Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pilavüstü@ Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdan bir arkadaş oyuncu koltuğu imalatı yapıp foruma uygun fiyattan satabileceğini söylüyor,

ilgilenenler için:

dh oyuncu koltuğu projesi konu linki
  • Arkadaşlar çok ucuz rakamlara bile "oyuncu koltukları" satılmakta, malumunuz çoğunun da incelemesi ve düzgün kullanıcı yorumu yok.
    Bu işin asgarisi nedir? Gidip 350tlye en ucuzunu alıp iki gün sonra pişman olmadan önce, 100 daha ver 150 daha ver şunu al bunun altına inme dediğiniz bir ürün var mıdır?
    Sanırım müdür koltuğu olarak geçen modeller de işimi görür, kafayı yaslanmadan kafam önde kullandığım için postürüm haşırt olmuş durumda malum spor falan da yok.
    Bu yüzden kafamı dayayabileceğim yükseklikte olması (boy 1.75) ve tekerlekli olması dışında hiçbir kriterim yok öyle arkaya yatma falan da aramam.
    Günde +10 saat pc başında geçiyor en az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Hocam fotoğraftaki fırtına modeli, Kasırga değil. Ayrıca nereden sipariş verdiniz ben 1 haftadır kasırganın stoklarını bekliyorum ama stok yok.

Alıntıları Göster
    Aynen Fırtanaymış pardon. Trendyoldan aldım. 1400 küsür liradan satıştaydı. 1 gün falan kaldı sanırım stokta bitti sonra. 1-2 haftadır trendyolu takip ediyorum bende. Senin istediğin Kasırga modeline benzer bir tane girdiğini görmedim malasef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocqo -- 14 Mayıs 2020; 0:4:52 >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    fabrikayı aradım bayramdan önce stok girmiyicekmiş bence bayrama kadar trendyoldaki kdv indirimi biter diye mavi akıncı modelinin siparişini verdim dün ikea jarv'ı bekledim ama gelmedi bende dayanamadım aldım ya kasırga veya fırtına alsam iyi olurdu ama akıncıda gayet hoş bence
  • ozgurrdunya kullanıcısına yanıt
    hocam cok tesekkur ederim sanirim 2.el marcus kovalayacagim ders calismak icin en iyisi o sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur3435 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bu koltuğun kurulumu için ekstra aparat gerekti mi?
  • N0M4d N kullanıcısına yanıt
    Şu sıralar sistem topluyorum ve oyuncu koltuğu da lazım.. Eğer ürünler için uygun fiyatlı ve olumlu yorumlar olursa almak isterim. İstanbul içi deneyebilsek çok ta güzel olurdu.. Konunun takipçisiyim..
  • F_u_R_K_a_N kullanıcısına yanıt
    saol hocam. ekstra bir aparat gerekmiyor. vidalarla birlikte ona göre alyan anahtarı da içinden çıkıyor.
    ama kurulumu vidaların üstündeki boyalardan dolayı biraz zorladı. vidalara çok boya basmışlar. sığmıyor deliğe
  • koltuk lazım forumda 1 mayısa kadar geriye gidip okudum. genelde
    seduna thunder pro,
    ikea markus,
    ikea jarvfjallet
    xdrive kasırga gibi ürünlerin üzerinde durulmuş. kasırgayı yayın yapan bir arkadaşım kullanıyor çok memnun ama maalesef benim bütçemi aşıyor. jarvfjallet hakkında pek bir yorumum olmayacak. ikea markus çok övülüyor ve yakın bir arkadaşım kullanıyor 2. el aldı çok memnun o da. gönlüm ikea markustan yana ama maalesef stok sıkıntısı var. seduna thunder pro markusun 1 tık altı gibi geldi bana sanırım onu alacağım ne diyorsunuz arkadaşlar.
  • Beyler 500 tl ye kadar arkaya yatırılabilen koltuk tavsiyesi verir misiniz ? tek kriter arkaya yatması ve yatarken sabitlenmesi. baya bi yer inceledim arkaya yatıyor mu yatarken sabitleniyor mu anlamak çok zor , 500 tl de az para değil.

