Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.756
Cevap
356
Favori
570.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1808
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 356
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemalhsandogan (96 mesaj) Y. K. G. (75 mesaj) LynXMaSTeR (63 mesaj) Glorfindel1907 (63 mesaj) Wadjet (58 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3177 mesaj) Mobil (982 mesaj) Tablet (83 mesaj) (1 mesaj) Mini (156 mesaj) Uygulama (462 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
Giriş
    172 Mesaj

selamlar:

ürünü kar amacı ile üretme niyetinde değilim, maksat böyle bir imkan var forumdakiler faydalansın - zaten satış sitelerinde varız n11 de %96 hb.de 10/10 puandayız.

internetten ürün satmak önemli değil, önemli olan: ürünü zamanında göndermek, yedek parçasını tutabilmek, rekabetçi olabilmek, stok maliyetleri, kargo anlaşması vs.

son fiyatla alakalı:ürünün malzeme kalitesi ile alakalı herkes onay verdikten sonra neticelendirmeyi düşünüyorum. yani 2 tl ye tavuk dürüm de var 25 tl ye de önemli olan herkesi bir şekilde memnun edebilmek.

sonra insanlar 500 verdik dandik çıktı 750 ye şu ürün daha rahatmış demesini istemeyiz, tabi bir üst limit veya herkesi tam memnun etmek mümkün değil önemli olan verileri yazdıktan sonra insanların kıyas vs yapıp F/P max ürün çıkarmak.
    |
    |
    sLowComee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

xDrive Kasırga
    Bu koltuğu sipariş verdim. İyi midir, kullanan var mı?
    AMD Ryzen 1700 / MSI Gtx 1080 / ASUS Crosshair VI Hero / Corsair 16gb Vengeance Ddr 4 3200hz / Samsung 250 gb 960 Evo / WD 1TB 7200rm / Thermaltake Core V71 Full Tower / Asus ROG PG279Q 27" / Logitech G900 / Logitech G410 / Logitech G533
  • Çavuş
    47 Mesaj

400 500 lira bandına ben de okeyim
    |
    |
    N0M4d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederiz iyi niyetinizden ötürü. Söylediklerinizde çok haklısınız sonuçta bu gün aradığımız herhangi bir ürün için onlarca marka onlarca fiyat var hepsi aynı işi yapıyor olabilir ancak aynı işi ne kadar süre stabil yapabildikleri onların fiyatını belirliyor diyebiliriz. Bugünki piyasaya bakıldığında 1000tllere hatrısayılır koltuklar alınabiliyor ancak 500tl gibi bir fiyata alınan koltuklar insanı üzüyor. Sizden en azından benim beklentim bu fiyat aralığındaki açığı kapatabilecek olursanız biz memnun kalabiliriz.
    |
    |
    |
    |
    ''Bizi yokedecekler şunlardır: İlkesiz siyaset; vicdanı sollayan eğlence; çalışmadan zenginlik; bilgili ama karaktersiz insanlar; ahlâktan yoksun bir iş dünyası; insan sevgisini alt plana itmiş bilim; özveriden yoksun bir din anlayışı...'' Mohandas Karamçand Gandhi
  • Binbaşı
    1936 Mesaj

Hocam haberlerinizi bekliyoruz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1883 Mesaj

şöyle bir zamanda umarım yazdıklarını yaparsın hocam,sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali durumdayım şuan daha öncede orta halli bir koltuk yapan biri vardı linki bulamadım ama bir kac kisi aldıktan sonra sıkıntı yasamaya basladılar vs
    Xmax Rio şuan kalmamış üretimlere başlamışlar 3 adet ve üzeri alımda 800e kadar verebilecegini söylemiş arkadaşa biz şuan bundayız alacak gibiyiz senin koltuğada bakmak isteriz.
    |
    |
    500 olursa ben de alırım. Sırt kısmının malzemesi o kadar kaliteli olmasa da olur. Yeterli bel desteğini ve baş desteğini sağlasın yeter. Önemli olan oturma yeri. DH üyelerine özel bi indirim kuponuyla %10 indirim falan 500 lira civarına, diğer e-ticaret sitelerinde de ona göre bir fiyata satabilirsiniz. Hepsiburada 700 liraya daha önce Dxracer çakması koltuk satmıştı. Boyutları falan da fena değildi. Sırt kısmı mesela 1.80 boyundaki biri için kafaya kadar geliyordu. O tarz bir ürün olabilir. Siz kar payınızı biraz daha az tutarsanız sanırım o paralara mal edebilirsiniz.

