Şimdi Ara

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
578
Cevap
39
Favori
25.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    öyle yapacağım bundan sonra.
  • Bana bi kız artist artist konuşacak böyle basarım küfürü, alttan almayın şöyle durumlarda ya. Hem emin olmadan da bu konuşmalara girmeyin. Hızlı koşan atın boku eğri düşermiş
  • Kardeş zorlayıcı bi şekilde konuşmuşsun kızla. Nazik olucaksın bu ne böyle? Tabiiki red alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: truth-hurtz

Kardeş zorlayıcı bi şekilde konuşmuşsun kızla. Nazik olucaksın bu ne böyle? Tabiiki red alırsın

ya benimsin ya da kara topragin hesabi olmus bu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle
  • okurken utandım ''seninle dalga geçiyorduk''
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Kardeş zorlayıcı bi şekilde konuşmuşsun kızla. Nazik olucaksın bu ne böyle? Tabiiki red alırsın

Beyler nasıl okuyorsunuz bilmiyorum ama alakası bile yok. Gerçek şu ki bu işler kibarlıkla değil kurt olmakla yürüyor. @truth-hurtz bak nickin de uyumlu konuyla.

Arkadaş yapılması gerekeni yapıyor, kızı da elde edecek ama burada mesele kızdan çok daha fazlası. Anlamayacaksanız da burada saçma şeyler söylemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

okurken utandım ''seninle dalga geçiyorduk''

Sen de burada kızın doğru söylediğine inandın öyle mi

• quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

quote:

Beyler nasıl okuyorsunuz bilmiyorum ama alakası bile yok. Gerçek şu ki bu işler kibarlıkla değil kurt olmakla yürüyor. @truth-hurtz bak nickin de uyumlu konuyla.

Arkadaş yapılması gerekeni yapıyor, kızı da elde edecek ama burada mesele kızdan çok daha fazlası. Anlamayacaksanız da burada saçma şeyler söylemeyin.

eminim kiz da kosa kosa gelecektir yakinda :D ne diyeyim bekleyip gorelim

• Kardeş her zaman istediğini elde edemezsin. Böyle zorlamakla hele hiç olmaz bu işler. Gönül işi bunlar, nazikçe konuşsun arkadaş. Zorlayınca kız bunalır sizden de uzaklaşır. Bi anlayamadınız bunu.

Hem de hiç anlam veremediğim şeylerden biri, gidip direkt teklif etmek. Ulan hele dur belki kız başkasına platonik, belki sevgilisi var? Ha yoksa yine o şekilde olmaz. Önce tanışmalı iki insan. Olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eminim kiz da kosa kosa gelecektir yakinda :D ne diyeyim bekleyip gorelim

Yakında mı bilemem ama ben de eminim, ve bu sadece yan kazanç olacak, asıl meselenin yanında sodanın yanındaki limon gibi

• quote:

Kardeş her zaman istediğini elde edemezsin. Böyle zorlamakla hele hiç olmaz bu işler. Gönül işi bunlar, nazikçe konuşsun arkadaş. Zorlayınca kız bunalır sizden de uzaklaşır. Bi anlayamadınız bunu.

Hem de hiç anlam veremediğim şeylerden biri, gidip direkt teklif etmek. Ulan hele dur belki kız başkasına platonik, belki sevgilisi var? Ha yoksa yine o şekilde olmaz. Önce tanışmalı iki insan. Olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok.

Konu sahibi hiçbir şeye zorlamamış, sadece kendini ortaya koymuş. Gönül işi diye bir şey de yok, tamamen uydurma bir şey ama her nasılsa insanları etkisi altında bırakan bir uydurma zımbırtı, bunu söyleyen kendim bile çok etkisinde kaldım zamanında.

Ha diyelim ki kız bunalmış uzaklaşmış. Eğer kıza bunalma hakkı olduğunu zannettirirsen o da böyle bir hakkı varmış gibi kullanmaya kalkar. İpleri kızın eline verirsen o da seni arkadaş olarak görme hakkını kullanır. Ondan sonra beni beğenini ben beğenmem benim beğendiğim beni beğenmez vıdı vıdı.

Hayat izdivaç programı değil.

• Ben yinede ihtimal veriyorum. Söyleyin ulen kaçınız sevdiğiniz kızla böyle konuşabildiniz. Kardeşim tavrını sakın bozma olmazsada boşver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş sen böyle devam edersen sevdiğin kızı bir yıl sonra başkasıyla çıkarken görürsün. Emin ol yapacağın hiçbir şey de olmaz. Ayırmaya kalkarsan da onlar ayrılmaz. Ne yaparsan yap zorla iş olmaz. Seni zorla sevmediğin bir kızla birlikte etmelerine izin verir misin?
  • Xgirit, moralini bozmaya çalışanlara, sana basit kız tavlama taktiklere verenlere aldırmayacağını biliyorum.

