Şimdi Ara

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
39
Favori
25.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler. uzun süredir konu dışındaki konuları okuyordum fakat kendim de yaşayınca artık ben de paylaşmaya karar verdim.
    2 senedir sevdiğim bir kız var (sınıfın hatta okulun en popüler kızlarından biri) ama tanıdığımdan beri ortalama bir arkadaşıyım.
    o beni arkadaşı gibi görürken ben ona bağlandıkça bağlandım ve 2 sene içinde köpek gibi sevdim fakat tabi ki söyleyebilecek özgüveni kendimde bulamadım.
    söylesem bile o kadar popüler bir kız benim gibi silik bir tipi reddeder diye düşünüyordum. neyse fazla uzatmayayım.
    zaman geçtikçe her hareketi bana daha da çekici gelmeye başladı.
    sonunda bir şekilde kendimi toparladım ve yalnız olduğu bir zamanda yanına konuşmaya gittim.
    işte nasılsın? napıyorsun faslını geçtikten sonra hislerimi söyledim ve çıkma teklifi ettim.
    etmez olaydım. o bakışı ve ezikler tavrıyla birlikte başımdan aşağı kaynar sular döküldü.
    direk reddetti beyler. o günden beri sanki dünyada başka kız yokmuş gibi hissediyorum.
    zaten özgüven problemi yaşıyordum fakat bir de red yedikten sonra iyice içime kapandım.
    eminim içinizde benim durumumda olanlar vardır. hem kendim için hem sizin için soruyorum.
    şimdi ne yapmalıyım beyler? o kızın gözüne nasıl girebilirim, o kızla nasıl sevgili olabilirim?

EDIT: Konuşmaları ekledim. Tavsiyeler doğrultusunda ilerliyorum. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.
     Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016)

EDIT-2: Bugün öğle arasından önceki son dersten önce hoşlandığım kız ve yakın kız arkadaşları öğretmen masasında toplanmış konuşuyorlardı. genelde burada toplanmazlar ondan biraz dikkatimi çekti açıkçası. neyse,bir ara bunun arkadaşlarından ikisiyle göz göze geldim ben sıramda otururken. Sene başında yer değişikliğimden dolayı en arkaya geçmiştim, burası önemli değil. Başlıktakileri okudum ancak bazı bilgileri vermememden dolayı yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Ben kızın yakın arkadaşlarıyla zaten tanışıyorum bu sene de aynı sınıftayız ve hemen önümde oturuyorlar. fazla popüler biri değilim ancak sınıftaki herkesle konuşmuşluğum var. Fakat artık ders aralarında eski arkadaşlarımla fazla takılmıyorum bir tek öğle teneffüsünde yanlarına gidiyorum geri kalan zamanda kitabımı okuyorum.
    Uzatmayayım. Perşembe akşamında bu konuyu açtığımdan beri gelen tavsiyeler, pm den konuştuğum kişiler ve pm den özellikle tavsiye edilen bazı yazı dizilerini okudum ve açıkçası şu an ki yol planımı da buna göre çiziyorum. Etkilerini de bu kadar çabuk göreceğimi düşünmezdim, önümde oturan ve o kızın kankaları gelip muhabbet kurmaya çalıştılar. Genelde işleri düşmedikçe umursamazlardı.
    O kızlarla konuşurken de üzerimde sebepsiz bir rahatlık vardı ve bu sohbetimize yansıdı.
    Açıkçası beyler kızlar sohbet boyunca garip bir şekilde birbirlerine baktılar, alışkın değillerdi bu halime. Hatta biri 'sana ne oldu böyle?' diye sordu. sonradan ben de şaşırdım bu rahat halime.
    Neyse son ders bitti ve çıkışta sene boyunca ilk kez arkadaşlarımla beraber çıkmak yerine onları beklemeden toparlanıp gittim.
    Bahsettiğim kız ve yakın arkadaşları da kapının önünde sohbet ediyorlardı, toplu bir halde.
    Sohbet ettiğimiz ön sıramda oturan kızlar da vardı aralarında, çıkarken onlarla göz göze geldik ve istemsiz bir şekilde onlara göz kırpıp gülümsedim.
    Kısacası belki mesajlaştığım kızla büyük bir gelişme olmadı ancak ilginç bir şekilde sınıftaki kızlar bana yakınlaştılar.

