Şimdi Ara

Bim Stanley 1.3 litre termos 299 tl. 9/7/21 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
27.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Genel bir indirim mi şubesel indirim mi?

• GOKTURKBAYBARS kullanıcısına yanıt
    orionun arkasında 2 şubede de gördüm. mağazaların biri yeni açılmıştı. diğeri hakkında bilgim yok. malzeme kalitesi gerçekten iyi . orralamanın üzerinde. 190 iyi fiyat gibi geldi aldım. stanley indirime girdimi diye sordum . hayır dediler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt

0,47 bardak gibi olan contigo var mıydı, geçen 170 ti sanırm baktıuğım yerde, o da 70 80 e düşmüşse gidip bidaha bakayım :)

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    onu tek olarak başka bi sepette gördüm. ama fiyatı 179 du.

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt

yeni açılan veya yenilenen bimlere özel kampanyalar olabiliyor. yeni açılmamış olan bimde de aynı fiyat ise genel anlamda indirime girmiş olabilir.

• Contigo bu indirimli fiyati iyimi arkadaslar alinirmi stanlay gibi buda omur boyu garantilimi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt

stanley gibi ömür boyu değil 2 yıl garantili diye biliyorum. ayrıca indirimli bu fiyata iyi değil çok çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarionCobretti -- 27 Temmuz 2021; 11:15:3 >
  • arkadaşlar meraktan soruyorum kendi resmi sitesi yada hepsiburada vb. gibi sitelerde satılanlara göre fiyatı baya uygun. 200 tl fark var nerdeyse. Neden böyle?

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt
    ömür boyu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cogo PRENS

ömür boyu
    www.contigo.com.tr
    Contigo Türkiye | Termos Bardaklar, Su Şişeleri, Termoslar ve Çocuk Sulukları
    https://www.contigo.com.tr

GARANTİ

Size “Keyifli Alışveriş” deneyimini yaşatabilmek amacıyla satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda, belirtilen koşullar çerçevesinde değişim ve iadeleriniz gerçekleştirilecektir. Sipariş değişim/iade işleminizi, sipariş adımlarından herhangi birinde ya da siparişinizi verdikten ve ödemesi yapıldıktan sonra siparişinizi "Sipariş Takibi" menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. 0532 483 98 76 numaralı Müşteri Hizmetleri'ni arayarak görüş, soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Yazmak isterseniz eticaret@haustek.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsin.

Garanti süresi hakkında hiçbir bilgiye rastlayamadım. Ömür boyu garantili kesin ve net bilgi mi ve ayrıca BİM de satılan ürünleri de kapsıyor mu?

• telefon numarasından aranıp garanti süresi öğrenilebilir. ayrıca subesel veya bolsegel olmalı Sivas'ta 279 TL

• Bugün baktım 0,47 olanı 179, 1.2 olanı 279 tl idi.

• izmirde indirimde bulan varsa pm den haber verebilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 litrelik igloo lar nasıl dostlar 215 tl

• Önceden arkadaşın örnekteki kahvaltı tipi, penguen gibi birkaç ucuz termos denedim, hepsinde illaki sorunlar çıktı. Ya kapak sızdırdı, ya koku oldu, ya da bir süre sonra ısıyı koruyamaz oldu..Sonra stanly aldım, 5 yıldır tık yok, defalarca da düşmüştür..Bu arada babamda aladdin stanly var, 25 yıldan eskidir, düşmekten her yeri ezik içinde ama hala sorunsuz..

• Hardwired kullanıcısına yanıt

çok ayrı kafalardasın bence, arkadaşın dedikleri doğru. Kıyaslama yaptığın şeylerin bir kere ebat,lt bakımından farkı var. Biri tek kişilik elinde her yere bardak taşır gibi götürmelik item. Ayrıca sıcak fırsatlar mevzusuna da katılmıyorum. 370tlydi en son , Bimde 299tl. değmeyecek bir fırsat değil kesinlikle.

• Hardwired kullanıcısına yanıt

bunun nedeni şu 15.000 tl senin için büyük para senin 3-5 aylık maaşın olduğu için öyle düşünüyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thrgl

Bugün baktım 0,47 olanı 179, 1.2 olanı 279 tl idi.

Ben de aynı şeyi deneyimledim açıkçası.

• valla biri zenginse üçün beşin hesabını en çok o yapıyor. Mesela otopark altında porsche vb araba 10-20 tl otopark parasına bir ton laf ediyor. 20 yıllık eski araçla gelen peki diyerek ödüyor.

Stanley için istanbuldakilere bir öneri ykb ve birkaç diğer bankadan ibb karta dolum yaptırıp 300 tl gidip alırsanız. 50 tl de puan kazanmış olursunuz.

bende marka takıntısı sevmem, çok ama kullanmayacağım özellikleri olan ürünleri almam (tv, telefon gibi ürünlerde ) ama uzun ömürlü bir ürün ise ucuz alacak kadar zengin değilim.

• 0.47 de çok küçük kardeşim . Minimum 0.75 olaydı güzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.