Yüzbaşı
03 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/21/42/20/214220b7f05876e10cf9e806e99d1a22.png&t=0&width=480&text=1

The Equalizer, 7 Şubat 2021'de CBS'de prömiyeri yapılan bir Amerikan suç draması televizyon dizisidir. 2014 filmi ve 2018 devam filminden sonra serideki ikinci yeniden başlatma ve aynı adlı dizinin yeniden başlatılmasıdır. bu kısmı wikipedia dan aldım.

ilk bölümü izledim akıcı ilerledi, izleyenler bilir bana biraz kısmi olarak person of interest havasında gibi geldi. bence izlemeye/başlamaya değer bi dizi gibi geliyor şuanlık. ortada ana bi tema yok fakat ilerleyen bölümlerde ana karakterimizin başından neler geçmiş vs gibi flashback lerde gelir gibi.

konu forumda yoktu bende açmak istedim bu tarz dizi sevenler takip edebilir. dizinin diğer bölümlerini ve nasıl gideceğini bekleyelim görelim.

silinebilir..

Selamlar dostlar. Mu işini çoktan bırakmıştım fakat bir kaç arkadaşın ricası için onlarla bi server kurduk. sizlerle de paylaşmak istiyorum

oyun temelde sezon 6 dosyalarına kurulu fakat elimizden geldiğince sezon 3 e çevirdik. gerek oyun içi itemler gerekse interface görünümü olarak. grafikler sezon 6 grafikleridir.

kısaca özetlemek gerekirse

9999X Fun serveri ( FUN serveri açmamızdaki sebep ise çok vakit ayıramayanlar için öyle daha iyi olur diye düşündük, benim daha önce açtığım serverde bu şekilde fun serveriydi)

Setlerin hepsi webshop ta mevcut fakat uber setler webshopta yok onlar için ayrıca bi eventimiz var oyun içerisinde belirlidğimiz bi itemden 120 tane toplayınca listelediğimiz uber setlerden bi tanesini almaya hak kazanıyosunuz.

oyun içinde olduğunuz yerde reset atabiliyosunuz /reset komutuyla

FUN serveri olmasına karşın oyun içinde yukarıda dedğimiz itemi biriktirmek için belli canavaları belli zamanlarda kesmek gerekiyo böyle de bi amaç oluşturduk ki oynayanlar gelip kısa sürede herşeye sahip olmasınlar ki ellerindeki itemleri kıymeti düşmesin.

event detayları ve server detayları sitemizde ve forum da paylaşılcaktır. Clienti bu akşam indirebilirsiniz fakat oyun yarın saat 10 da açılacaktır.

Soruları olan varsa cevaplamaya hazırım.

saygılar sevgiler.

Site : http://www.alephmu.com/

Forum : https://forum.alephmu.com/

selamlar beyler,
mixerde canli yayin yapiyorum fakat yaptigim yayinlarin hic birisi kayitli kalmiyor. ayarlarida kurcaladim pek bisey bulamadim. bunun cozumu nedir? mesrla en az 10 abone gibi gereksinimleri mi var? yardimci olursaniz sevinirim
beyler kolay gelsin öncelikle, aşağıdaki gibi bi sistemim var. ama yeni oyunlarda bariz bi şekilde kasma yapıyo ( pes19, gta v fortnite ) düşük grafikte oynayınca sorun yok fakat öylede tadı çıkmıyo. benim sormak istediğim; bu sistemde sadece ekran kartı değişsem yeterli olur mu ? yani mevcut ekran kartının yerine 1050ti alsam mesela fps düşmelerine çare olur mu işlemci yeterli gelir mi?
mesela fortnite ta ayarları düşükte oynayınca 30-40 fps aliyorum.

quote:

AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core 3.10 GHz işlemci
MSI B350M GAMING PRO ( MS-7A39) Anakart
Crucial 8GB Ballistix Sport LT RED DDR4 2400Mhz CL16 1.2V PC Ram
NVidia GeForce GT730 4GB Ekran Kartı

cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Kolay gelsin arkadaşlar,
elimde eskilerden kalma dimarzio manyetikler var fakat içersinden burdaki gibi 4+1(4 kablo 1 şase) değilde 3+1(3 kablo 1 şase) şeklinde kablo çıkmakta.

bu sebeple switchlere giden 4 kablo otomatikman 3 e düşüyo ve resimdeki manyetiklerden gelen 4 kablodan hangisinin lehimini es geçmem gerek.

elimdeki manyetiğin kabloları resimde görüldüğü gibi;

yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.
proje iptal olmuştur.
Evet arkadaşlar bir serüvenin sonuna geldik. Oyun 1 hafta içinde kapacaktır. Destek veren arkadaşlara teşekkürler.
Oyunda oynayan oyuncu kalmadığı için (günlük 1-2 oyuncu yada 0) oyunu kapatma kararı aldım. Ne yazık ki bir kaç kişi harici servere sahip çıkan olmadı.

diğer konularda umutpamuk1 'in dediği gibi.
quote:

oyuncu olmadığı için kimse swlere gitmiyor, kimse swlere gitmediği için oyuncu olmuyor, kısır döngü yani bu.

konu fazla uzasın istemiyorum tekrar teşekkürler herkese sağlıcakla kalın.
Bildiginiz gibi DespinaMu kolay server olarak 7 aydır aktifiz.
kolay olan server de online oyuncu problemi var
fakat daha once yazdigim gibi ister 1 kisi oynasin ister 100 kisi
acik tutmaya devam etmek istiyorum

DespinaMu Kolay Server Linki

suan yapmak istedigim zor sevenler icin de bir server acmak.
bunun icin buraya bi kisim bilgiler yaziyorum, sizlerinde yorumunu bekliyorum
eklemek istediginiz ne varsa ortak bi noktada bulusalim girip test edelim isteklere gore sekillendiririz.

suanlik siradan bi site actim üye olabilmeniz icin. bklar icin oyuna girince full option leather set ve 1 sword ekledim test icin
üye olup oyun icerisinde testler yapabilirsiniz oyunu gezebilirsiniz yorumlarinizi bekliyorum

Client olarak diger serverle ayni client/main uzerinden girebilirsiniz.
http://www.despinamu.net/downloads

- Experience: ??
- Item drop: ??
- Points per level: 5/7
- Maximum Points: 32767
- Reset:
- Maximum level: 400
- Level for reset: ???
-Grand Reset = ???
-Grand Reset Reward = ?? Credits
(Grand Resetten sonra statslar sifirlanmali bence)

- oyunda dusen itemler en fazla 1 opt olmali
- webshoptan en fazla 4 opt li item alinabilmeli
- oyun ici shopta ne satilmali ne satilmamali?
- hangi itemler hangi mapte ne kadar sıklıkla dusmeli?
DinamicExp sayesinde reset attikca exper duser bu sayede yeni basliyanla eski oyuncu arasinda ucurum fark olmaz
Party Bonus Sistemi;
party de ki playerler cogaldikca exper artar
bunun orani kac olmali
2 party exp %?
3 party exp %?
4 party exp %?
5 party exp %?

fikirlerinizi bekliyorum.
@dromak @lazikoiso12 @armagans @Slender- @raewyn @BigOTTOMAN1453 @Cybermorfer @gkhncckli @spartanasd
Hakkında
Meslek: Normancı
İlgi Alanları: Norman
Forum İmzası:
Ben yaban kaba vahşi, kimi zaman küfürbaz dağlarda yaşayan doğa adamıyım ben. normancıyım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.924
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 47.779 (Bu ay: 245)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.349 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.