EDIT-3: Beyler her gün gelip durum güncellemesi yapmadım fakat işler yolunda gidiyor benim açımdan.
    Şu ana kadar hiç olmadığı şekilde bakıyor insanlar.
    Etrafım kalabalıkken görünmez hissederdim kendimi fakat şimdi tek takıldığımda bile gözleri üstümde hissediyorum.
    Derslerde sürekli şebeklik yapan gruptan uzaktayım, arkada sessiz ve dikkatli bir şekilde dersle ilgileniyorum.
    Birisi soru sormadıkça konuşmuyorum, tabi her sorulana da direkt atlamıyorum eskiden yaptığım gibi.
    Daha sakinim. Bu sakinlik bana her yaptığım hareketi düşünme fırsatı veriyor.
    Neyse, asıl konumuz bunlar değildi. bahsettiğim gibi hoşlandığım kızın yakın arkadaşları önümde oturuyorlar.
    Onlarla zaten bir muhabbetimiz vardı fakat ben tek takılmaya başlayınca onlarla daha sık konuşmaya başladık.
    Aralarda falan kitap okumadığım zamanlar onlar geliyor yanıma, konuşuyoruz. Fakat sınıftaki diğer erkeklerin yaptığı gibi şebeklik yapmıyorum beyler.
    Aldığım tavsiyelerden ve okuduklarımdan sonra çok daha sakin ve fazla laf kalabalığı yapmadan muhabbet ediyorum.
    Tek takılmak cidden beklemediğim bir etki daha yarattı. artık birine baktığım zaman onu bana bakarken yakalıyorum, eskiden mümkün olmayan bir şeydi bu.
    Hoşlandığım kızla ise mesajlaştığımız son günden sonra biraz muhabbetimiz oldu. olaydan bağımsız bir sohbetti.

K: Ne okuyorsun?
    B: (Hafif gülümsedim.) Emreh Serbes- Deliduman
    K: Bu yaz okudum çok iyi değil mi ya?
    B: Şu ana kadar değil, bu kadar basit anlatmamalıydı.
    K: Nasıl yani basit derken?
    B: Daha derin olmalıydı.
    K: Bence konusu gayet güzel ve net anlatıyor bir cümleyi beş sefer okumam gerekmedi.
    B: Belki de öyle yapmanı gerektirecek kitaplar okumalısın. (Gülümsedim.)

Neyse işte bu muhabbetten sonra ders başlayacaktı ve kız kalktı yerine geçti, giderken göz göze geldik.
    Bu arada yanlış anlaşılmasın her arada tek başıma değilim, arkadaşlarımla da takıldığım oluyor fakat eski anlayışımla davranmıyorum artık.
    Liseliliklere en önden atlamıyorum. komik olan şeylere gülüyorum fakat sürekli birilerini güldürmeye çalışmıyorum eskiden yaptığım gibi.
    Çünkü cidden geriye dönüp baktığımda bunun ne kadar rezil bir şey olduğunu fark ettim.
    Okul çıkışlarında genelde tek başıma çıkıyorum artık okuldan ve artık çıkarken o grup halinde takılan kızlarla göz göze geliyoruz sürekli.
    Asıl hedefimdeki kızlardan çok yakın arkadaşlarının dikkatini çekmiş olmam ise cidden hala şaşırdığım bir şey.
    Neyse beyler dediğim gibi şu an sakin ve karalı bir şekilde kendimle ilgileniyorum.
    Verilen her tavsiye (olumlu olanlardan bahsediyorum) ve okuduğum yazılar hep bu yöndeydi ve görüyorum ki olanlar benim için gayet güzel.
    İlerleyen günlerde başlığı güncellemeye devam edeceğim.

EDIT-4: Dün akşam kız yarın okula geliyor musun diye mesaj attı ekran görüntüsünü de koydum.
    Bugün de 3. ve 4. saatin hocası okula gelmedi ben de öyle kendi halimde kitap okuyup dinleniyordum.
    Arada birileri geliyor muhabbet ediyoruz sonra devam ediyorum kitaba.
    4. saatin son dakikaları artık erkenden yemeğe inmek için toparlandım çıktım koridora hoşlandığım kız kolumdan yakaladı ve
    "blog mu yazıyorsun?" diye sordu. ben bunun yakın arkadaşlarına bahsetmiştim onlardan duydu heralde.
    Çok fazla umursamadan "evet, yazıyorum" dedim ve gülümseyip yoluma devam ettim.
    Tam ilerlerken birden tekrar çevirdi "yemeğe mi?" diye sordu. Biraz bakıştık sanki bir beklentisi varmış gibiydi beyler,
    Tam gözlerimin içine bakıyordu. İşte bakıştıktan sonra da gülümseyip aşağı indim bir şey demeden.
     Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016)

