Şimdi Ara

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
39
Favori
25.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • £XE kullanıcısına yanıt
    Kadınlar kibar adamları sever, ezik adamları sevmezler. Sizin "kibarlık" dediğiniz kibarlık değil ezikliktir yani sessiz durmak hiçbir işe karışmamak veya espri bile yapamamak ağzını açamamak efendiliğin değil asosyal bir moron olduğunuz göstergesidir efendi olduğunuzun değil bunu hâlâ ayıramadınız ve utanmaz gibi kızlara suç atıyorsunuz veya p.ç dediğiniz çocuklara? Pekii siz ne yaptınız hayatınız boyunca "ehe ehe çok komik" demekten başka kardeş? 4 köşe olana kadar oynamasaydınız bilgisayarı veya iki tane kitap açıp okusaydınız durumun aslında o kadar da olmadığını anlardınız. Seni artıladılar çünkü onlar da asosyal moron ve bu durumdan müzdarip hala kendilerini eleştirmek yerine millete laf atma derdindeler o yüzden artı aldığın için kendini haklı değil kendini cahillerin arasında kalmış cahil gibi hisset ve onların fikrinin doğruluğuna değil fikri onların kalbini kırmadığı için artıladığını aklına koy.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

kardeşim kacıncı sınıfsın bılmıyorum ama konusmalardan anladıgım kadarıyla lısedesındır burası onemlı degıl sen kıza sekıl yapmaya bak tabı sadece lafla degıl hal hareket tavırlarınla ımkanların ne olcude bılmıyorum ama kızın takıldıgı yerlere ya da karsısına cıkabılecegın yerlerde arabanız varsa eger pederden yalvar yakar arabayı koparıp kızla karsılasmaya bak peder vermezse kaçır gitsin biz de cok kacırdık zamanında bunun gıbı seyler yap sadece araba olarak dusunme bı kac kız arkadasın varsa onlarla takıl sureklı kızın dıkkatını cekersın tabı bunları yaparken kızla normal olarak konusmana devam edebılırsın ama sadece normal olarak yalvatıp yakarma ya da kızlarla takılırken veya arabayla falan senı gordugunde pek oralı olma olur bu ıs

İşte bahsettiğim internette dolanan ve herkesin ağzında sakız olan kız tavlama taktikleri.
    Bunlardan alacağınız sonuç koca bir sıfır olacak. Pek çok kişi bunu acı bir biçimde deneyimledi.
    Sen son model araba ile kız ile karşılaştığında, kızın bilinçaltında oluşan yargı "bu çocuğun kendine güveni yok, beni arabası ile tavlamaya çalışıyor" olacak.
    Aynı şey pahalı hediyeler veya fake cömertlik gösterileri için de geçerli.
    Hocam, bu taktikleri onlarca kişi verdi ve hiçbiri olumlu sonuç alamadı. Gün geçmiyor ki konu dışına yeni bir reddedilme başlığı açılmasın.
    Burada bir şeyler çıkarmaya çalışan, özgüvenlerini kazanmaya çalışan üyeler var. Bu şekilde onların önünü kesiyorsunuz. Onları yanlış yönlendiriyorsunuz.

• Prochnow kullanıcısına yanıt
    Mesajın beni etkiledi, cidden.

Biraz daha saldırsana qnq xd xd

Bu mesajın ile kendini çok güzel ifşa ettin. (smile lardan nefret ederim.)
  • £XE kullanıcısına yanıt
    Fark ettiysen aksini kanıtlayacak bir şeyin olmadığın öyle ağladın aslında kendini savunman için bir mesaj şansı verdim sana demek ki haklıyım ki savunmadın bile, blok geldi.
  • Bu kızla sevgili olma zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prochnow kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajın beni etkilememişti ancak şimdi aqladım.
  • Bence girişi yanlış yapmışsın dostum ilk giriş şu şekilde olmaliydi " Merhaba yoksa Selamun Aleyküm mü demeliydim ? "

