Şimdi Ara

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
39
Favori
25.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazı şeyler en başından bellidir. Bu tür hikayeleri daha önce yazdığımdan bu konularda uzmanım. Eski bir csbci olarak hikayenin gidiş yönünden csb olduğu belli oluyordu. Hiç bir kız sana bulunmaz maden gibi bakmaz. Ve kız bulmuş adamda asla dhye yazmaz. Dediğim gibi bazı şeyler en başından bellidir ve sen ne kadar csb yazsanda gerçek burnunun önündedir. Hepsi tecrübeyle sabittir. Eski bir csbci olarak sadece go tatmini yaptım. Csblerim bana hiçbirşey katmadı gerçek hep bir şekilde burnumun dibinde bitti. Bir insan bir yalanı defalarca söylerse o yalana bir süre sonra kendide inanır. (Adolf HITLER) bu yüzden csb yazarken kandırdığınız kişi sadece sizsinizdir. Neyse bir dal artınızı alırım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miroglu6

1- konuyu sen açmayacaktın. Çok niyetliyse kız açardı. Bu hata da sayılmaz ama söylemeseydin iyiydi.

2- Biriyle konuşurken mutlaka göz kontağını kaçırma. Özel olarak Sana birşey anlatıyor.

3- şaşıracağın bir durum yoktu. Kimse sana kız kızın üzerine atlayıp aşığım seviyorum diyeceğini söylemedi. Sen bunu biliyordun ve ona göre hareket etmen gerekirdi.

Bunları hatanı yüzüne vurmak için yazmadım. Sadece farketmen için yazdım. İletişimde en önemli şey dikkattir. Halin tavrın dışardan aldığın uyarılar önemli.

Ayrıca bunlar hata sayılmaz. Kontrolsüz hareketler bunlar. Daha önce böyle birşey yaşamamış olman sana kontrolsüz cevaplar vermeni sağlayabilir.

Ben bunları senin için ilerleme olarak görüyorum. Ne olacak şimdi diyorsan;

Şuan Xgirit in başlangıç durumundasın. Farklı kızlarla tanışmaya devam. O kız için de aynı şekilde muhabbete devam et. Olacak olacak..

Yorumlarınız için sağolun. Sizler sayesinde her şey daha iyiye gidecek gibi görünüyor. Dediğiniz gibi kızla aynı şekilde muhabbete devam edeceğim ancak fazla ilgi göstermeyeceğim. Bazen hayır demesini bileceğim. Sürekli o kızla takılmaya çalışmak yerine biraz kendi köşeme çekilip kendimle ilgilensem daha iyi olacak sanırım. Farklı kızlarla tanışma işi aklımın bir köşesinde. İstek gelir gelmez yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Bazı şeyler en başından bellidir. Bu tür hikayeleri daha önce yazdığımdan bu konularda uzmanım. Eski bir csbci olarak hikayenin gidiş yönünden csb olduğu belli oluyordu. Hiç bir kız sana bulunmaz maden gibi bakmaz. Ve kız bulmuş adamda asla dhye yazmaz. Dediğim gibi bazı şeyler en başından bellidir ve sen ne kadar csb yazsanda gerçek burnunun önündedir. Hepsi tecrübeyle sabittir. Eski bir csbci olarak sadece go tatmini yaptım. Csblerim bana hiçbirşey katmadı gerçek hep bir şekilde burnumun dibinde bitti. Bir insan bir yalanı defalarca söylerse o yalana bir süre sonra kendide inanır. (Adolf HITLER) bu yüzden csb yazarken kandırdığınız kişi sadece sizsinizdir. Neyse bir dal artınızı alırım artık.

Ben konunun csb olduğunu düşünmüyorum. Açık konuşayım konuyu ilk takip ettiğimde bana da csb gibi geldi. Daha doğrusu içten içe kıskandım ve umarım csb dir dedim. Bunu itiraf ediyorum. Ancak burada söylenen şeyler sayesinde konuyu açan adam büyük bir değişim gösteriyor. Ben de değişim göstermeye başladım. Değişen bir kaç arkadaş daha var bu konuda. Hepsi mi yalan ? Daha önce DH'de böyle bir konu görmemiştim.

• 2-3 mesaji okudum konudaki, millet kiz icin kafayi yiyor gordugum kadariyla.

• quote:

Bazı şeyler en başından bellidir. Bu tür hikayeleri daha önce yazdığımdan bu konularda uzmanım. Eski bir csbci olarak hikayenin gidiş yönünden csb olduğu belli oluyordu. Hiç bir kız sana bulunmaz maden gibi bakmaz. Ve kız bulmuş adamda asla dhye yazmaz. Dediğim gibi bazı şeyler en başından bellidir ve sen ne kadar csb yazsanda gerçek burnunun önündedir. Hepsi tecrübeyle sabittir. Eski bir csbci olarak sadece go tatmini yaptım. Csblerim bana hiçbirşey katmadı gerçek hep bir şekilde burnumun dibinde bitti. Bir insan bir yalanı defalarca söylerse o yalana bir süre sonra kendide inanır. (Adolf HITLER) bu yüzden csb yazarken kandırdığınız kişi sadece sizsinizdir. Neyse bir dal artınızı alırım artık.

Csb olduğunu düşünmüyorum geçmiş sayfalarda da dediğim gibi konu sahibi csb olsa bile burada tavsiye veren arkadaşlar kesinlikle gerçek. Bir kaç taktik de ben kaptım ve değişimi gördüm anında. Ama konu sahibinin o kadar emeği var onun da yaşadıklarının csb olma ihtimali çok fazla yok. Belki son kısımda yaşadıkları konuyu csb olarak algılatıyor herkese ama doğru olma ihtimali de var. Kimse yok diyemez..

