Şimdi Ara

Ters haç işareti neyi temsil ediyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
50.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ke$ha'nın bir klibinde gördüm ama neyi temsil etmekte?

• tanrıya zıt olmayı temsil ediyor. satanistlik sembolüydü(kedi kesen tipler değil şeytana tapan tipler) hatırladığım kadarıyla. sen nerede gördün??? bi ara şeytan çağırmayı araştırıyodum can sıkıntısı yüzünden. sonuçta adam akıllı birşey bulamadım. amerikada şeytan tapınağı varmış. adı set tapınağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış bilmiyorsam şeytana tapanlar kullanıyor.
  • kılıç

|
    --
    ı
  • 2 olayı var tabi ama en çoğu arkadaşlarında söylediği gibi tanrıya isaya zıt gidenlerin işareti,bir diğeri ise 12 havariden biri olan petrusun idam edilmeden önceki son ricası üzerine hacca ters asılması,onu simgeliyor.Sebebi ise isa gibi asılmaya layık olmadığını öne sürmüştü,çözümü de öyle bulmuş galiba.
  • seks
  • Bildiğimiz t olmuyor mu o

• quote:

Orijinalden alıntı: yandexleyandexle

tanrıya zıt olmayı temsil ediyor. satanistlik sembolüydü(kedi kesen tipler değil şeytana tapan tipler) hatırladığım kadarıyla. sen nerede gördün??? bi ara şeytan çağırmayı araştırıyodum can sıkıntısı yüzünden. sonuçta adam akıllı birşey bulamadım. amerikada şeytan tapınağı varmış. adı set tapınağı

Ke$ha - Die Young klibinin başında gözüküyor.

Ayrıca yüzüğünde de göz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Bildiğimiz t olmuyor mu o

haç işareti zaten t
  • Satanizm işareti o
  • Supernatural dizisinden öğrendiğim kadarıyla Satanistliği. Şeytana tapmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.A.S.A

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Bildiğimiz t olmuyor mu o

haç işareti zaten t

O zaman ters t olsun ?

• illuminati bunumu duymak istiyorsunuz
  • quote:

tanrıya zıt olmayı temsil ediyor. satanistlik sembolüydü(kedi kesen tipler değil şeytana tapan tipler) hatırladığım kadarıyla. sen nerede gördün??? bi ara şeytan çağırmayı araştırıyodum can sıkıntısı yüzünden. sonuçta adam akıllı birşey bulamadım. amerikada şeytan tapınağı varmış. adı set tapınağı

Evet set tapınağı var. Eski bir rahip olan Michael Aquino tarafından kurulan satanist tarikatın tapınağı.Örgüte ismini veren Set, eski Mısır inançlarında yer alan karanlık tanrısıdır.Kabalist bir felsefenin öğretisidir.Firavun'un da bu tanrıya taptığı bilinir.Bir de satanist Anton Szandor LaVey tarafından 1966'da San Francisco'da kurulan "Şeytan Kilisesi" vardır.. Set tapınağı ile şeytan kilisesi arasında farklar bulunmaktadır ve aynı felsefik öğretiyi paylaşmazlar..

• Hristiyanlıkta Anti-Christ'in işareti ters hac. Anti-Christ İslam dininde Deccal'e denk gelir.
  • Anti Hristiyan işte ya ne uzatıyonuz yok şeytan meytan
  • Anti Christ diye geçer . Ayrıca şeytana tapanlar da kullanır bu işareti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Distar

Anti Christ diye geçer . Ayrıca şeytana tapanlar da kullanır bu işareti

+1
    yine sallamış millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Evet set tapınağı var. Eski bir rahip olan Michael Aquino tarafından kurulan satanist tarikatın tapınağı.Örgüte ismini veren Set, eski Mısır inançlarında yer alan karanlık tanrısıdır.Kabalist bir felsefenin öğretisidir.Firavun'un da bu tanrıya taptığı bilinir.Bir de satanist Anton Szandor LaVey tarafından 1966'da San Francisco'da kurulan "Şeytan Kilisesi" vardır.. Set tapınağı ile şeytan kilisesi arasında farklar bulunmaktadır ve aynı felsefik öğretiyi paylaşmazlar..

Evet. ben araştırma yaptığım zaman bayağı bişeyler bulmuştum. ama sonradan o hevesim de geçti. yine de ileride öyle yerleri gezip görmek isterim. şu anda 17 yaşındayım. çoğu yerde masonların ismine rastlıyordum ama google amcmızdan arama yaptığımda her zyerde, düzgün işler yapan gizemli bir tarikat olduğu yazıyordu. şeytana tapmakla masonların ilişkisi ne?

• haç işaretinin tersini
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.