Şimdi Ara

Beylikdüzünde Daireler Neden bu kadar ucuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
51.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İmamoğlu ordan gitti diye ucuzlattılar tabi, dediler oh artık rahat nefes aldık.
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Yaşam vadisinin oralara baktım da fiyatlar baya yükseliyor ama yaşanılacak yer ya çok güzel oralar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylikdüzünü geçtim daha iç ilçelerde arasında yürüyerek 10 dakika olan 2 daire arasında 100-250 bin oynuyor sadece konum yüzünden. İki daire arasında sadece 10 dakikalık yürüme mesafesi var ama ikisi farklı ilçelere bağlı diye, biri caddeye yakın diye m2, kat, yapım yılı denk olmasına rağmen arada fiyat farkı var.

Beylikdüzü, başakşehir gibi lokasyonların özellikle iç kısımlarından istanbul merkezine ulaşmak ciddi süre alıyor. O bölgede işi olanlar için o lokasyonlarda oturmak tabiki mantıklı fakat işi istanbulun merkez ilçelerinde olan isanların beylikdüzünden ev alması demek günde 3-4 saatlerini yolda geçirmeleri demek.
  • Cidden fiyatlar ucuz ancak anlamadığım niye tüm daireler çin kıraathanesi gibi ışıklı mışıklı açıklayabilecek var mı ?
  • Bugün görüştüm, sahibinden.com ilana bakıp üç farklı gayrimenkul düzenbazları ofislerine gidip görüştüm.

BEYLİKDÜZÜ ucuz konut daire 100bintl - 250binTL ilanların hepsi sahte.

*10-20 kadar emlakçı gayrimenkul firmaları anlaşmış, ortaklaşa dolandırıcılık bu.

*İlandaki FOTOLAR SAHTE

*ilandaki konumlar sahte

*Tapu vermiyoruz, sadece noter satışı var diyorlar. Yok belediye ile problem var, yok inşaatı yapan firma borcunu ödememiş falan sıkıyorlar.

*Daireye gezdirmeye götürmüyorlar. Bakmak istiyorum diyorum, sıkıştırınca daha bina yapılmadı diyorlar. Ortada bina yok ama ilanı var.

*Aynı yeri belki bir sürü kişiye evrak üzerinde satıp para alıyorlar.

*ÇOK DİKKAT EDİN.

*Tapulu daire yok mu deyince, Sonra birden 1+1 500bintlden, 750bintlden bahsediyorlar.

*CİMERE karşılaştığınız düzenbazları detaylı olarak yazın.

internet ilanlarında ADA - PARSEL zorunlu yazması gerek ve kat irtifakı tapusu, ya da kat mülkiyeti tapusu ilana yüklü olması gerek. Bu özellikler olmayınca sahibinden.com ilana izin vermemesi gerekiyor. internet mülk satış siteleri resmen dolandırıcılara yardımcı oluyor, zemin hazırlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 11 Aralık 2021; 22:27:9 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.