Bu arada boşver kızı falan elbet birisi çıkar.Kız işi her zaman boş iş ve boşa zaman harcamadir.Para falan çok gider he zenginsen tabiki ye harca :D

• Arkadaş potansiyel tecavüzcü.Bu nasıl bir sapıklıktır anlamadım.Kız polise şikayet etse direk tutuklarlar seni haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Fark ettiysen aksini kanıtlayacak bir şeyin olmadığın öyle ağladın aslında kendini savunman için bir mesaj şansı verdim sana demek ki haklıyım ki savunmadın bile, blok geldi.

iyi güldürdün, beni de blokla qnq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F047747E -- 26 Mart 2016; 18:08:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

Arkadaş potansiyel tecavüzcü.Bu nasıl bir sapıklıktır anlamadım.Kız polise şikayet etse direk tutuklarlar seni haberin olsun

Mesajlarda herhangi bir zorlama, tehdit ve sapıklık yok. Ayrıca Turkiye'de bunların hepsini içeren mesajları atan kişiler bile hiçbir ceza almadan yırtabiliyor.

• lol

sana ezik olmayan birinden tavsiyeler
    1-burda ezik olmayın ezdirmeyin kendinizi diyenlerin alayı ezik
    ezik oldukları için berbat hayatları var ve ezik olmamaları gerektiğini biliyorlar
    ama nasıl ezik olacaklarını bilmedikleri için "ezik olmayın"'dan başka birşey demiyorlar
    çünkü ezikler ezik olmamanın nasıl birşey olmadıgını bilemez

2-burda ezik olursanız kızlar sizi reddeder ezik olmayın kızlar şelale diyenlerin ömrü hayatında 1 bıyıklı kezbandan başka kız arkadaşı olmamıştır
    çünkü onlar ezikken reddedileceklerini biliyorlar çünkü ezikler ve reddedildiler
    "ezik olmamak" karar vermekle olacak birşeydi sana bunu yazan adamlar ezik olmaz ve kızları götürdü
    ezik olmamaya çalışmakla ezik olmamak arasında dağlar kadar fark var
    ezik olmamaya çalıştıkça über-sahte-ultra-ezik olacaksın, attıgın resimde de görüldüğü gibi

• bu şekilde bir şeyler olabileceğini düşünüyor musun? seviyeni düşürmekten başka bir şey değil o konuşma. ayrıca seninki aşk değil saplantı
  • Attığı resimde bir eziklik yok, kızla dalga geçmesini istedim ve o da geçmiş. Üstüne kızın mesajlarındaki geri vites hissediliyor. Adam daha baby steps aşamasında iken önüne çıkmaya çalışma, bunu kızı elde etmek için değil kendini ortaya koyduğu için yapıyor.

• onca yıl arkadaşsın ve sana benim numaramı kim verdi ya dedi. ben burdan sonra yazamazdım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADAM SAYKOLUKTA 2 YILLIK TECRÜBE HATTA MASTER

Millet de güzel gidiyorsun demiş. Ya bütün dh troll ya da bütün dh sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 26 Mart 2016; 19:06:04 >
  • Ya neden şuraya başkalarıyla yaptığınız saçma konuşmları ekliyorsunuz bu tarz şeyler tanımadığın bilmediğin yerde paylaşılıp fikir sorulur mu etmeyin yapmayın ya aşırı arkadaşmış gibi davranma bir şeyler düşün beraber bir şeyler yapın duruma göre söylersin hayır ne oluyor yani buraya koyunca paylaşınca donanım forumu sana yardım mı edecek her şeyden önce
  • saçayapışansakız kullanıcısına yanıt
    ilk defa olumsuz bir yoruma cevap veriyorum. kısa olacak. evet bir şeyler olabileceğini düşünüyorum, bu kızla olmasa bile kendimle ilgili güzel şeyler olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.