Şimdi Ara

Binali Yıldırım, seçim çalışmalarında devletin başbakanlık için kiraladığı aracı kullanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
2
Favori
29.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
332 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başbakan olduğu dönemde kullandığı Çankaya Köşkü’nü başbakanlık makamı kaldırılmasına rağmen hâlâ kullanan AKP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım’ın başbakanlık için kiralanan aracı da seçim kampanyasında kullandığı ortaya çıktı.

Yıldırım’ın CHP adayı İmamoğlu ile katıldığı televizyon programına gelirken kullandığı 34 AN 3861 palakalı Audi marka A8 model lüks aracın, Aydoğan Dış Ticaret A.Ş’nin Autocrat filo Kiralama şirketinden Başbakanlık için kiralanmış.

Binali Yıldırım, seçim çalışmalarında devletin başbakanlık için kiraladığı aracı kullanıyor

Adil olmayan bir yarış, benim vergimle desteklemediğim adaya araç kiralanıyor, afiş bastırılıyor, hala hakkı olmayan mekanda, Çankaya Köşkünde oturuyor..

En ufak tabirle ayıptır, kul hakkıdır...

Kaynak:
    Buraya tıklatın

• İmamoğlunun israfla savaşacağız dediği bu işte.
    Savaşa İstanbuldan başlarsa devletin tepesindeki israfa kadar yayılır bu.
    Eğer kaybederse bu düzen değişmez belki daha da beter olur.
    Birileri bu şatafatta lüks ve sefa içinde yaşamaya devam ederken, bazıları da çay simitle geçinip mitinglerde, klavye başında onları savunmaya devam eder..
    Bu düzenin değişmeye başlaması için İstanbullu seçmenlerin Pazar günü oy kullanarak herşeyin çok güzel olacağına inanmaları önemli..
    Cahil birileri varsa Binali jetle, helikopterle giderken İmamoğlu'na bunları layık görmeyenler.

Sanki Binali jetle değilde otobüsle gidiyor, helikopterle değil de taksiyle gidiyor.

O zaman Davutoğlu'da Çankaya köşküne taşınsın. Geçmişinden ötürü ayrıcalığı var ya.

Ama tarafsız olması gereken, tarafsızlık yemini eden Cumhurbaşkanının her gün çıkıp Binali'ye oy istemesini normal karşılayanlara ne denilebilir ki?
    Bir kez başbakan oldun mu, Çankaya Köşkünden çıkmana gerek yok değil mi? Devlet konaklamanı da karşılar..

Burada seçime giriliyor. Her pehlivan kendi gücü kadar yarışacak.. Ama AKP nin adayı nedense Devlet imkanlarını arkasına alıyor..

Hadi korumaları anladım, neden hala başbakanlık aracını kullanıyor? Yok mudur kendine araba alacak parası? Ama yok nasılsa devlet bizim vergilerimizle bedava veriyor..

İşte israf bu

Aklıma oğlunun düğününü yaptığı çankaya köşkünün o günkü elektriğini suyunu kendi ödeyen eski bir Cumhurbaşkanı geldi.. Nerden nereye...
    400.000 e jet kiralamış diye ortaya iddia atan sensin
    Sana kanıtla diyince de ben kanıtlayamam 400.000 olmadığını siz kanıtlayan diyorsun. Tipik akp zihniyeti. Çamur at ve savunma bekle.

