Şimdi Ara

Beylikdüzünde Daireler Neden bu kadar ucuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
51.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkatini çeken oldu mu bilmiyorum sahibindende 130-140 bin liralara saray yavrusu gibi 120 130 metrekare daireler satıyorlar.Hepsi sıfır ve lüx daireler.Hem de binlerce daire var neden ucuz bu daireler beylikdüzü kötü bir yer mi insan bi bit yeniği arıyor 130-150 bin TL bunlar şaka gibi fiyatlar hele şu zamanda.Tamam Beylikdüzü biraz şehrin dısında ve merkeze uzak olabilir ama ucuz olmasının sebebinin sadece bu oldugunu sanmıyorum.Ve neden hepsi emlakçı binlerce emlakcı ilani var toplasan 20 tane sahibinden satan göremedim.Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi neden ucuz oldugu konusunda.

• Ailemin evi bahçeşehirde, aynı ev merkezi bir yerde olsa fiyatı çok rahat 3 e katlanır, gözde yerlerden birinde olsa belki 5 e. Uzaklık çok fark ediyor, sabah 6 dan sonra çıktığında 2 saat trafiğe takılıyorsun daha ne olsun?

Kendi evim de İstanbul'da olmasına rağmen ayda bir bile gitmiyorum ailemin yanına neredeyse, düşün çileyi.

Bu şehirde merkeze uzaklık ve bölge insanlarının tarzı fiyatı inanılmaz etkiliyor, evin sağlamlığı, metre kare falan ikinci planda kalıyor.

Çok merkezi bir yerde bir ofis fiyatı öğrendim geçen sene, deposu var, 2 katlı, 300 metre kare civarı, aylığına 100.000 lira istiyorlardı, inanılmaz ama gerçek.
    quote:

Orijinalden alıntı: berceste052

Konuyu hort yapacağım arkadaşlar Beylikdüzünden bir yakınım 140 metrekare yüksek giriş daireyi 150000 TL'ye aldığını söylüyor ben İstanbul'da yaşamıyorum fakat tayin olma ihtimalim var bu ne kadar doğru bilmiyorum hemde tamamına kredi çektim dedi orada yaşayan yada oraları bilen arkadaşlar yanitlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler
    Aga residansların hepsi malum sektöre hizmet ediyor. Sesten kavgadan uyuyamazsın. Aidatlar yüksek ve kimse ödemiyor. Satamazsın elinde kalır
  • Bi' büyük depremde hepsi gidici. Belki ondandır
  • Tezgah olma ihtimali cok yuksek. İnternet sikayet dolu zaten.
  • Ailemin evi bahçeşehirde, aynı ev merkezi bir yerde olsa fiyatı çok rahat 3 e katlanır, gözde yerlerden birinde olsa belki 5 e. Uzaklık çok fark ediyor, sabah 6 dan sonra çıktığında 2 saat trafiğe takılıyorsun daha ne olsun?

Kendi evim de İstanbul'da olmasına rağmen ayda bir bile gitmiyorum ailemin yanına neredeyse, düşün çileyi.

Bu şehirde merkeze uzaklık ve bölge insanlarının tarzı fiyatı inanılmaz etkiliyor, evin sağlamlığı, metre kare falan ikinci planda kalıyor.

Çok merkezi bir yerde bir ofis fiyatı öğrendim geçen sene, deposu var, 2 katlı, 300 metre kare civarı, aylığına 100.000 lira istiyorlardı, inanılmaz ama gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Ailemin evi bahçeşehirde, aynı ev merkezi bir yerde olsa fiyatı çok rahat 3 e katlanır, gözde yerlerden birinde olsa belki 5 e. Uzaklık çok fark ediyor, sabah 6 dan sonra çıktığında 2 saat trafiğe takılıyorsun daha ne olsun?

esrar satıp kadın pazarlasan ayda 100000 lira kira ödeyemezsin o ne öyle ajushdauhsdaks

