Şimdi Ara

Binali Yıldırım, seçim çalışmalarında devletin başbakanlık için kiraladığı aracı kullanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
2
Favori
29.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
332 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şeref haysiyet meselesi olan, israf etmemek, son kuruşuna kadar dikkatli harcamaktır, hesap vermektir.

Halkın vergileri ile sağlanan korumaları araçları kendi kişisel işleri için kullanmamaktır..

Halka ait olan Çankaya Köşkünü babasının malı gibi kullanmamaktır

Laf kalabalığına gerek yok. AKP nin adayı Bay Binali Yıldırım bizim vergilerimizle seçim kampanyasını yürütmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Nereye vuracağınızı şaşırdınız artık. Sizin aday uçaklarda VIP'lerde geziyor daha dunku başkan. İsraf, rapor dediniz; dün sayıştay tokat gibi cevabı verdi. Şimdi buna geçtiniz.

Örtmeyin ya üzerini samimi olun, dürüst olun : Şerefli, haysiyetli adayınızın NTV-Star ortak yayınında milletin gözünün içine baka baka "Binali bey soruları istemiş ben istemem dedim" dediğinden 2 gün önce gizlice otelde şerefli gazeteci ile neden görüşüp orada dile getirmediğini anlat ya.

Bırak israfı. Bunlar şeref haysiyet meselesi. Gözümüzün içine baka baka yalan söyleyenleri mi, israf edenleri mi tercih edelim ? Örtmeyin üzerini samimi olun. Samimi cevap verin.
    Konu: başbakan olmayan birisinin başbakanlık konutunu ve araçlarını kullanması
    Cevap :Bırak şimdi israfı, şuna cevap ver buna cevap ver

Şaşırtmadığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 19 Haziran 2019; 11:49:1 >

• Raz Muay kullanıcısına yanıt
    400.000 liraya uçak kiralandığına dair kanıt göstermeni istedim senden. Niye göstermedin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 19 Haziran 2019; 12:5:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

https://m.haberturk.com/gundem/haber-amp/998511-abdullah-gule-55-koruma-45-personel-18-arac-tahsis-edildi
    Melih Gökçek gibi geçmiş belediye başkanlarına dahi zırhlı koruma aracı veriliyor. Devletin bu tür halkları hizmetleri vardır.
    Devletin aldığı yaptığı bir karar bu
    O da iyiymiş.

Türkiyedeki tüm belediye başkanlarına koruma ve araç verelim.. kaç belediye var hepsine birer zırhlı jip üstüne korumalar.

Nasılsa halkın vergileri deniz ....

• Kaç bin dolara kiraladığını gösterir misin? Hani koç bedava vermedik kiraladık dedi ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Kaç bin dolara kiraladığını gösterir misin? Hani koç bedava vermedik kiraladık dedi ya.
    Beyler tartışmaya gerek yok,

Akp adayı Bay Binali Yıldırım kendi seyahatlerinde kaça kiraladıysa, aynı paraya kiralamıştır.

Binali bey in kampanya sorumlusuna sorun, o size fatura fiş verir... bulabilirse
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    İddiada bulunan sen olduğuna göre kanıtlamakla da yükümlü olan sensin. Kanıtlayamazsan müfterisin.
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    İsraf dan bahsediyoruz, senin vergilerinin nelere gittiğinden bahsediyoruz çocuğun varsa onun rızkının nereye gittiğinden bahsediyoruz, sen diyorsun israf etsin yalan söylemesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle konulara gelmezler. Konu tutulursa kural dışı konu diye şikayet ederler. Konu da kaldırır. Benim kpss birincisinin mulakatte elenmesi sikayetle kaldırıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'a inan, inanma veya müslüman ol olma farketmez aşağıda ki hikaye gibi yaşanmışlıkların tüm devlet yöneticilerine geçmesini temenni ediyorum.

Hz Ömer halife iken, bir gece makamına ashaptan biri gelir. Selam verip oturur.

Fakat selamı alınmaz. Hz Ömer işiyle meşguldür ve sahabe bekler..

Sahabenin yüzüne bakmayan Hz Ömer işini bitirip mumu söndürür. Bir başka mumu yakar ve o anda sahabenin selamını alır, konuşmaya başlar.

Sahabe sorar;

-Ya Ömer, niçin hemen selamımı almadın ve bir mumu söndürüp diğer mumu yaktıktan sonra konuşmaya başladın?

Hz Ömer cevap verir;

Evvelki mum devletin hazinesinden alınmıştı. O yanarken özel işlerimle meşgul olsaydım Allah indinde mesul olurdum. Seninle devlet işi konuşmayacağımız için, kendi cebimden almış olduğum mumu yaktım, ondan sonra senine konuşmaya başladım.

Sahabenin gözleri yaşarır, ellerini kaldırarak şöyle dua eder;

-Ya Rabbi! Hz Ömer’i bizim başımızdan eksik etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 19 Haziran 2019; 12:18:15 >

• reguse kullanıcısına yanıt
    Oğlun kim senin ? Hayırdır ? Edeple konuşmayı öğren önce kahvede okey arkadaşın yok karşında.
  • Ahaha kanıt istiyor hala. Sen göster bakalım kaç liraya kiralandığını?
    Adamlar ticari sır diye açıklamıyor. Jetin normal kirası saatlik 5bin dolar kağıt üstünde. Git gel sadece 15bin dolar. Herşey kağıt üstünde iken jetin kiralama bedeline ticari sır söyleniyor. Artık tüm masraflar ile 100bin mi 400bin mi yoksa dostlar arasında paranın lafı olmaz diyip bedava mı oldu? Açıklayın bunu neden bu gizlilik madem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Bu mesaj silindi.
    Hıhı tamam, giderkende algı yapmayı unutmamışsın ) neymiş 31 martta chp ye yada oy kullanmadım , şimdi akp ye vereceğim. Peki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 19 Haziran 2019; 12:46:28 >
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Ya siz hakikaten okuduğunuzuda anlamiyorsunuz. Hepinizde var bir problem. Benim ağzimdan chp'ye verdim lafi nerede cikti ? Bilerek mi carpitiyorsun ? Allah korusun asla vermem. Defalarca yazdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.