Şimdi Ara

BİLGİSAYAR OYUNU oynamak eskisi gibi zevk vermiyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
25
Favori
100.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
441 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiki gençlerin hali böyle işte genel olarak çıkın dışarı bir gezin çıkın doğa yürüyüşleri yapın kamp yapın.Sporla uğraşın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun birkaç sebebi olabilir. Artık büyüdüğünden sanal dünya sıkıcı geliyordur gerçekçi biri oluyorsundur veya hiçbirşeyden zevk almamaya başlamışsın psikolojik bir durum içine girmiş olabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynıyım, hiçbir şey sarmıyor. Eskiden internet cafelerde gta vice city oynardık ya o zamanları özledim be. Motor araba çalmayı, 100 tank spawn edip bigbang yazmayı özledim. Şimdi en kral gtayı oynasam sarmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi hevesle gta 5'i aldım. Online da hile yapıp milyoner oldum bütün arabaları aldım oyuna girmiyorum bile öyle duruyor. Ayda yılda 1 saat oynarım diye silmiyorum duruyor

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Bence büyüdük ya da psikolojiyle alakalı.

• Yaş ilerledikçe hayattan alinan zevk azaliyor.

• Cs 1.6 oynayan yokmu yav

• Birşey ile ne kadar fazla meşgul olursan sıkılıyorsun. Yaşla maşla ilgisi yok.
  • Haziran ayında RTX'li masaüstü bir sistem topladım.
    3-5 oyunu kıyısından köşesinden oynayıp sıkıldım. RTX deneyecem diyip, BF5 indirip, toplasan 3 saat oynamadım senin gibi.
    12-18 yaşlarım arasında, özellikle okulun tatil olduğu günler günde 15 saate yakın oyun oynar, rüyamda bile oyun görürdüm. Şimdi ise tüketilen malzeme de keyif vermiyor, safi tüketmek de...

"Keşke 12 bin lirayı buna vereceğime MacBook Pro alsaydım, en azından yazılım geliştirebilmek adına bana yardımcı bir araç olurdu" cümlesini kurdum geçen gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormationClouds17

Haziran ayında RTX'li masaüstü bir sistem topladım.
    3-5 oyunu kıyısından köşesinden oynayıp sıkıldım. RTX deneyecem diyip, BF5 indirip, toplasan 3 saat oynamadım senin gibi.
    12-18 yaşlarım arasında, özellikle okulun tatil olduğu günler günde 15 saate yakın oyun oynar, rüyamda bile oyun görürdüm. Şimdi ise tüketilen malzeme de keyif vermiyor, safi tüketmek de...

"Keşke 12 bin lirayı buna vereceğime MacBook Pro alsaydım, en azından yazılım geliştirebilmek adına bana yardımcı bir araç olurdu" cümlesini kurdum geçen gün.
    Zaten 12 bin lirayı vermek baştan saçmalık hocam. Yanlış anlama bunu sana kasıtlı bir şekilde söylemiyorum. Alım gücü maalesef bunu gösteriyor. Hani kafadan en fazla 2000-3000 TL vereceğin PC'yi malum sebeplerden 12.000 TL'ye alıyorsun bu kötü oluyor. Çünkü farkındaysan aldıktan sonra aslında 12.000 TL'ye değer bir haz yaratmadığını görmüşsün. Aslında onun sende yarattığı haz 2500 TL'lik bir hazdan başka bir şey değil. Bu yüzden yurt dışındaki adam ortalama 1000$ veriyor. Sonradan bu muydu yani 1000 doları ben bunun için mi verdim ? demiyor.

• Adam Haklı Aynı durum bendede var artık şu ülkede ağız tadıyla oyun bile oynayamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prostart

Cs 1.6 oynayan yokmu yav
    Hile yapan 12 yaşındaki veletler olmasa oynanır da ortam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Bi hevesle gta 5'i aldım. Online da hile yapıp milyoner oldum bütün arabaları aldım oyuna girmiyorum bile öyle duruyor. Ayda yılda 1 saat oynarım diye silmiyorum duruyor
    Gta5te arkadaşların yoksa tek sıkıcı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FormationClouds17

Haziran ayında RTX'li masaüstü bir sistem topladım.

Senin durumunda olan bir kaç kişiyle konuşmuşluğum oldu. PC almadan önce şunu alıcam bunu oynıcam sabahlar olmasın diyorlardı Güncel bi sistem topladılar pubg oynadılar popülerliği düşünce bıraktılar, fortnite herkes oynadı diye oynadılar bıraktılar hikayeli oyunlar sarmadı dediler. 15 16 yaşında olsan gözünü kırpmadan oynarsın her şeyi aslında. O masumluk bitti

• Zevk almıyorsanız bırakın beyler, Allah başka dert vermesin.
  • Aynı durumdayım, yaşım 26 hiçbir oyun zevk vermiyor artık. Sistem dizdim Rdr2 ve cod mw aldım rdr biraz sarar gibi oldu sonra saldım giresim gelmiyor cod zaten çöp. Oyunları geçtim genel olarak hiçbirşey zevk vermiyor. Böyle ortamlara baktığımda çoğu erkeğin bu durumda olduğunu görüyorum.
    Ülkenin başında kara bir bulut var bundan dolayı böyleyiz.

• Ben de öyle. Sistemim de çok iyi. Ama yok sıkıyor hepsi. Fps oyunlarında da en üst seviyelerde oynarım sıkılsam da. Ama boş bir ülkede yaşıyoruz. Bakıyorum dışarı çıksam hayatım her an tehlikede. Oyun oynasam 60 ping ile 0 Ping’lere karşı nasıl kazanayım? O yüzden sıkıyoe herşey. Dizi film izliyorum. Aynı şeyleri defalarca. Yine fast ABD furious serisine başladım 5. Kez belki. Sonra bilmiyorum neye tekrar yeniden başlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Bi hevesle gta 5'i aldım. Online da hile yapıp milyoner oldum bütün arabaları aldım oyuna girmiyorum bile öyle duruyor. Ayda yılda 1 saat oynarım diye silmiyorum duruyor
    Hesaba wipe atıyorlar bir süre sonra. Arkadaş 1 sene sonra falan wipe yedi. Ben 20m yapmıştım hala yaşıyorum 😁.

• Pc oyunculugu çöp

3 yil boş bos pcde dolandiktan sonra konsola dondum aciyorum call of dutyyi takiyorum şarjörü avlıyorum liselileri ooh kebap

Pc sadece film izleme aygıtı benim icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.