T

Yarbay
29 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Windows 10 yüklü Laptop u ss ile kullanıyordum. Windows çöktü. Ssd ye yeniden yükledim. Yüklerken hdd yi çıkarmadan hata verdi. Çıkarıp öylr yükledim. Pc açıldı. Sonra hdd yi de taktım. Ama hdd yi takınca ssd den boot olmuyor. Bios ssd seçeneğini de göremiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Migros da satılan dilim kokoreç alıp deneyen var mı?
2017 1.4 comfort Passat ı değiştirmeyi düşünüyorum. Aklımda 2007 - 2008 e200 var. Sedan olmayacak ise belki bütçeyi zorlayıp yine benzinli tiguan olabilir. Önceliğim konfor ve sessizlik. Önerilerinize açığım. Bütçe 140 K civarı.
Biri bağlantı mı yapıyor acaba? 2 gündür oluyor. Bugün mac OS dan bağlantı yapıldı diye cepten bildirim geldi. Çıkış yaptım. Bu sorunu yaşayan var mı?
Tt nin Fiber paketi için başvuru yaptım. Ama arayan soran yok. Mh ni aradım kayıt açtılar. Müdürlüğü aradım beklemeniz lazım diyorlar. Her yerde durum böyle mi? Bu kadar bekletilmek saçma değil mi?
Satın alma ile ilgili mail geliyor. Çok önce ipad im vardı ama hesabın şifresi falan unuttum. Kartlarımda para çekimi de yok. Bu mail virüs mü acaba. Ekini açmadım.
< Resime gitmek için tıklayın >
Yaklaşık 10 gündür internet kesik. Süperonline alt yapı Türk telekom un onlar bakacak dedi. Böyle diye diye günler geçiyor. Tt bina içi arıza demiş güya 3. Gün. Elektirikçi geldi. Bina ankesöründe etiketim bile yok. Yani hiç bakılmamış. Etiket olmayınca da elektirikçi bir şey yapamadı.

Tekrar süperonline a söyledim. Etiket yok diye. İleteceğiz tt ekiplerine dediler. Ondan sonra da günler geçti. Bugün tt müdürlüğüne gittim. Bir şey yapamayız. Ekiplere mail ile bildirmiştir süperonline dediler. Şimdi beklemekten başka yapacak bir şey var mı?
Uzun yolda güneşin kavurmasından kurtulmak için düşünüyorum. 0.25 gibi film numarası var mıdır? Daha önce yaptıran var mı? Görüşü kötü etkiler mi?
Merhaba ailece 6gb paketini kullanıyorum. Kota azaldığı için aylık 4gb paketini de aldım. Ama kalan interneti sorguladım halen eski 1200mb ı gösteriyor. Onay mesajı geldi. Ama hesap işi sonradan mı düzelir?
laptopta dvd rom yerinde ssd takılı ve bir de hdd takılı. windows ssd de kurulu. sistem görüntüsü alıp yedekleme yapmak istiyorum ama sürücü listesinde c(ssd) görünmüyor. sadece hdd görünüyor. Ne yamam gerekli?
Hakkında
Meslek: örgetmen
Hakkımda:
03d78a53b7458e2a60db8f788e524e95D.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
dhd
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
TV
LG
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.606
İkinci El Bölümü Mesajları: 282
Konularının görüntülenme sayısı: 224.537 (Bu ay: 1.058)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 753 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.