Yani örnek olarak şöyle oluyor empati yaparsın belki.
    Ben diyorum ki raz muay 10000tl maaşla çalışan ak trol kadrosundan memurdur. Sen diyorsunki kanıtla. Ben diyorum benim kanıtım yok sen 10000tl almadığını kanıtla belki bankadan almadın elden zarfta aldın hadi kanıtla almadığını. Kanıtlayamazsan aktrollsün
  • cbaşkanlığı seçiminde devletin akp genel başkanına değil c.başkanlığı makamına tahsis etmiş olduğu uçak ve konvoy ile seçim propagadanlarına giden C.başkanını da es geçmemek lazım
  • İmamoğlunun israfla savaşacağız dediği bu işte.
    Savaşa İstanbuldan başlarsa devletin tepesindeki israfa kadar yayılır bu.
    Eğer kaybederse bu düzen değişmez belki daha da beter olur.
    Birileri bu şatafatta lüks ve sefa içinde yaşamaya devam ederken, bazıları da çay simitle geçinip mitinglerde, klavye başında onları savunmaya devam eder..
    Bu düzenin değişmeye başlaması için İstanbullu seçmenlerin Pazar günü oy kullanarak herşeyin çok güzel olacağına inanmaları önemli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 19 Haziran 2019; 9:15:8 >
  • İsraf denildiğinde bunları anlatmaya calısıyor düşünün ne kadar rant döndüğünü
  • Gözleriyle görürler ama inanmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeopteryx

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Mention attım elbet görüyorlar ama gelip ne yazacaklarını tartışıyorlar kendi aralarında :D Kesn gelip konu ile alakasız yorumlar yazacaklar.
  • Bir kez başbakan oldun mu, Çankaya Köşkünden çıkmana gerek yok değil mi? Devlet konaklamanı da karşılar..

Burada seçime giriliyor. Her pehlivan kendi gücü kadar yarışacak.. Ama AKP nin adayı nedense Devlet imkanlarını arkasına alıyor..

Hadi korumaları anladım, neden hala başbakanlık aracını kullanıyor? Yok mudur kendine araba alacak parası? Ama yok nasılsa devlet bizim vergilerimizle bedava veriyor..

İşte israf bu

Aklıma oğlunun düğününü yaptığı çankaya köşkünün o günkü elektriğini suyunu kendi ödeyen eski bir Cumhurbaşkanı geldi.. Nerden nereye...
  • İsraf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    400.000 liraya jet kiralandığı kanıtı nerede gösterir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Cahil birileri varsa Binali jetle, helikopterle giderken İmamoğlu'na bunları layık görmeyenler.

Sanki Binali jetle değilde otobüsle gidiyor, helikopterle değil de taksiyle gidiyor.

O zaman Davutoğlu'da Çankaya köşküne taşınsın. Geçmişinden ötürü ayrıcalığı var ya.

Ama tarafsız olması gereken, tarafsızlık yemini eden Cumhurbaşkanının her gün çıkıp Binali'ye oy istemesini normal karşılayanlara ne denilebilir ki?
  • Adam hakkı olmadan köşkte oturmaya devam ediyor.
    Bu ne ki , şaşırtmadı ama rant düzeni bitiyor.
    Hak düzeni başlıyor.
  • Başbakan ya da herhangi bir sıfatı olmayıp, Çankaya köşkünde kalmayı da mı "eski" devlet büyüklerine sağlıyorlar?
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Nereye vuracağınızı şaşırdınız artık. Sizin aday uçaklarda VIP'lerde geziyor daha dunku başkan. İsraf, rapor dediniz; dün sayıştay tokat gibi cevabı verdi. Şimdi buna geçtiniz.

Örtmeyin ya üzerini samimi olun, dürüst olun : Şerefli, haysiyetli adayınızın NTV-Star ortak yayınında milletin gözünün içine baka baka "Binali bey soruları istemiş ben istemem dedim" dediğinden 2 gün önce gizlice otelde şerefli gazeteci ile neden görüşüp orada dile getirmediğini anlat ya.

Bırak israfı. Bunlar şeref haysiyet meselesi. Gözümüzün içine baka baka yalan söyleyenleri mi, israf edenleri mi tercih edelim ? Örtmeyin üzerini samimi olun. Samimi cevap verin.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    https://m.haberturk.com/gundem/haber-amp/998511-abdullah-gule-55-koruma-45-personel-18-arac-tahsis-edildi
    Melih Gökçek gibi geçmiş belediye başkanlarına dahi zırhlı koruma aracı veriliyor. Devletin bu tür halkları hizmetleri vardır.
    Devletin aldığı yaptığı bir karar bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.