Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.263
Cevap
526
Favori
1.129.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda çok gömmüşsünüz xPrime'ı daha önce yaptıkları denyolukları olmuş fakat şuan hepsiburada'da indirim var. Cool modeli 1230 liraya geliyor.

https://www.hepsiburada.com/xprime-cool-kumas-oyuncu-koltugu-p-HBCV000006405C

Kullananlar olarak görüşünüz nedir ya da bu fiyata daha iyi alternatifi var mı?

• Mr.ED kullanıcısına yanıt

ben cool modelini aldım açıkçası. bonus flaş'tan alınca 75 tl de bonus veriyor, 50 tl de kendi bonusum vard. 1100 TL'ye geldi. çok iyi fiyat. bu model ilk çıktığında 1800 TL'den satılıyordu, sonra 1450'ye indi. stok fazlası var sanırsam.

https://forum.donanimhaber.com/xprime-oyuncu-koltuklari--145321794-44 bu konuda son 3-4 sayfada koltukla ilgili olumlu yorumlar var. umarım pişman olmam.

• lorenzen L kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Koltuğun kalitesini bilmiyorum ancak kötü yorumların çoğu firmanın tutumu ile ilgili. Ben de saygı çerçevesi içerisinde birkaç soru sordum fakat cevaplamak yerine yazdıklarımı silmeyi tercih ettiler. Hatta silmek yerine cevap yazsalar ben de Cool modelini sipariş edecektim.

Normalde 2.499 TL'ye sattıkları bir ürün yok ancak 2.499'un üzerini çizip o fiyattan düşmüş gibi göstermeleri bir eksi. Ayrıca sürekli kaliteye vurgu yapıp 4D kolçak yerine 3D kolçak kullanmaları da bir eksi benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgotten -- 13 Ağustos 2021; 17:55:11 >
  • 1000 lira altı ne önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar uçmuş. koltuk kırıldı memnundum 400 tlye almıştım en fazla 650-700 olmuştur diye beklerken 1700 tl olmuş. alamıyorum aynı koltuğu. xdrive koltukları da 500-600 tlye satılıyodu 1500 olmuş

bide 2500 tlden düştü yazmışlar. enflasyon %18 yersen. 400 e aldığımda kampanya falanda yoktu

https://www.adoremobilya.com/adore-max-racing-oyuncu-ve-calisma-koltugu-mxy200sg-gri-siyah

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 14 Ağustos 2021; 14:57:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgotten

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Koltuğun kalitesini bilmiyorum ancak kötü yorumların çoğu firmanın tutumu ile ilgili. Ben de saygı çerçevesi içerisinde birkaç soru sordum fakat cevaplamak yerine yazdıklarımı silmeyi tercih ettiler. Hatta silmek yerine cevap yazsalar ben de Cool modelini sipariş edecektim.

Normalde 2.499 TL'ye sattıkları bir ürün yok ancak 2.499'un üzerini çizip o fiyattan düşmüş gibi göstermeleri bir eksi. Ayrıca sürekli kaliteye vurgu yapıp 4D kolçak yerine 3D kolçak kullanmaları da bir eksi benim için.

ana konularında bir ss vardı faceden kötü yorum yapanlara dava açtık tazminat alıcaz bizi karalayamazsınız gibisinden bi mesaj. bugün o mesajı alıntılayıp çiğ köfteciler bile daha kurumsal yazdım hemen 2 mesaj da silinmiş komedi. ana konularında 1 mesajlı yeni üyelerin firmayı övdüğü mesajlar var hiç şüphe çekmiyor.

youtuberler zaten hep sponsorlu konularında olumsuz yorumlar siliniyor. objektif inceleyeni görmek isteyen ekşiyi açıp bakabilir. örnek: https://eksisozluk.com/entry/125790218 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 14 Ağustos 2021; 23:54:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

ana konularında bir ss vardı faceden kötü yorum yapanlara dava açtık tazminat alıcaz bizi karalayamazsınız gibisinden bi mesaj. bugün o mesajı alıntılayıp çiğ köfteciler bile daha kurumsal yazdım hemen 2 mesaj da silinmiş komedi. ana konularında 1 mesajlı yeni üyelerin firmayı övdüğü mesajlar var hiç şüphe çekmiyor.

youtuberler zaten hep sponsorlu konularında olumsuz yorumlar siliniyor. objektif inceleyeni görmek isteyen ekşiyi açıp bakabilir. örnek: https://eksisozluk.com/entry/125790218 .

Alıntıları Göster

Ben bu konuda firmaya biraz hak veriyorum. Bazı yorumlar çok seviyesiz oluyor gerçekten, hatta hakaret içeriyor.

Ama mesaj silinmesi konusunda tamamen haklısınız, orda yanlış yaptılar. Sorgulayıcı/eleştirel türden mesajlar silinince de insanın aklına başka şeyler geliyor. Olumlu yorum yapan üyeler inandırıcılığını kaybediyor. BoxGolls diye bir arkadaşımız var mesela, firmanın satış temsilcisi gibi yazıyor burada.