Amazonda şu koltuk 100 dolar:https://www.amazon.com/Essentials-Racing-Style-Leather-Gaming/dp/B078BR2WXN/ref=sr_1_34?dchild=1&keywords=gaming+chair&qid=1589369191&sr=8-34

Türkiye'de aynı koltuğu 1500 liraya satıyorlar. Aradaki fark kur ya da başka bir şeyle açıklanabilecek türden değil. Satıcının maliyet üzerinden en az %200 karı var Türkiye'de. Siz bunu gözetmeyecek ve 500 hadi en kötü 600 lira seviyesine ürünü satabilirseniz, emin olun satış rakamınız beklediğinizden fazla olur. Bugün bu konuyu takip eden ama yazmayan birçok üye var 1200-1500 lira gibi bütçelere çıkamadığı için koltuk alamayan. Türkiye'nin gerçekleri ve hayat koşulları belli. 1500 liraya koltuk satıp, 10 satış yapmakla, 500 liraya koltuk satıp, 30 tane satmak arasında bir fark yok.
    |
    |

• Yüzbaşı
    766 Mesaj

Bu arada sırt desteği, hareketli kol desteği, renk seçeneği gibi fiyat arttıran şeyler opsiyonel olabilir. Üretici siz olacağınız için zaten sizi üretim konusunda etkilemez ama böylece daha geniş kitleye, daha geniş opsiyon sunarak, fiyat aralığını genişletebilirisiniz. İsteyen 500 liraya saf özellikleriyle koltuğu alır, isteyen de ekstra bedelini ödeyerek size maliyeti arttıran opsiyonları kendisi ekleyip, o fiyat üzerinden ek özelliklerle koltuğu alır.

Sabit üretimde sadece 1.80-1.90 arası boy için yeterli sırt ve baş desteği (uzunluk, minder açısından) ve rahat bir oturma yeri olsun yeter. Amazon'da örnek tasarımlar var bunlarla ilgili daha önce attığım gibi. Boyutlar konusu için ordan fikir alabilirsiniz.
    https://www.hepsiburada.com/hepsi-home-oyuncu-koltugu-nf-3938-siyah-beyaz-pm-HB00000DIPV4

Hepsiburada bu koltuğu 700 liraya satmıştı. Sizin de aynısını 500-550 lira gibi bir paraya satmanız mümkün olursa gayet iyi olur. Ben mesela koltuğu ne geri yatırırım, ne de başka bişey yaparım. Dimdik otururum koltukta sadece. Geriye falan yaslanmam. Benim gibi düz koltuk isteyenler taban fiyattan alır, hareketli bel desteği vs. isteyen de ek fiyatını öder ona göre ek donanımını alır en kötü eğer 500 liraya bunların hepsini mal etmek imkansızsa sizin için. Dediğim gibi benim boyum mesela 1.80 ve piyasadaki koltuklarda şu an tam kafamın hizasında biten koltuk pek yok. 500 liranın altına 1-2 model var tam başımın hizasına yetişen koltuklar ama onlardan da forumda alan oldu, incelemesini yazdı, pek memnun kalmamışlardı. Siz yapabilirseniz, pazar payınız büyük olur diye düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: N0M4d

• Yüzbaşı
    620 Mesaj
    xdrive koltuklar nasıldır kullanıp önerecek var mı?

Şuan adore max office kullanıyorum ancak sandalyenin en başta üretim hatası yamuk olduğunu düşünürsek çok da rahat ettiğimi söyleyemem.

• Binbaşı
    1041 Mesaj
    Arkadaşlar oyuncu koltuğu almam gerekiyor tavsiye edebileceğiniz marka model var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: seceka_

xdrive koltuklar nasıldır kullanıp önerecek var mı?

Şuan adore max office kullanıyorum ancak sandalyenin en başta üretim hatası yamuk olduğunu düşünürsek çok da rahat ettiğimi söyleyemem.
    xDrive kullanıyorum yaklaşık 2 aydır, arada bakıp soranlara yanıt veririm burada. Sancak modelini almıştım, ben çok severek kullanıyorum. Bazen bel desteği rahatsız ediyor, bazen bel desteksiz rahatsız ediyor. Onun minder olması çok iyi, rahatsız edince kenara atıyorum. İki gündür bel destekli rahat ediyorum. Oturma yeri kıçı tam sarıyor diyebilirim, biraz büyük kıçlı adam rahat edemez :) Yukarıdaki arkadaşın koyduğu daha pahalı ve geniş bir model. Yine forumda başka xDrive alanlar da oldu. Onlar da fikir verecektir, malzeme kalitesi gayet güzel.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rocqo

xDrive Kasırga
    Bu koltuğu sipariş verdim. İyi midir, kullanan var mı?
    Hocam fotoğraftaki fırtına modeli, Kasırga değil. Ayrıca nereden sipariş verdiniz ben 1 haftadır kasırganın stoklarını bekliyorum ama stok yok.
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • DH Yönetici
    3531 Mesaj

Fikrimi şu şekilde belirteyim.

