Şimdi Ara

Big Little Lies (2017-2019) | HBO | Nicole Kidman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
3.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Big Little Lies, Liane Moriarty'nin diziyle aynı isimdeki kitabını konu alacak. Dizi üçü de ana okulu öğretmeni olan annenin, hayatlarının bir cinayetin odak noktası oluşunu anlatacak.

Oyuncular

Nicole Kidman

Reese Witherspoon
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Santiago Cabrera ve Alexander Skarsgard kadroya katılmış.
  • Pretty Little Liars

Nicole Kidman & Reese Witherspoon Bu aralar moda oldu Hollywood yıldızlarının dizi sektörüne başrol olarak katılmaları.

Reese W.'in geçen gün TV'de bir filmini izledim Mark Wahlberg ile oynadığı, adını unuttum. Gençken gerçekten çok güzel bir bayanmış

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Westworldun boşluğunu dolduracak diyorlar.

Joohny deep'ide görmek istiyoruz dizi sektöründe.Bütçeler arttı yıldızlar dizilere gelmeye başladı...
  • 19 Şubat 2017'de başlıyor.
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pretty little liars'ın bu galiba orta yaşlı hali olacak gibi,pll'de lise kızların başına belalar A gizemi geliyor,bakalım orta yaşta kadınların başlarına neler gelecek.
  • kadroya gel
  • Bu gece başlıyor. Beklemedeyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölümü izledim ama yazacak birşey bulamadım.Dizide biraz testosteron eksiği var gibi.

Perry biraz manyak çıktı. Ziggy de babasız büyümenin verdiği travma ile psikopat bir çocuk olabilir. Kızın boynunu büyük ihtimal o yaptı. Cinayet için konuşmak şuan için çok erken. İzleyip göreceğiz.
  • Yok galiba fazla izleyen ya da yorum yapmaya değecek bir dizi değil.
  • Tam yorum yapmaya geldim, benden başka izleyen yok herhalde diziyi diye. Dizi yalnız şu son bölümle alev aldı, ateş ediyor. Oyunculuklar, jenerik, müzikler, ortam, sahne geçişleri o flashbackler falan harika. Konu olarak da iyice rayına oturdu 5. bölümle beraber. Çok iyi bir yapım bence.
  • Pretty Little liars benziyor mu çünkü ilk bölümü izledim. Hem benzemiyor gibi pek olayda olmuyor. Ben zannettim ki! Pll nin ebeveyn haline benziyor sandım. Acaba bu dizide kadinlara bilinmeyen kişi tarafından tehdit mesajı geliyor mu? Bana sonraki bölümlerde ne olacağını anlatır mısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır imdb puanlarına bakıyorum bazı bölümleri 9-9.5 puan almış ama forumda bu puana göre konunun uçması lazım.Konu çok sönük kalmış.Ben izlemek için acele etmeyeyim en azından 2 sezon olmasını bekleyeyim.
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt
    Mini dizi diye biliyorum. Tabi son zamanlarda mini diziler de 2.sezon onayı alıyor ama sanmıyorum devam edeceğini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicole için bakarım bir kaç bölüm
  • Dizinin jeneriği ve seçilen müzik kombinasyonu çok hoş.

HBO dizisi diye başladım, 5 bölümü de keyifle seyrettim. Özellikle çocuk oyuncular çok başarılı hele şu bızdık sanki büyümüş de küçülmüş gibi cool rol kesiyor.

• Dizi epey sağlam bir finalle sonlandı.

Dalgaların vurması, dayak sahneleri ve müzik birleşimi etkileyici olmuş.

7 bölümlük güzel bir projeydi.

Umarım hem HBO'dan hem de Showtime kanallarından Night of gibi, bu dizi gibi yeni yapımlar gelmeye devam eder.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.