• proje fazla.kontrolsüz binalar yapıldı.
    şehre uzak.hergün 2 saat gidiş 2 saat geliş kim HERGÜN 4 saatini yolda geçirmek ister?
    kalite düşük yüksek kat.
    mavi ışığı takan evi lüks oldu sanıyo.
    alım gücü düşüyor,işçilik düşük, fiyatta mecburen düşüyor.
    artan faiz oranları yüzünden,konut faizi kullanan sayısı azaldı. bu da ev alımı azaldı demek.ev alımı azalınca fiyatları düşürerek ev satmaya çalışıyorlar çünkü ev durduğu yerde eskiyo. ellerinde patladı evler.
  • Konuyu hort yapacağım arkadaşlar Beylikdüzünden bir yakınım 140 metrekare yüksek giriş daireyi 150000 TL'ye aldığını söylüyor ben İstanbul'da yaşamıyorum fakat tayin olma ihtimalim var bu ne kadar doğru bilmiyorum hemde tamamına kredi çektim dedi orada yaşayan yada oraları bilen arkadaşlar yanitlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Konuyu hort yapacağım arkadaşlar Beylikdüzünden bir yakınım 140 metrekare yüksek giriş daireyi 150000 TL'ye aldığını söylüyor ben İstanbul'da yaşamıyorum fakat tayin olma ihtimalim var bu ne kadar doğru bilmiyorum hemde tamamına kredi çektim dedi orada yaşayan yada oraları bilen arkadaşlar yanitlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler
    Aga residansların hepsi malum sektöre hizmet ediyor. Sesten kavgadan uyuyamazsın. Aidatlar yüksek ve kimse ödemiyor. Satamazsın elinde kalır
  • Esenyurtta o fiyat beylikdüzünün güzel yerlerinde yazan o 100bin tl rakamları peşinat tam fiyat değil bdüzünde güzel yerlerde o rakama varsa söyle kosarak alalım fatih te yaşayan biri olarak bdüzünde yaşam vadisinin oralar harika
    Esenyurt zerre yaşancak yer değil o yüzden fiyatları düşük.
  • Yalan dolan nerede var o fiyata beylikdüzü dedikleri esenyurtun ahırdan bozma dairesidir
  • Bu evin metrekare maliyeti ne kadarki bu fiyata satacaklar? Demirin Çimentonun kilosu belli eğer kum ile yapıyorlarsa hala tebrik ederim izin verenleri.
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    çoğu büyük firmalar,kurumlar için o para değil
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    karşıyaka çarşıda 4katlı binada ayakkabıcı vardı erbilsüel diye ödedikleri aylık kira 110civarındaydı [2-3sene önce]
  • quote:

öncelikle beylikdüzünün neresinde? yakuplu tarafında çingene mahallesi var oraya yakın bir yer olabilir. Fakat marina ve e-5 yakında yerlerde evler çok pahalı. eger tam semti ogrenebilirseniz yazın lutfen.

arkadaslar beylikdüzü ev fiyatı olarak cok garip. E-5 kenarında iki tane karsılıklı AVM var. Migros 5M ve Marmara Park. Marmara Park, esenyurt tarafında ve orada evler migros un oldugu yere gore çok ucuz evler yeni olsa bile.

Yakuplu tarafında İhlas marmara evleri var; 3 kısımdan olusuyor. Sadece 2. kısımda evler ucuz. en son 3 kısım yapıldı 5 yıl once falan, orada 4+1 daireler 1milyondan baslıyordu yanlıs hatırlamıyorsam.

Migros dan Beykente kadar ev genelde pahalı . Ha benim çok param var diyorsanız. Yakuplu tarafındaki marina gelmeniz lazım, evler (villalar) bir 3 milyondan falan baslıyor. tabii e-5 e uzak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 11 Temmuz 2019; 14:22:59 >

• Söylediğim daire Esenyurt'a yakınmış ben görmedim ancak yine orada akrabalar var onlar çok güzel daire olduğunu çok geniş olduğunu söylediler bende inanmakta güçlük çektim daire sıfır 3+1 ve 150 bin lira mantıksız gelmişti fakat o kısımlarda fiyatlar öyleymiş sanırım herkese teşekkür ederim Allah razı olsun
  • Tam mevkii olarak imam Hatipe yakınmış kıraç tarafına düşüyor dediler
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    Zaten genelde öyle yerleri alanlar kadın satıp ödüyor kirasını
  • berceste052 B kullanıcısına yanıt
    Evler ucuz ama Kıraç yaşamak için berbat bir yer hocam.
  • hetşat kullanıcısına yanıt
    Ben orada yaşamıyorum ancak akrabalar var kira demiştim kiralar 800 TL den 1500 TL'ye kadar var dediler ortalama 1200 TL desek kira çarpanı ile bile baksak 150 bin lira gerçekten çok ucuz o nedenle bilen arkadaşlardan yardım almak istedim bu arada ahırdan bozma ev Esenyurt'ta sanırım 15 bin lira yapar zira oralardan ev almak istesem 120 ila 250 bin lira arasında sıfır daire var semte kata metrekareye göre değişen fiyatlar olduğunu söylediler tabii yaşayan arkadaşlar çok daha iyisini bilirler
  • Evet maalesef kıraç için herkes aynı şeyi söylüyor hayırlısı olsun kiraya gelip çevreyi öğrenip öyle bakmak lazım hepinizden Allah razı olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.