulunca nasıl mutlu oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

tam bitti diye hüzünlemişken ekstralardan minerva den i bulunca nasıl mutlu oldum

Bende de var diye biliyordum. Tıklayınca steam sayfasına attı beni, meğerse yokmuş. Şimdi yaz indirimlerini bekliyorum.

• Ya iki yama indireceğim alt tarafı ama o kadar çok laga luga yapılmış ki şu üç soruma hiçbir cevap bulamadım. Arkadaşlar oyunu sevebilirsiniz hatta daha çok sevebilirsiniz ona kimse bir şey demiyor ama lütfen burası yamayla ilgili bir konu insanların zamanını çalmayın.

1- İlk ve ikinci oyun için remastered yamalarını korsan sürümde deneyen oldu mu ? Çalışıyor mu?
    2- Yamaların çalışması için hangi remastered versiyonları gerekiyor?
    3- İlk oyunun remastered sürümünün konusu var mı?

Birisi Allah rızası için cevaplarsa çok sevinirim.
  • _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Korsan hakkında bilgim yok ancak birinci oyunun remastered uyumlu yaması mevcut hatta bende öyle oynadım. Ayrı konusu var mı bilmiyorum ama normal sürüm yamasının son sayfalarına bakarsan remastered yamasını bulabilirsin.

@eayurdaer

Yama için teşekkür ederim, birinci oyunu bitirip geçeceğim.

• Teşekkür ederiz hocam
  • Merhaba arkadaşlar benim bir problemim var. Nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazmak istedim.Oyunu Steam üzerinden yükleyip oynamaya başladım. Ancak şöyle bir problemim var. PC üzerinde oynadığımda mesela zıplamak için normalde SPACE tuşunu göstermesi gerekirken , B harfini gösteriyor. Anladığım kadarıyla joystick tuşları ekranımda gözüküyor. Bunu nasıl değiştirebilirim. Daha önce bu oyunda bu sorunu yaşayan oldu mu ?
  • arkadaşlar remasted sürümü sahibiyim ama minerva den dlc var tıklıyorum açılmıyor lütfen yardım
  • Bilgim yok maalesef.
  • Gözlerime inanamıyorum. Bu gerçek mi? Gerçekten bioshock 2 Türkçeye mi çevrildi. Çok teşekkür ediyorum hocam. Ellerinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.