varsa böyle bi koltuk bilgi verir misiniz ?

teşekkürler.
  • 2 haftalık bir kullanıcı deneyimi, son bulan sırt bel ağrıları. İyi ki almışım dedirten konfor kalitesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

2 haftalık bir kullanıcı deneyimi, son bulan sırt bel ağrıları. İyi ki almışım dedirten konfor kalitesi.

hangi model hocam?

• whidbey kullanıcısına yanıt
    Kasırga hocam.
  • Sabah saatlerinde verdim kasırga siparişimi. Bakalım en zaman gelir, 28 Mayıs-5 Haziran gösteriyor teslim tarihini.
  • https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/adore-max-office-racing-oyuncu-ve-calisma-koltugu-mxy200sg-gri-siyah-kirmizi-gri-siyah_pdp_550155514?id=550155514&addWatch=1

Merhabalar, 600 liraya kadar maksimum bir şey alayım diyordum, fakat rahatlık önemli olduğu için 900 liralara kadar çıktım. Çok pahalanmış koltuklar. Bu koltuğu bileniniz var mı? Nasıldır? İnternet üzerinden araştırdım gaming koltuklarda ucuza en rahatı diyorlar.

Önereceğiniz varsa 900 liraya kadar lütfen önerin arkadaşlar. Araştırmaktan kafayı yiyeceğim az kaldı. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Erpek

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/adore-max-office-racing-oyuncu-ve-calisma-koltugu-mxy200sg-gri-siyah-kirmizi-gri-siyah_pdp_550155514?id=550155514&addWatch=1

Merhabalar, 600 liraya kadar maksimum bir şey alayım diyordum, fakat rahatlık önemli olduğu için 900 liralara kadar çıktım. Çok pahalanmış koltuklar. Bu koltuğu bileniniz var mı? Nasıldır? İnternet üzerinden araştırdım gaming koltuklarda ucuza en rahatı diyorlar.

Önereceğiniz varsa 900 liraya kadar lütfen önerin arkadaşlar. Araştırmaktan kafayı yiyeceğim az kaldı. Teşekkür ederim
    Usta haberin olsun

Bu Ürüne Özel Kampanya ve Fırsatlar

50,00 TL chip-para Hediye! Detay
    Kazananlar Kulübü'ne uygulama ile 873,90 TL
    Mobilde Kazananlar Kulübü’ne özel VISA kayıtlı kart ile 899,90 TL

• selamlar, haberim var mobil uygulamadan alınca 873 liraya düşüyor zaten fakat bir de axess kartım olsaydı tadından yenmeyecekti :(

başka alternatif var mıdır önerebileceğiniz?
    https://ofisel.com/alpha-oyuncu-koltuklari/29403-alpha-oyuncu-koltugu-koltugu-turuncu-96555t.html

şöyle bir şey buldum bir de olumsuz yorum yok gibi. yatabiliyor baya. kilitleniyor. kolçakları 3 kademeli. güzele benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Erpek

selamlar, haberim var mobil uygulamadan alınca 873 liraya düşüyor zaten fakat bir de axess kartım olsaydı tadından yenmeyecekti :(

başka alternatif var mıdır önerebileceğiniz?
    https://ofisel.com/alpha-oyuncu-koltuklari/29403-alpha-oyuncu-koltugu-koltugu-turuncu-96555t.html

şöyle bir şey buldum bir de olumsuz yorum yok gibi. yatabiliyor baya. kilitleniyor. kolçakları 3 kademeli. güzele benziyor.
    10 dkdır kart elimde düşünüyorum. JARVFJALLET mi alsam markus mu diye :)

• jarvfjallet'tin kolçağı yok sanırım hocam
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.