Bu adamdaki potansiyeli görüyorum, o potansiyeli biraz görmek isteyen varsa whatsapp konuşmalarına tekrar baksın.

Kendini silik olarak gören biri, aslında öyle olmadığını fark etmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guitar Possession

@iamsonasty Kızlar konusunda bana ahkam kesmeyin rica ediyorum. Burada sözleşme imzalamıyorsun ya da işe kız bir sekreter almıyorsun. Çıkma teklifi edilmiş, belli kız hissiz ki reddetmiş. Filmlerle mi yaşıyorsun bilmiyorum ama gerçek hayatta hisleri olmayan bir insanın çıkma teklifini reddetme gibi bir lüksü oluyor, genellikle.

@£XE Bildiğiniz gibi devam edin hocam.

Ahkam kestiğimi zannetmiyorum. Filmlerde yaşamıyorum, gerçek hayatta insanlar eşit değildir, birbirlerine üstünlük kurar. Eğer kıza üstünlüğü kuramazsan, evet reddetme lüksü olur.

Sözleşme ve sekreter alımı örneğin savunduğun yargıya oturmamış. İnsanlar sözleşmeleri ve iş imkanlarını reddedebilir.

• quote:

quote:

@iamsonasty Kızlar konusunda bana ahkam kesmeyin rica ediyorum. Burada sözleşme imzalamıyorsun ya da işe kız bir sekreter almıyorsun. Çıkma teklifi edilmiş, belli kız hissiz ki reddetmiş. Filmlerle mi yaşıyorsun bilmiyorum ama gerçek hayatta hisleri olmayan bir insanın çıkma teklifini reddetme gibi bir lüksü oluyor, genellikle.

Ahkam kestiğimi zannetmiyorum. Filmlerde yaşamıyorum, gerçek hayatta insanlar eşit değildir, birbirlerine üstünlük kurar. Eğer kıza üstünlüğü kuramazsan, evet reddetme lüksü olur.

Sözleşme ve sekreter alımı örneğin savunduğun yargıya oturmamış. İnsanlar sözleşmeleri ve iş imkanlarını reddedebilir.

Şöyle düzelteyim: Eğer kızın hisleri yoksa reddetme lüksü vardır.

Sözleşme ve sekreter alımı örneğim de gayet savunduğum yargıyı destekler nitelikte. İnsanlar sevmediği işi reddedebildiği gibi sevmediği birinden gelen çıkma teklifini de reddedebilir.

• quote:

Kardeş sen böyle devam edersen sevdiğin kızı bir yıl sonra başkasıyla çıkarken görürsün. Emin ol yapacağın hiçbir şey de olmaz. Ayırmaya kalkarsan da onlar ayrılmaz. Ne yaparsan yap zorla iş olmaz. Seni zorla sevmediğin bir kızla birlikte etmelerine izin verir misin?

İzin vermem, dediğim gibi sevgiye de inanmıyorum, tamamen uydurma. İnsanların ihtiyaçları ve istekleri bellidir ama tam ifade edemezler veya kendilerine itiraf etmeye çekinirler, bunun sonucunda aşk gibi kavramlar uydururlar. Ayrıca daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum, konu sahibi arkadaşın yaptığı şeyin içinde zorlama falan yok, kendini ortaya koyma var.

• quote:

quote:

quote:

Şöyle düzelteyim: Eğer kızın hisleri yoksa reddetme lüksü vardır.

Sözleşme ve sekreter alımı örneğim de gayet savunduğum yargıyı destekler nitelikte. İnsanlar sevmediği işi reddedebildiği gibi sevmediği birinden gelen çıkma teklifini de reddedebilir.

Haklisin, ama dediğim gibi, kızlar ne istediğini bilmez. Bunu uzun açıklamaya gerek var mı bilmiyorum, daha çok Türkiye'nin toplum yapısı ve kızların yetiştirilme tarzıyla ilgili.

Örneği verirken bunu söylememişsin. Sözleşme imzalamıyorsun veya sekreter kız işe almıyorsun demişsin. Ondan sonra da kızın reddetme lüksü var demişsin. Bu örneklemeden eğer sözleşme imzalıyorsan veya sekreter kız işe alıyorsan reddetme lüksü yok, ama öyle bir durum değil böyle bir durum var, o yüzden reddetme lüksü var anlamı çıkıyor.

• Vay be sıradan konuşmalar gibi değil iyi konuşmuşsun hocam. Ümit var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.