Şimdi Ara

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
22
Favori
60.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuchazhir -- 4 Şubat 2021; 14:11:59 >
  • Normal sürüm yamasında oyunun başlarında bi tane ablanın konuştuğu yerde oyun hata vermeden kapanıyor.

• Remastered sürümünde yama ne yaptıysam olmadı, uğraşmaya gerek yok orjinal dilinde devam.

• Hocam eline ve emeğine sağlık. Steam üzerinden indirip oynuyorum. Remastered versiyonuna Türkçe yamayı kurdum sorunsuz çalışıyor. Ancak Menüdeki ''yardım'' kısmı ingilizce kalmış bilgin olsun. Bunun haricinde yama sorunsuz çalışıyor.

Oyun içinden birkaç SS.

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu)

• Normal sürümü virustotal de taratınca trojan hatası veriyor, kurup deneyen var mı?

• Fontlu sürüm temiz. virüs total sonucu temiz. Oyunda başlarkenki Startup logosunu silip değiştirmek istediği için norton kızdı ama o da önemli değil.

• Ya arkadaşlar türkçe yama oynuyorum fakat sürekli oyundan atıyor bir de bu FONTSUZ link nerde

• Bir sorum olucaktı acaba fontlu yamayı kurarken silinen klasör oyunun neresini etkiliyor acaba yoksa sonradan otomatik yama kendi ekliyormu klasörü

• güzel

• epic games için de uyumlumu acaba ?

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Merhaba. Daha detaylı yardımcı olabilir misiniz? Dediklerinizi de yaptım ama yama bir türlü olmuyor.

• Yama için teşekkürler. Bir kaç bilgi vereyim;

Oyunun Remastered sürümünü oynadım. Yama sorunsuz çalıştı. Aynı şekilde oyunda da hiçbir sorun olmadı. Başından sonuna kadar bir kere bile oyundan atma ile karşılaşmadım.

Sistem ve sürüme ait bilgiler;

Fontsuz yama

Epic Games sürümü

Windows 11

i7 10700k

RTX 3080 Ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 16 Aralık 2022; 7:43:15 >
  • Selamlar, yamayı virüstotal de tarattığımda Cylance ve Jiangmin adında iki tane zararlı yazılım gözüküyor. hybrid den tarattığımda ise şüpheli uyarısını alıyorum (35/100) şeklinde. test sonuçlarını bıraktım yamayı indiren biri ulaşırsa sevinirim

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu)www.hybrid-analysis.com
    Free Automated Malware Analysis Service - powered by Falcon Sandbox
    https://www.hybrid-analysis.com/sample/740f1ac882d9440bb3bad24e076aff9a519b425286bbc3fe7b1f69c78f75399c

• ben epicten almıştım remastered versiyonunu. grafik ayarları kısmında çoğu grafik ayarı yok, dx10'dan dx9'a alma mesela. Ayrıca oyunu ilk kez açıp grafik ayarlarına tıkladığımda kendiliğinden ana menüye atıyor tek seferlik.

fontsuz türkçe yamayla oynarken bir yerde sürekli oyundan atmaya başladı. Birkaç çözüm denedim ama bana mısın demiyor. Sorun oyunda mı yamada mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.