Şimdi Ara

Binali Yıldırım, seçim çalışmalarında devletin başbakanlık için kiraladığı aracı kullanıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
2
Favori
29.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
332 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz bişiler öğrenip öyle yazsanız keşke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Gözleriyle görürler ama inanmazlar
    telefon faturası mı dedin anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Nereye vuracağınızı şaşırdınız artık. Sizin aday uçaklarda VIP'lerde geziyor daha dunku başkan. İsraf, rapor dediniz; dün sayıştay tokat gibi cevabı verdi. Şimdi buna geçtiniz.

Örtmeyin ya üzerini samimi olun, dürüst olun : Şerefli, haysiyetli adayınızın NTV-Star ortak yayınında milletin gözünün içine baka baka "Binali bey soruları istemiş ben istemem dedim" dediğinden 2 gün önce gizlice otelde şerefli gazeteci ile neden görüşüp orada dile getirmediğini anlat ya.

Bırak israfı. Bunlar şeref haysiyet meselesi. Gözümüzün içine baka baka yalan söyleyenleri mi, israf edenleri mi tercih edelim ? Örtmeyin üzerini samimi olun. Samimi cevap verin.
    Tanrı ailene sabır versin,

• Kim milletin parasını çarçur ediyorsa atsınlar partiden, görevinden. CHP AKP MHP farketmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Bu mesaj silindi.
    Beni yanıltmadığınız için teşekkür ederim. Kendinizi uşak gibi hissetmeniz benimle alakalı değil, cevap vermeyebilirdiniz sizin tercihiniz cevap yazmak. İyi forumlar.
  • Bir zamanlar hizmeti var diyerek israf savunulmaz. Yine saçma sapan israf savunuluyor. Tabi bu israfların hepsi ve doğal sonucu olan ekonomik krizler bu savunan zatlara müstehak da gençlere üzülüyorum başkasına değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 19 Haziran 2019; 19:0:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekreme oy vermeyecekler ödesin o taksitleri.biz burda birbirimizi yerken onlar krallar gibi yaşasın.koyun çok olunca kurtta çoğalır.
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    ben 2x50 tl gönderdim helal olsun.isteyerek gönderdim ne istiyorsa yapsın diye
    benle zorla alınan vergilerle birilerine 3-4 tane uçak alınsın diyemi zorla vergi veriyorum işsiz iken.
    eski den ne yaptığı önemsiz.artık sade milletvekili.kendi cebiyle yapması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hcebi11 -- 19 Haziran 2019; 20:37:54 >
  • reguse kullanıcısına yanıt
    Neyi ispat ettin ??

Ben sana ben kimseye oğlum demedim dedim mi ? Ben kimsenin alkolüne, voktasına laf söylemedim dedim. İspat et. Edemezsen hala sözüm geçerli. Şereflisin edemezsen.

Hakaret ederek konuşunca benden çok mu erkek oluyorsun. Ne çirkin bir adamsın anandan babandan utandım. Klavye başında erkeklik ediyorsun. 37 yaşında dansöz falan. Hakikaten aile terbiyen yok senin. Zoruna gitmesin sen beni yaralamak için oğlum diyorsun ben sana evlat diyince bana edep öğretmeye kalkıyorsun.

İnsan ol arkadaşım. Kaç yaşındasın bilmem ama birinin karşısında söyleyemeyeceğin şeyleri net ortamının cesaretiyle yazma. Veririm mahkemeye. Şikayet ederim bimere dansöz gibi kıvırmayı o zaman görürüz.
    Ciddi söylüyorum bak duracağın yeri bil asab bozma.

Ben seni tanimam etmem. Ben konuya yazdim sen geldin bana oğlum manyakmısın yazdin.

Daha fazla uzatma konu kirlenmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 19 Haziran 2019; 20:25:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sn0wFlake

Tanrı ailene sabır versin,

Alıntıları Göster
    Bize de sabır versin :(

• Troller son hafta mesaisinde. Olağan dışı bir kalabalık var forumda. Burdan ekmek çıkmayacağı gibi haftaya uzun bir tatile çıkacaksınız.

• Herseye Imamoglu yetisemiyor. Birazda diger muhalefet uyeleri bu tip haberleri basin karsisinda aciklasa diyorum. Videolari sosyal medyadan paylassa.

Adamlar vipten gecti diye tum parti avaz avaz bagiriyor, sunlarin yaptiklarina bakin birde. Arsizlik bu kadar tavan yapmamisti cumhuriyet tarihinde.

• [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=13YkXF1nyzQ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pellegrino -- 19 Haziran 2019; 21:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Bir de geçen 17 sene sonrasında hala bunların halka hizmet için geldiğini sanan denyolar var. Esas komedi olan onlar.
    Gittigidiyor
    Binali Yıldırım, seçim çalışmalarında devletin başbakanlık için kiraladığı aracı kullanıyor

• aga yoksa oğlu bizim paralarımızla mı kumar oynuyor.. adamlar ellerini ceplerine hiç atmıyorlarda olurmu olur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.