Şimdi Ara

Bimcell kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
19.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bimcell kullananlar biraz bilgi verebilir mi kapsama alanı çekme durumu falan nasıl sıkıntı yaşıyor musunuz üçlü bir kampanyası var 19 liraya o paket yüzünden geçmeyi düşünüyorum turkcell bizi sömürüyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: SanTieG0

Arkadaşlar bimcell kullananlar biraz bilgi verebilir mi kapsama alanı çekme durumu falan nasıl sıkıntı yaşıyor musunuz üçlü bir kampanyası var 19 liraya o paket yüzünden geçmeyi düşünüyorum turkcell bizi sömürüyor resmen.

avea ile aynı kapsama alanına sahip yani avea çekiyor ise otomatik olara bimcell de çekiyor kalite aynı

1 ay dır bimceldeyim memnunum rahat rahat konuşurum

biraz reklam yapmış gibi oldu ama öyle

• başlığın yanlış yerde diye ceza vermezler sana umarım kardeş.

avea'nın çektiği yerlerde bulunuyorsan bimcell'de de sorun yaşamazsın. şahsen ben sorun yaşamıyordum. ama t.cell kaçacağımı anlayıp, iyi bi teklif yaptı diye 1 senelik daha anlaştım.

turkcell hattın faturalı mı?
  • bende bimcell kullanıyorum memnunum şimdiye kadar. İstanbul'da çekmediği yer görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

başlığın yanlış yerde diye ceza vermezler sana umarım kardeş.

avea'nın çektiği yerlerde bulunuyorsan bimcell'de de sorun yaşamazsın. şahsen ben sorun yaşamıyordum. ama t.cell kaçacağımı anlayıp, iyi bi teklif yaptı diye 1 senelik daha anlaştım.

turkcell hattın faturalı mı?

hocam kusura bakmayın yanlış yere açtıysam yeni sayılırım forumda.

bimcell geçmek için herhangi bir şey yapmamız gerekiyor mu ya geçeceğim bıktım ben bu turkcell'in kazıklarından.
  • :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dağ köyünde çekmedi bir keresinde o yüzden turkcell ile kazıklanmaya devam
  • Sadece bimin önünde çeker bide dost yoğurt alınca çekiyor
  • @Figo Bimcell yazıyor.

Bende kullanıyorum yalan olmasın turkcell takılıyken daha az çekiyordu. inanın yalan atmıyorum.
    bende 10 tl ver 250k heryone kampanyasını aldım .
    şöyle bi olay geçti başımdan kısaca anlatıcam. hattımı turkcllden bimeclle taşıdım. gittim bimden 10 lira attım hattıma. turkcellde 20 lira attıgımda kesilen 1.5tl falan kesilme olmadı. neyse msj attım 250DK yazdım 9551 gönderdm. kampanya için. hattınızda en az 10 tl olması lazım dedi. kontrol ediyorum 10 tl var hattımda. aradım müşteri temsilcinisi dedm böle böle. adam bana dedi. hattında 10 tl gidince 0 tl kalacağı için arama yapman engelleniyor. minumum 0,5 kuruş falan olması lazım dedi. ben de en az tl atmam gereken miktar nedir dedim. 10 tl dedi. ooy oy yaptım ben. temsilci bana dilerseniz hattınıza 1 tl ben göndereyim kampanyanızı yaparsınız 1 tl sizde kalır dedi. afalladım bi an. teşekkür ettim. çağrıyı sonlandırdım baktım hattımda 11 tl var kampanyamı yaptım bu şekilde. turkcellde böle bişi olucana hayatta inanmam. bu açıdan çok memnun kaldım. inanın bimcell avantajlı bi hat. geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. çekişi falan yerinde

• Geçmeyi düşünüyorum.
  • bimcell 4.5 g uyumlu 128 kb sim
     Bimcell kullananlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebel7833

bimcell 4.5 g uyumlu 128 kb sim
     Bimcell kullananlar

Bende gecis yaptim bugun, kac gunde aciliyor bilginiz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.