Şimdi Ara

BF1 kaç fps alırım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> BF1 kaç fps alırım ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    162 Mesaj
    Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum i3 6100 gtx 950 8gb ram var monitörüm 1366*768 bu çözünürlükte kaç fps alırım tahmini ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: scalentorn

Düşük ayarlarda oynanabilir fps alırsın ancak 64 kişilik sunucularda ciddi düşüşler yaşayabilirsin, işlemi fena değil ama ekran kartı bir tık zayıf kalıyor.

Bu yazdıklarınızı neye istinaden yazdiniz cidden anlıyamadım.ana konuda paylasildi gtx 950 1080p high ayarda +50 fps veriyor.Acaba 950 nin o çözünurluk için yetersiz oldugunu nerden çikardiniz?Burda yetersiz olan işlemcidir ama o çozunurlukte sıkıntı yaratacagini sanmiyorum.Son olarak bu kart yetersiz şu kart yeterli diyip sırf yorum yapmak için yapacaginiza YOUTUBE adındaki siteye girip kartların bu oyunda performanslarını izliyebilirsiniz.

|
    |
    |
    Videoda 1080pde oynamış 1366*768 çözünürlükte iyi bir fps alırım o halde hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.