EDIT-5: Başlığa yazan herkese teşekkürler, baktım ki benimle birlikte kızlar hakkında çağ atlayanlar olmuş.
    Fakat dün başımdan geçenler belki de hayatımın en garip anlarıydı.
    Evet belki eski asosyal halime göre söyledim bunu ancak cidden bu kadar kısa sürede bende neyin değiştiğini hala bilmiyorum.
    Başlık bu kadar ilerledikten sonra özelimi daha da açmalı mıyım, hala kararsızım.
    Fakat burayı takip edip yardım alan kişilerin olduğunu gördüğüm için, gelişmeleri eskisi kadar açık olmasa da yazmayı sürdüreceğim.
    Dün akşam sınıftan bir kızın doğum günüydü, size söylemiştim en arkada oturuyorum ve sınıfın bütün kızları önümde oturuyorlar.
    Sınıfın popüler diyebileceğim kızlarından bir tanesi doğum günü için aralarında kutlama yapacaklardı, beni de kutlamaya çağırdılar.
    Aslında bar olan bir mekanın üst katını seçmişler kutlama için, ben de oraya gittim.
    Ancak birkaç işim olduğundan yaklaşık bir saat kadar geciktim.
    Size istemeden yaptığım bazı olaylar var demiştim, mesela eskiden konuştuğunda her kelimesine ayrı önem verdiğim bir kızı artık farkında olmadan hiç umursamayabiliyorum.
    Bu da öyle oldu, bana söyledikleri saati pek önemsemeyip geç gittim oraya. hiç beklemediğim bir şekilde içeri girdiğim anda herkes "ooooo" gibi bir tepki verdi.
    Sanırım beni beklemiyorlardı ve bütün ilgiyi bir anda üzerime çekmek açıkçası hoşuma gitti, hele ki böyle bir ortamda.
    Zaman ilerledikçe topluluk kendi halinde takılmaya başladı, bu arada okuduğum okul çoğunlukla varlıklı ailelerin olduğu bir yer.
    Yani endüstri meslek havası beklemeyin, bu tip yerlerde büyümüş biri olarak ortam benim için farklıydı.
    İlk kez bu tür bir ortama girmiştim, içeridekilerle selamlaştıktan sonra doğum günü olan kızın yanına gittim, aslında o bana geldiği için ben de ona doğru yönlendim.
    Normalde çok yakın olmasak da kızla sanki 40 yıllık dostmuşuz gibi öpüşüp sarıldık, kolumdan tutup oturduğu yere götürdü beni.
    Açıkçası beyler, okulda hiç sesi çıkmayan sıradan çocukların votka içtiklerini görünce şaşırdım.
    Doğum günü sahibi olan kızla sohbetimize devam ettik, ben istemeden burada anlatılanları, bana önerilen başlıktaki yazılanları uyguluyorum bu arada.
    Kız istemese de daha çok yakınlaşıyor bana. ve açıkça söyleyeyim, çevresinde o kadar çok yılışan erkek var ki, ben hazine gibi geliyorumdur heralde.
    Bitiriyorum beyler fazla detaya girmeyeceğim, yaklaşık 1-2 saat sonra bu kızla daha özel bir yere gittik, fakat buradan sonrası cidden özelim olduğu için detaylandırmak istemiyorum.
    Bu başlık, yapılan yardımlar ve verilen birkaç başlık hayatımı değiştirdi diyemem ancak bana büyük artılar kazandırdı.
    Eminim ki bu tavsiyeler ışığında konu içinde önceden benim gibi olan birçok kişi de hayatına olumlu birçok şey katacaktır.
    Bu başlıktan ders çıkarmanızı öneririm, çünkü işe yarıyor.

