Şimdi Ara

BİLGİSAYAR OYUNU oynamak eskisi gibi zevk vermiyor! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
25
Favori
100.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
441 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun tek açıklaması , eskisi gibi güzel oyun çıkmaması ,

Şahsen ,
    GTA serisini oynamaktan zevk alıyorum yeni oyunu bekliyorum,
    csgo oynamak zevkli
    ultima online vardı eskiden hala ara ara düzgün server bulursam oynarım çok tad veriyor
    World of warcraft online oynamak zevkliydi ama dolar euro zamlandı 8 senedir oynayamaz oldum

onun dışında zaten uzun uzun oynadığım bi oyun yoktu diğer oyunları hep çerez niyetine oynardım yarım saat 1 saat
    şuandada tek oynadığım oyun csgo onun dışında güzel oyun yok cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 19 Ocak 2020; 11:14:55 >
  • Gtx 1080ti lı sistem var şuan oynadığım tek oyun pes2020 online .... oda günde 3-5 maç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 19 Ocak 2020; 11:19:9 >
  • Seni anlıyorum.
    Bu yaştan sonra diğer hocalar gibi bizi ancak;
    - hadi kalk şu oyunun başından eksikler var, oraya git şöyle yapalım şunu aldın mı unuttun mu dıdıdıdı baş yiyen ki( mutlaka olacak bu ) bir hanım ve bir türlü oyun oynatmayan çocuklarla dolu bir evde oynayamadığımız oyunların hevesi paklar. İnşallah mı demeliyim ne yazıkki mi demeliyim bilemedim.
  • Valla bende bu durumdayım 2 hafta önce rdr2 aldım daha %4bitti. Popüler olan tarkov var ona da girmiyorum pek. 20 lerin sonunda pubg takımı kuran 70lik amcalara benzedim.
  • Oyun kalmadı piyasada. Hepsi birbirini tekrar etmeye başladı. Eski oyunları oynuyorum bende öneririm.
  • Oynadığım tek oyun apex legends tavsiye ederim bı 8 aydır falan kesintisiz oynamaktayim.
  • Bende aynı duyguyu yaşıyorum.
    Steam kütüphanemde 50'den fazla oyun var ama eskisi gibi oynayamıyorum.
    15 yıl önce bilgisayarım yoktu okuldan çıkınca arkadaşlarla internet kafeye giderdik güzel zamanlardı.
    Hey gidi günler...
  • Ps4 için hala alınır mı hocam
  • Bende ayni durumdayım yillardir oyun oynayan birisi olarak artik 40 yasina yaklaştık. Dogal olarak oyun artik sarmiyor. Tv de gun icinde hep netflix den dizi film ve canli mac yayini izleyip duruorum artik. Hatta xbox um vardi gecen onu da sattim
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alınır
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 19:40:42 >
  • Sekiro alın, dark souls alın oynayın, zor ama sararsa tek keyif veren oyun türü şimdilik bu.

Tüm batman serisini elden geçirdim.Oynayacak bir şey kalmadı.

Şunlar var da açıp başlayasım gelmiyor
    BİLGİSAYAR OYUNU oynamak eskisi gibi zevk vermiyor!
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Roman okumak ile oyun oynamak arasında bir fark yok. Hepsi güzel zaman geçirmek için.
  • Yaşını bilmiyorum ama hayat kaygısı ile bende aynı şeyi yaşıyorum. 2 ay önce Excalibur laptop aldım. Assassin Creed Odyssey oynadım 20 saat gibi süre sıkıldım şimdi arkadaşım kullanıyor verdim oynasın diye. Çünkü 28 yaşına geldim bir bok olamayacağım kaygısıyla oyun oynarken zamanım boşa gidiyormuş hissi geliyor. Nerede ortaokul lise zamanı internet kafelerde hırsla oynadığımız oyunların keyfi.
  • Konuyla alakasız ama nasıl içiyorsunuz o öksürük şurubu gibi içkileri hayret ediyorum. Bi ara tekila geldi bir yerlerden içmemle rafa kaldırmam bir oldu. Sanki kolonya içiyormuş gibi hissettim...

Hayatımda gördüğüm tadı en rezil olan şeyler hep içkiler olmuştur. Kendimi zorlasam bile içmem mümkün değil.
  • TheJudgé kullanıcısına yanıt
    Sizin oyunlar hep mult hep arkadaşlar ve sosyallik ile alakalı. Ben bu tarz oyunlarla hayatım boyunca hep çok az ilgilendim.

Benim açımdan asıl oyunculuk hep yoğun tek kişilik deneyim oldu. Ne hikayeler gördük ne oyunlara daldık. Dragon age originsi 5 gün günde 12 saat oynayarak bitirdiğimi hatırlarım ama artık gözüm kesmiyor : )
  • AAA oyunlardan sıkılmışsındır. Indie oyunları dene bence. Üç saat oynayıp sıkılıyorsan üç saatte bitecek oyunlara bak. Transistor,gris,journey vs. Ben büyük bütçeli oyunlardan dediğin gibi hiçbir zevk almıyorum artık. Ama böyle kısa süren zevkli bağımsız oyunları oynamak hoşuma gidiyor. Stardew valleye sardım mesela şu aralar fiyatları da ucuz. Deneyebilirsin
  • Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt
    Başka bir account ile para yağdırmıştım, en fazla paralar silinir ban yemem de ben talep etmediğim halde bi anda param 25 milyon artmıştı oyunda. Ben ne yapabilirim ki?
  • Benzer durumdayım. İçimde sürekli oyun oynamaya yönelik bir hedef hala var. Ama kafam hep dolu, kafam hep meşgul kendimi eskiden olduğu gibi veremiyorum.

Yaşlandıkça hepimiz yavaş yavaş ölüyoruz arkadaşlar. Bazıları kitap okuyun kariyerde yükselin vb. yazmış. Abi nereye kadar yani nereye kadar öğreneceğiz nereye kadar çalışacağız sonuçta çalışmak dediğimiz olgu canımız sıkılmasın diye boş hayatımızı doldurmak sadece zaman geçirmek için yapılan bir uğraş.

Giden bir saniyeyi bile geri getirmek mümkün değilken ne kadar çalışacağız ne kadar bileceğiz ne kadar öğreneceğiz. Hayattan gerçek anlamda keyif aldığımız çok az şey var ve onlarıda gerçek hayatın stresi nedeniyle kaybetmek üzüyor.

Elimde terabytlarca anime var, bir o kadar oyun var film var dizi var ama izleyecek veya oynayacak kafa var mı hayır yok. Güncelden koptum elimde eski dergiler eski oyunlar artık bende yavaş yavaş eskidiğimi ve tükendiğimi iliklerime kadar hissediyorum.

çare ne mi ? artık offline olacağım yeter üzerime akan bu bilgi seli. Yeter bu haberler, yeni oyunlar yeni animeler yetişmenin ucundan tutmanın yolu yok. Veya iş güç stresi sen taksanda takmasan da düşünsende düşünmesende herşey oluyor en iyi yöntem düşünmeden kendini akıntıya kaptırmak.

Gelecek kaygısı, çevre kaygısı, zaman kaygısı ve yetişememe güncel olamama kaygısı bizi tüketiyor arkadaşlar. İçinde bulunduğunuz bu bilgi selini karşılamaya uğraşmanktan vazgeçin. Birazda offline olup sadece ve sadece canınızı çektiği şeyi yapın : )

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.