Ekşi Sözlük'te kalitesini ispat etmiş ürünler için bile kötü yorumlar olabiliyor. Örneğin birisinin mükemmel dediği bir parfüme başka bir üye çok kötü diyor. Lakin Ofisel ve XPrime için orda da yorumlar ağırlıklı olarak pek olumlu değil. Xdrive hakkında bile kötü yorumlar mevcut.

Benim araştırmalarımdan edindiğim izlenim şu şekilde; bence oyuncu başlığı altında satılan hiçbir koltuk 1.000 TL'nin üzerini hak etmiyor şu anda. Marka farketmeksizin hepsinde gıcırdama sorunu mevcut.

Onun yerine dünya çapında bilindik modelleri (Jarvfjallet, Markus gibi) almak daha mantıklı geliyor. Adamlar 10 yıl garanti veriyor.

• unforgotten kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Öncelikle Objektif yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Gıcırdama sorunu ile alakalı şunu belirtmekte fayda olacaktır. Tüm oyuncu Koltuğu mekanizmaları marka farketmeksizin yerli kullanılıyor ve bu mekanizmalar için önerilen 2 ayda 1 kere WD40 Sprey Yağlayıcılar ile basit bir bakım yapılmasıdır. Bu Bakım yapılması halinde hiç bir şekilde gıcırdama sorunu yaşamazsınız efendim. Örneğin bir kapıyı çok sık kullandığınızda menteşesi gıcırdama yapar ve bu gayet doğal bir durumdur. Yağlama yaparak sorun giderilir. Aynı şekilde Oyuncu Koltuğu markalarında Marka Farketmeksizin hepsinde bu bakım talimatı yer almaktadır. Ofisel olarak sitemizde Oyuncu koltuğu Bakım Talimatları şeklinde Mekanizma ve Deri bakım talimatlarını özellikle paylaşıyor, müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Tüm bunların yanı sıra eğer maliyetler konusunda bilgi almak isterseniz lütfen fabrikamızı ziyarete geliniz çünkü maliyetleri tarafınıza şeffaf bir şekilde paylaştığımızda kaliteli ve uzun ömürlü bir oyuncu koltuğunun 1000 TL altında ciddi kalite veya kasa farklılıkları ile olacağını net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Mekanizma tarafında Gıcırdama probleminde bakım süresini çok daha uzatmak isteyen müşterilerimize İthal dediğimiz Yarasa Mekanizma öneriyoruz. Bu Mekanizma İkea'nın Markus Modellerinde birebir kullandığı mekanizma olup Gıcırdama gibi sorunu 5 Yıl boyunca yaşamazsınız. Extra farkı 299 TL'dir ve Müşteri Hizmetlerimiz ile talep ettiğinizde destek olunmaktadır.

Ofisel olarak üretici bir firmayız ve izmir ve istanbul olmak üzere 2 fabrikaya sahibiz. Fiyatlarımızı direk ürün maliyetleri üzerinden minimize karlılıklar neticesinde verilmektedir ve tüm ürünlerde kullanılan deri ve kumaş kalitesi üst segmenttir. Ürünün esas kalitesini belirleyen faktör ise Dökme Sünger ve Çelik konsürüsyon kasadır. Burada diğer markalar Dökme süngerin baskısı yaptırırken 0,75mm Çelik iskelet ve 55DNS sünger bastırabiliyor. Ofisel olarak sadece XPRİME Markalı ürünlerimiz de geçerli olmak üzere 1,20mm çelik iskelet 60+DNS Dökme Sünger kullanmaktayız.

Bu teknik detaylar ürün maliyetlerini doğrudan etkileyen en önemli faktörlerdir.

Bir yorumda ürünlerimizin fiyatlarının 2499 TL'den üzerinin çizildiğinin samimiyetsiz olduğundan bahsetmişsiniz. İlgili fiyatlar Ürünlerimizin yurtdışı kaliteleri ile kıyaslanarak verilen fiyatlardır efendim. Yurtdışında aynı kalitede ürünler 2499 TL'den satılmaktadır.

Tüm bunların yanında Üst segment ve Yarasa Mekanizma dediğimiz ithal mekanizmanın yer aldığı dünyaca ünlü oyuncu koltuğu markalarındaki kalitenin son aşamasındayız. Kalite ve Hizmet odağında herkesin alım gücüne erişebileceği ürünler üretmek 1.önceliğimizdir lakin çok fazla gelen en yüksek kalitede Oyuncu koltuğu Taleplerine karşılık maliyet anlamında yüksek fakat kalite anlamında en üst segment ürünümüzü çok yakında duyurusu yapılacaktır. bu ürünü de gene sizlerin talepleri üzerinde işleme aldık ve Patent işlemleri beklenmektedir. Patent onayı sonrası duyurusu yapılacaktır.

Mehmet KARA
    Teknik Departman Şefi

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoxGolls

Bu mesaj silindi.

kaç para aldın kanka üstte de mesajlarını gördüm @unforgotten in dediği gibi satış temsilcisi falan mısın yoksa gözlerine girip kupon almayı işe girmeyi falan mı planlıyon? 40 yıllık xiaomi fanboyuyum xiaomi yi çeyreği kadar övmedim.

• Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Soldaki nasıl acaba fiyatına göre iş yapar mı?

• bende var kenarları yıltılmış alalı is 1 seneden fazla oldu kg dolayı idare ediyorum rahatım yerinde

• Ofisel kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim. Böyle net ve açıklayıcı şekilde cevap verirseniz daha çok destek görürsünüz diye düşünüyorum.

• Karagürz kullanıcısına yanıt

hocam 1500 altına koltuk yok bende şuan xmax rio full var

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]haber7
    ŞOK 10 Ocak 2021 Aktüel Kataloğu! Koltuk takımı, şarjlı matkap, kitaplık ve çalışma masası..
    https://www.haber7.com/guncel/haber/3053516-sok-10-ocak-2021-aktuel-katalogu-koltuk-takimi-sarjli-matkap-kitaplik-ve-calisma-masasi

ocakta 230 liraymış 280 olmuş bence bu paraya baya iyi

Merhabalar;

Talepleriniz üzerine forum yönetimini Teknik Departman olarak biz yönetmeye karar verdik. Bundan sonra daha açıklayıcı yorumlar ile destek olmaya devam edeceğiz. Taleplerinizi DM yoluyla da iletebilirsiniz.

Teşekkür ederiz;

OFİSEL A.Ş.
  • https://www.adoremobilya.com/adore-e-blue-cobra-expert-oyuncu-koltugu-ebc-307-kq-1-kirmizi-pp-siyah-file?recommended_by=dynamic&recommended_code=5ddad1827a8df9c27728a93135f1524b

Bu iki üründen hangisini önerirsiniz arkadaşlar. Yeni koltuk alma aşamasındayım. Yıllardır altta yer alan koltuğu kullanıyorum. Aslında çok sevdiğim bir koltuk. 12-13 yıl önce İstikbal Mobilyadan dan almıştım. Suni deri ve turuncu renkti sonraları soyuldu aynı dönem evde koltuk kumaşları yenilenince bir mobilyacıya verip onu kaplattık.

2 senedir ayak sistemindeki bir arıza sebebiyle oturduktan bir süre sonra koltuk alçalıyor her seferinde elle yükseklik ayarı yapmam gerekiyor. Çok eski olduğu içinde tamiri zor deniyor. Bir kaç aydır bakıyorum koltuklara ama bir türlü karar veremedim.

Markos'u dün gidip IKEA da denedim fena değil gibi hatta alacaktım ama mağazanın stoklarında yoktu alamadım. Ama sırt tarafının uzunluğu soru işareti yarattı bende çünkü odam da yatağıma uzanıp TV izlerken TV kapatacak gibi sanki. Diğerinin ise sırt ölçüsünü bilmiyorum.

Hangisi daha uzun ömürlü olur bir de merak ediyorum.

Bu görseldeki 12-13 yıldır kullandığım koltuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 16 Ağustos 2021; 18:33:59 >

• MARKUS kumaş olanını sipariş geçtim

• Amazon'dan UZAY Ofis markalı ürün alacaklara...

Kırık, Paslı, Çamurlu, Eksik vidalı, daha önce yanlış bir şekilde kanırtılmış Vidalı... ne ararsan var, uzun zamandır böyle rezalet görmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ağustos 2021; 16:26:36 >

• medicifamily kullanıcısına yanıt

Koltuk seçimi ve rahatlığı bence kişiden kişiye değişir. Mesela bende gecen pazar günü İKEA da koltukları denedim benim vücut yapıma en uygun olan Markus' du. Sizin beğendiğiniz Langfjall'ı da denedim ben beğenmedim. Çok rahat gelmedi bana. Ama dediğim gibi bu kişiden kişiye değişir çünkü herkesin vücut anatomisi aynı değil. Size rahat gelen bana rahat gelmez bana rahat gelen size rahat gelmez.

Mesela Annem de Langfjall' denedi o sizin gibi beğendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Arkadaşlar merhabalar,
    Yeni aldığım ofis koltuğundaki bel desteği kısmı belimi aşırı ağrıtıyor
    Bu modellerin tümünü böyle acaba?
    Araya yumuşak bir havlu sıkıştırdım ancak yine fayda etmedi.
    Acaba o bel desteğini oradan çıkartsam olurmu?

Bel desteği bu tip olanlarda genel bir sorun olabilir. Gecen gün bir video izledim. İKEA dan JARVFJALLET almış biri. Bel desteği sizinkine benzer. Çok rahatsız etti diyerek gidip MARKUS ile değiştirmiş. İyi ki değiştirdim diyor.

Katılıyorum. Özellikle boxgolls beni cok güldürüyor..
    Arastirmalarim sonucu ofisel beni pek açmadı. Zio kullaniyorum bir aydır onlar da internette 4d kolu pandemiden (!) 3d yapmislar. Satarken deri temizleme sivisi hediye yaziyor, onu da yollamadilar. Bir de kurulum videosu eski farklı bir ürününe ait. İnsan sattığı malın guncel halini paylaşır...Onun disinda bir sikayetim yok memnunum. %10 yada 20 indirim kodu dolaşıyor. Araştırırsanız googlede bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 19 Ağustos 2021; 22:55:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.