EDIT-6: Konuyu güncellemememin asıl sebebi, bir liseli hayal ettiklerini gerçekleştirdiği için 'csb' diyerek konuyu ayağa düşürmeye çalışan grup değil.
    Şuana kadar yaşımdan dolayı bunları yapamayacağımı söyleyenlerden tutun, inanmak istemedikleri için konuyu sabote etmeye çalışanlara kadar herkesi gördüm.
    Özel mesajlardan konuştuğumuz birçok insan oldu, zaten buraya gelip başımdan geçenleri yazmamın esas sebebi de onlardı.
    Peki neden güncel kalmıyor konu?
    Çünkü zaten buradan bir şeyler kazanacak olanlar, çoktan alacaklarını aldılar. konuyu açarken hiçbir vaadim yoktu, tek vaadim kendime bu gidişatımın değişeceği yönündeki sözümdü.
    Nitekim, ben gidişatımı değiştirdim.
    Önceden yalnızca uzaktan seyredebileceğim, uğruna aşk şarkıları dinleyip 'melankolik jojuq' a bağlayacağım bir kızın, dikkatimi çekmek için yaptığı çocukça hareketleri izliyorum.
    Fakat daha iyisi, ruhumun derinliklerinde 'ex sevdiceğim' dahil hiç kimseye ihtiyacım olmadığını öğrendim. yaptığım tek olay buydu.
    Biliyorum burada bir kızın peşinde koşan, onunla tartışan-kavga eden veya 5 yıllık ilişkisi bittiği için hayattan elini eteğini çeken adamları okumak istiyorsunuz.
    Ben de bunun bir liselinin özgüvenini kaybedişi temalı bir konu olmasını isterdim, öyle daha çok övgü gelirdi çünkü.
    Şuan tek isteğim biraz daha fazla 'cool story bro' yazmanız. bu bana aralarından şans eseri kurtulduğum sürüden koşarak kaçma isteğimi uyandırıyor, çalışma şevkimi arttırıyor.
    Evet başlık sahteydi, görüntüleme sayısı için hepinizi kandırdım.
    Bu konuya değişim hikayeleriyle gelen adamların olması bir tesadüf mü? sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGirit -- 18 Nisan 2016; 19:48:33 >

• Ayrıca pek çok insan "tipsizim, kız bana bakmaz" diye yakınıyor.
    Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, kendinizden başlayacaksınız. Unutmayın, sadece tipe tav olanlar basit ve uzak durulması gereken kızlardır.
    Çevrenizde yakışıklı olup, kızlarla iletişim kuramayan veya kızlar tarafından kullanılan insanlar yok mu ? Yok diyorsanız tekrar bakın.
    Bunu söylememe gerek kalacağını düşünmüyordum ancak söylettiniz, kızlar lider özelliği taşıyan erkeklere yakınlaşırlar.
    Tip ve vücut sizi ancak bir yere kadar götürebilir. Kendinden emin, boş konuşmayan, az laf ile çok söz anlatan, en ciddi anda bile güzel bir espiri ile ortamı yumuşatıp tekrardan toparlayan, ortamları yönetebilen bir erkek her zaman öndedir.
    Burada bazıları aynı şeyleri defalarca söylüyor. Neden ? Çünkü insanlar olayın özünü kavramak istemiyor ve hemen gidip tabir yerindeyse kız avlamak istiyorlar.
    İlk defa konu dışında bu kadar iyi bir kız konusu görüyorum. Konuyu açan adam, olayın özünü anladığı için çok hızlı değişmeye başladı. Bundan dolayı elimden geldiğince yardım ediyorum. Yoksa umurumda olmaz.. Eğer kız odaklı hareket etseydi bu kadar çabuk etkisini göremeyecekti, belki de hiç göremeyecekti.

Size ufak bir sır vereceğim.

Siz beyninize ne verirseniz, beyniniz size onu verir.
    Siz kendine 'pfff tipsizimmm .s .s' derseniz, kendinizin öyle olduğuna inandırırsınız.
    Yakışıklı olmadığınızı mı düşünüyorsunuz ? Gidin spor yapın ve kültürlenin, kendinize olan saygı ve sevginiz artsın. Aynaya baktığınızda bakışlarınızda ki farklılığı keşfedin.
  • Olm silik olmayin ciddiyim bak ezilirsiniz ben silikligimi espriler arkadas ortamiyla kapatiyodum okul yillarinda
  • Kız sana ezik gibi davranıyor ve sen hala o kızla nasil sevgili olayım diyorsun?
    Hocam kusura bakma da yazık. Bu kadar saf olma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak dostum kızları cidden anlamak zor,onlar nerde bitane denyo var onu secerler ve bu saatten sonra artık ne yaparsan boş Dunyada birtek o kz kalmadı cok kız var acı çekeceksin doğanın kuralı budur ve senin tek yapacağin zor şeyse unutmak olacak şimdi kal sağlicakla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah sabah güldürdün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher. -- 27 Mart 2016; 13:45:32 >
  • Başlığı okudum ve sanırım sen açılınca kız kapandı??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaybedenler Kulübü'ne hoşgeldin
  • Eğer kız seni reddettiyse bu ona yanlış yaklaşmandan dolayı değildir. Sınıfta silik ve asosyal bir tipsen kızlar sana yaklaşmaz. Popüler olman gerek demiyorum bak, genelgeçer bilgiler sana yardım etmez. Öncelikle şimdilik bu kızı bırak. Özgüvenini geri getir, okulda kendin takıl, üç-beş tane sıkı arkadaşın olsun yeterli. Bak çok basitleştiriyorum sana işi:

- Ortamda biraz ciddi ol, soğukkanlı kal ve hemen her söze atlama.
    - Genelde kendin takılacağın için üç-beş arkadaş edin, seni gömmeye çalışmayacak türden olsunlar.
    - Kızlara takıl diğerleri gibi kanka olmaya veya ilgini belli etmeye çalışma.

