Şimdi Ara

Beyler kızın kalbini kırıdm napiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kız arkadasım kıbrısta okuyor ve kalbini kırdım
    istanbul söle iyi böle iyi filan dedim niye gittim bide bunun yanında bir tane cocuk var sınıfında onu kıskandım ( haklımıyım haksızmıyım bilmyiorum ama tartışılır )
    Ona güvenmeme rağmen güvenmiyor gibi davrandım

şimdi whatsapp ,facebook ,twitterden engeledi mail atmaya başladım yakında sanırım duman ile haberleşicem

sizce istanbula gelince nasıl gönlünü alyım 26 ocakta gelcek yardımcı olabilcek fikir verebilcek varmı ? :(

• Hacım uzak ilişkiler pek yürümez yol yakınken vazgeç kızın sende gönlü olsa engellemezdi zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cicek al eline deki seni herseyden cok seviyorum... ozur dile bundan sonra ayni hatalari yapmicagini sole ve onu em
    bnde ise yaramisti

• çiçek falan alma özür de dileme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qer_1st_k

çiçek falan alma özür de dileme

• Seni engellediyse dostum bu iliski bitmis demektir uzatmaları oynuyorsun gelincede fazla ümitlenme benden söylemesi

• Kıskanmakta haklıymışsın
  • Sen emdin mi hocam?

Em nedir ya abi gece gece kahkaha attiriyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Theodore Cartman. -- 10 Ocak 2015; 4:12:58 >
  • Boşver iyi olmuş
  • Forumda çok ilkokullu var lan konu dışı diye geliyoruz ciddi şeyler yazıyosunuz
    trolleyincede eksiliyorsunuz ???
    Hayır konu dışı diye özel bi bölüm var yaş ortalamasını az yükseltelim lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

Forumda çok ilkokullu var lan konu dışı diye geliyoruz ciddi şeyler yazıyosunuz

Kaç tane çelişki var burda sayamadım
  • Gençler yanlız gercekten seviyorum onu ilk defa birine böle tutuldum hani derler ya onsuz yaşıyamam öle bi kıvama geldim bırakamam onu :( :(
  • Bırakmalısın seni sevse yapmazdi bahane bulmuş oldu...

• Ozaman yalvar yakar agla gonlunu al.

• Kesin olarak bişi yapıp döndürebilceğim bişi varmı son şans desem bile bu kacıncı son şans diyebiliyor bana haklı aslında :( ne yapsam bilemedim :(
  • bu ne biçim ilişki la normal kız arkadaşlarımla senin sevgilinle olan ilişkinden daha samimiyim ben
  • Sabırlı ol bırak bir şey yapma 1-2 hafta sonra kendini rahatlamış olarak göreceksin emin ol
  • takam kafana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarı Çiyan

quote:

Dedigimin neresini anlamadin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarı Çiyan

quote:

Ben de sayamadım. Konuya gelirsek ben anlamadım kardeşim. Her yerden engellemek nedir? Oldu anasını satayım öyle bir dünya mı var? Ben olsam özür falan dilemezdim. Hatta üstüne ağzına sıçardım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.