Şimdi Ara

Bim Stanley 1.3 litre termos 299 tl. 9/7/21 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
27.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RX 480

orta sınıfın dünya paralar verdiği özenti ürünlerden biri :)))

la ne alakası var sahile gidiyorsun kafede çay 10tl kendin termosunda çay demlicen dandik marka termosun için koymuşsun, su imamın abdest suyu gibi olmuş. öyle çay mı demlenir öyle çay mı içilir. veya kahve. kafede kahve içsen 15tl .onlara para vermiyorsun kendin içiyorsun işte mevzu bu.

• Az önceki girdiğim BİM de 4 adet vardı. Yüzüne bakan yok 1.9lt olsa kaçmazdi. Bim Stanley 1.3 litre termos 299 tl. 9/7/21 e
  • bende kalmaz sanıyordum bizim en yakındakinde 2 tane kalmış gitti aldım biraz önce
    kim ne derse desin şahane ürün şahane fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursimsek_03

Stanley termosun içi çelik olduğundan acaba içine konulan içeceğin tadında bir değişim yapıyor mu? Pek bilgi sahibi olmasam da cam termoslar daha sağlıklı gibi geliyor.

İlk kez deneyimledim. Oğlanla Davutlar sahile geldik, sabah caydanlikta demledigim çayı, büyük bardak marifetiyle dem oranını ayarlayıp Stanley e doldurdum. Maalesef bahsettiğiniz metalik tad, çok belirgin. Belki ilk kullanım sebebiyledir ama bu tadin ilerde kaybolacagini pek de sanmıyorum.

• Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Hocam yıllardır kullanırım ilk kez böyle şey duydum.

Belki de ilk kullanıldığı içindir bilemiyorum. Yeni nesil tüm termoslar bu şekilde içi Çelik oluyor.

Evde çayı çelik çaydanlıkta demliyorsanız, sanki o metalik tat onda da olması gerekiyor. Porselenle demlediğinizde gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 13 Temmuz 2021; 10:59:25 >

Teşekkür ederim geri bildiriminiz için. Ucuz çelik termoslarda olan metalik tadın bunda olması üzücü.

• Ankara batıkent civarında kalmış olabilir mi senk gelen var mı acaba?
  • g3nj kullanıcısına yanıt

Stanley iç plastik aksam olarak neresi var acaba ?

İlk kullanım için içine sıcak su koyup bekletip sonra, dökmüştüm.
    Sonra kullanıma başlamıştım.
  • Made in China , öyle olunca stanley değil de sıradan termos diye bakarım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Evde çayı çelik çaydanlıkta demliyorsanız, sanki o metalik tat onda da olması gerekiyor. Porselenle demlediğinizde gelmez.

Çaydanlık ta o tad gelmiyor. Belki demlenme süresini az tutup aceleyle döktüm. Bakalım ilerde belli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Made in China , öyle olunca stanley değil de sıradan termos diye bakarım ben.

diğer stanley termoslarda *made in" olarak neresi yazıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Stanley iç plastik aksam olarak neresi var acaba ?

Vakumlu tıpa kısmı plastik. Ama zaten diğer bütün diğer iyi markalarda da plastik olur. Demek istediğim plastik kalitesi diğer markalara göre çok daha basit duruyor ama işlevinde sorun yok.

Her yerde var ama Contigoyla yaptığım karşılaştırmayı aşağıya bırakıyım.

Hangi saatte ne kadardı. Saatler farklı olsa da dakika aralıkları eşit.

Bim Stanley 1.3 litre termos 299 tl. 9/7/21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g3nj -- 14 Temmuz 2021; 10:41:52 >

• eskiden millet bunun için sabahın köründe sıraya girerdi geçen gün baktım 4 tane olduğu gibi duruyor Bim Stanley 1.3 litre termos 299 tl. 9/7/21 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Çaydanlık ta o tad gelmiyor. Belki demlenme süresini az tutup aceleyle döktüm. Bakalım ilerde belli olur

Alıntıları Göster

Celik çaydanlıkta o tat gelmiyorsa Stanley'de gelmez :) Sizin evinizdeki çelik çaydanlık, Stanley'den aşağı olmadığını rahatça söyleyebilirim. O yüzden muhtemelen ağızınızın tadı bozuk olabilir, ilk kullanım olabilir, iyi yıkamama olabilir. Tekrar almayacaksınız

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt

usa olmadıktan sonra fazla vermeye gerek yok, termoslar 100 lira.

• Şu stanley termos olmasa forumda yeni sucak fırsat paylaşılmayacak 😃
  • Bugün gittiğim bim de 1 tane vardı dışarıda, depoda 5 tane daha varmış, 2 sini aldım. Pek satılmamış anlaşılan
  • arkadaşlar contigo termos 190 liraya düşmüş.çorluda orionun arkasında bi şubeden aldım. ilgilenenlere duyrulur. belki başka mağazada denk gelirsiniz. 1.2 litre olan model
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.