Çok genel oldu ama sadece bunları uygularsan bile hoşlandığın kızın sana olan tavırlarının yüzseksen derece değişeğini göreceksin.
  • şu an bulunduğum durumdan yani bu özgüvensiz halimden kurtulmak için ilk olarak ne yapmalıyım peki? kendim için, kendimi toparlamak için.
  • 25 red yedim hiç kendimi ezdirmedim. Bir kız twitter'da eziklemeye çalışmıştı haddini bildirmiştim.

• her şey çok güzel olacak kullanıcısına yanıt
    haklısın. sınıfta silik ve asosyal gibiyim. arkadaşlarım var tabiki fakat ortamda bir iki kız olduğunda hepsi birden değişiyor ve ezmeye çalışıyorlar. işe kendimi değiştirmekten başlamam lazım sanırım dediklerine göre. peki bu genel olarak anlattıkların için biraz ayrıntı verebilir misin ya da kendi yaptığın şeylerden örnek?
  • hocam aşk , sevgi güzel şeyler ama onun gözüne girmek nedemek yahu kızı ilah yapıyorsunuz böyle sonra beni niye ezikledi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: XGirit

şu an bulunduğum durumdan yani bu özgüvensiz halimden kurtulmak için ilk olarak ne yapmalıyım peki? kendim için, kendimi toparlamak için.

Durumunun aslında çok da kafaya takacak bir yanı olmadığını anlamalısın ama onu nasıl yapacaksın emin değilim. Sen en iyisi kıza naber tatlım falan deyip whatsapp den şiir yollamaya falan hemen başla, burada yazdılarını da her önüne gelene anlat ve esprili biçimde ama ben kolay pes etmem falan diye belirt. Kızdan yana faydası olmaz ama hem özgüvenini fullersin hem de eğlenceli olur. Rezil olurum diye de düşünme, kabuğuna çekilmek en büyük rezillik kaynağıdır, çünkü insanlara arkandan atıp tutmaları için fırsat verirsin. Dediğimi yaparsan sadece "manyak" olursun, rezil olmazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çilekli Limonata kullanıcısına yanıt
    gözüne girmek derken aslında demek istediğim şu anki silik halimden nasıl kurtulabilirim, bunun için neler yapabilirimdi. bir tecrüben olduysa veya tavsiyen olacaksa memnun olurum.
  • Unutmadan, dedigimi yaparken terslenmeyi kafaya takma, onu sinir etmekten zevk al. Böylece sen kim oluyorsun mesajı verirsin ve hem sosyal statun yükselir, hem de kızın gözünde saygı kazanırsın. Hiçbir şekilde altta kalma, o bağırırsa sen dalga geç, her duygusal tepkisiyle dalga geç, ama ağlarsa bile sakın özür dileme, dalga geçer biçimde ya kıyamam falan de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reddedilenleri görünce na kadar seviniyorum la, bu acıyı yaşayan sadece ben varmışım gibi hissediyordum hep

@Everybody Dance Now
    o kadar kızdan darbe yedikten sonra sen daha yaşıyonmu hacı
    sınav nasıldı??
  • dediğin şey kafama yattı fakat bir anda nasıl yapabilirim bilmiyorum. deneyeceğim. peki sonrasında "manyak" olduğumda nasıl devam ettirmem gerek bunu yani bundan sonra "manyak" olarak mı hayatıma devam edeceğim yoksa birden fazla mı karakterim olmalı?
  • XGirit X kullanıcısına yanıt
    Çok ileri boyutta olmasada bende aynı dertten muzdaribim bende önerilere açığım hocam
  • azman çavuş kullanıcısına yanıt
    neden seviniyorsun lan? bunu değiştirmek için uğraşmadın mı hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGirit -- 24 Mart 2016; 21:58:07 >
  • azman çavuş kullanıcısına yanıt
    Yarın açıklanıyor kardo 20 25 bin gelir galiba.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.