2 model yapmanızı tavsiye ediyorum. Uzun boylular için ve normal boylu insanlar için. 1.90 boyu olan insanla kısa boylu olan insan için aynı ebatlarda koltuk çok rahat olmayacaktır. Bir insan memnunken diğeri memnun olmayacaktır. Bel boyun kısmında destekler denk gelmeyince veya kafa açıkta kalınca rahatsızlık oluşuyor. Ortak bir şablon çıkartıp dediğim şekilde 2 model üretirseniz daha yüksek memnuniyete ulaşırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1201 Mesaj
    letgo üzerinden satış yapan biri var meselahttps://www.letgo.com/tr-tr/i/oyun-oyuncu-koltugu_e4ffe7d0-bdbb-45f3-948e-335e2039d0ea birdünya seçenek mevcut
    |
    |

Hocam bilgim olmadığından özellikler hakkında yorum yapamıyorum ama kullanışlı, tasarımı güzel ve uygun fiyatlı bir ürün olursa dh olarak rahatlıkla yüksek rakamlara ulaşırız bence
    Ben Antalya'da yaşayan bir birey olarak kumaş taraftarı olsam da sonuç ortak karara göre alınmalı tabiki de. Haberlerinizi bekliyorum.
    |
    |
    Arkadaşlar adore e blue cobra pro oyuncu koltuğu sipariş verdim. Kullanan varsa yorum alabilir miyim?

|
    |

PS4 Oyunlarım:Fifa 15 Nba 2k15 Dying Light Bloodborne Destiny BF Hardline
  • Yüzbaşı
    620 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

xDrive kullanıyorum yaklaşık 2 aydır, arada bakıp soranlara yanıt veririm burada. Sancak modelini almıştım, ben çok severek kullanıyorum. Bazen bel desteği rahatsız ediyor, bazen bel desteksiz rahatsız ediyor. Onun minder olması çok iyi, rahatsız edince kenara atıyorum. İki gündür bel destekli rahat ediyorum. Oturma yeri kıçı tam sarıyor diyebilirim, biraz büyük kıçlı adam rahat edemez :) Yukarıdaki arkadaşın koyduğu daha pahalı ve geniş bir model. Yine forumda başka xDrive alanlar da oldu. Onlar da fikir verecektir, malzeme kalitesi gayet güzel.

Alıntıları Göster
    Yorum için teşekkürler. Aslında şuanki koltuktan muzdarip olduğum kaçık simetri, gıcırdama, sandalyenin lakır lakır sallanması gibi sorunlar var mı peki ya da oluşma riski görebiliyor musunuz malzeme kalitesine bakarak :) gerçi bir çoğu benzer malzeme benzer mekanizma bu koltukların ama şöyle oturaklı sağlam duran bir şey istiyorum. 15li modelini gözüme kestirdim alternatifleri araştırmadayım :))

|
    |
    Bahsedilenler: steven_stiffler

• Teğmen
    172 Mesaj

Hocam selamlar; forumun iyi takipçisiyim sadece o olayı değil, supplement- Bilgisayar parçası konusundan da tahmin edebiliyorum çekincenizi.

O yüzden Kayseri deki herhangi birisine firmamızı sorabilirsiniz bunun dışında mağazamıza veya fabrikamıza istediğiniz zaman misafir olabilirsiniz. Vergi kimlik numaramızı da baştan vereyim 7580049495 Mimarsinan Vd.

51 kişilik özel üretim yapan bir firmayız yani var olan bir malı satmıyoruz, hedef fiyat odaklı ürün üretiyoruz.

Ürünlerin hepsini gelip elden de teslim alabilirsiniz.

|
    |
    xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yaklaşık 2 hafta önce chitta gaming pilot koltuk satın almıştım, 1140 tl ye kargo dahil. ürünün resimlerini sizinle paylaşıyorum. koltuktan gayet memnunum, uzun süre bilgisayar başında çalıştığım için satın aldım. xdrive markasının muadillerine göre daha rahat olduğu ile ilgili yorumlara istinaden satın aldım. yanlız bana gönderilen ürünün biryerinde baskı hatası varmış, ben sonradan fark ettim, arkadaşım benden resimlerini istemişti. ürünü tedarik etmemde yardımcı olan arkadaşım firma sahibi ile görüştü ve sırt kısmının yenisini gönderilecekler, tekrar taktıktan sonra eskisini geri göndereceğim. (IMG_20200505_200330 resimdeki durum)
    herkese teşekkürler kolay gelsin.
    resimler:https://drive.google.com/drive/folders/1-CdE0BAetFVxFI9dlXpEjG2UbnoWREm-?usp=drive_open
    İşlemci: Intel Pentium III@933Mhz | Ram: 256MB PC133 SDRAM | Anakart: Intel Onboard | Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6200 AGP@128MB | Ses Kartı: Sound Blaster 16 CT2800 ISA | HDD: Seagate Barracuda 30GB | PSU: Antec 300W | Monitör: Philips CRT 107E66 | OS: Windows XP Pro.

Reklamlar
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.