@ImpossibleTruth

Bence senin bu kıza ilgi duyma sebebin tam olarak bilmiyorum ama ilk defa bir kıza bu kadar çok samimi olmandan kaynaklanıyor olabilir. Elbette senin hayatını bilemem ama ilkse eğer bence hemen atlama. Zaten bana sorarsan o kızla en az birkaç ay takılman gerekiyordu. Dediğin gibi etrafında çok fazla erkek var bu çevreyi çok iyi analiz etmen gerek. Bence hiç acele etme kızın ertelemesi sana çok büyük avantaj sağlamış durumda en azından tanıyıp ileride pişman olmayacaksın. Sabret sadece.. Gönlü var sende ve zaman istiyor senden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KapıcıHamza -- 21 Nisan 2016; 0:48:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ImpossibleTruth

quote:

Ben konunun csb olduğunu düşünmüyorum. Açık konuşayım konuyu ilk takip ettiğimde bana da csb gibi geldi. Daha doğrusu içten içe kıskandım ve umarım csb dir dedim. Bunu itiraf ediyorum. Ancak burada söylenen şeyler sayesinde konuyu açan adam büyük bir değişim gösteriyor. Ben de değişim göstermeye başladım. Değişen bir kaç arkadaş daha var bu konuda. Hepsi mi yalan ? Daha önce DH'de böyle bir konu görmemiştim.

Evet başlık sahteydi, görüntüleme sayısı için hepinizi kandırdım.
    Bu konuya değişim hikayeleriyle gelen adamların olması bir tesadüf mü? sanmıyorum.

Adam kendide yazmış sahteydi diye daha neyin lafını yapıyorsunuz? Enayi gibi okumanın mantığı yok.

• quote:

Bugün olanları aktarıyorum. Halen biraz gergin ve tuhaf hissediyorum. Okula gittim. İlk teneffüs etrafta kıza bakındım ancak yoktu. İkinci teneffüs karşılaştık.

B: Selam. Nedir konuşmak istediğin mesele ?
    K: Selam. Gel şurada konuşalım. (pencere kenarına geçtik)
    B: evet dinliyorum.
    K: Bak, anladığım kadarıyla bana karşı bir şeyler hissediyorsun. İtiraf edeyim ben de senin yanında farklı hissediyorum. Bu durumu konuşmamız gerek diye düşündüm...
    B: evet devam et..
    K: Yani eğer beni cidden seviyorsan fazla bağlanma bence. Çünkü ben sana karşı güçlü şeyler hissediyor muyum emin değilim. Açıkçası seni biraz arkadaş olarak görüyorum. (Bu sırada kafamdan aşağı kaynar sular döküldü arkadaşlar ancak verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda ilerledim, bozuntuya vermemeye çalıştım, sağa sola baktım umursamıyor gibi davrandım.)
    K: ImpossibleTruth beni dinliyor musun ? Eğer kırdıysam cidden özür dilerim ancak... (burada kestim konuşmasını)
    B: Bu muydu konuşacağın şey ? Hadi gel..
    K: Nereye ?

Kantine geçtik. Öksürüğümün biraz kesilmesi için çay aldım. Kıza da aldım. Kız çayı alıp, ben sınıfa gideyim artık dedi. Ben de 'kaç bakalım' deyip güldüm.

Ne olacak şimdi ? Neydi bu ? Tavırlarım nasıldı sizce ? Yanlış yaptığım bir şey var m ?

Ortada dert edecek bir durum yok.
    Eğer konuşmayı kesip kantine götürmeseydin, seni daha fazla sıkıştırabilirdi ve sen de saçmalamaya başlayabilirdin.
    Yaptığın her hareketin, söylediğin her şeyin sonunda acaba doğru mu yaptım diyerek kendini sorgulama hatasına düşüyorsun.
    Ayrıca o kıza bağlanmaman gerektiğini ilerde anlayacaksın.
    Kızlarla konuşamayan biriyken bu hale geldin. Bundan dolayı kıza bu kadar çok ilgi duyuyorsun.
    Gidip başka kızlarla tanış ve onlarla muhabbetini ilerlet.
    Şu an 'hoşlandığın' kızın zihninden yavaş yavaş nasıl silindiğini göreceksin.
    Dediğim gibi bundan sonra yaşayacakların senin için sadece birer başarı olacak.
    Hedefin olarak kızları belirleme. Hedefin kendini daha iyi bir seviyeye getirmek. Eğer bu şekilde düşünürsen bir kız seni herkesin önünde azarlamaya kalksa bile etkisi kısa sürer ve ertesi gün daha güçlü hissedersin.
    Çünkü sen bunu kendin için yapıyorsun..

• 30 sayfalık CSB

Dostum acileen doktora görünmelisin yada kurguladığın dünyayı kafanda yaşamayı bırakıp kağıda dökmelisin..

• Beyler madem herkes buraya yazmış ben de kendi hikayemi anlatayım biraz iç dökme gibi olacak. Aslında yeni konu açacaktım ama görünce buraya yazmaya karar verdim. Sınıfımıza gelen bir kız oldu 2. dönem başında. Başta hiç ilgilenmedim kız önümde oturuyordu. İki üç gün sonra kız arkasını döndü konuşmaya başladık işte. İlk konuşmamız erkeklerle kızların farkları gibi bir konuydu . Bende şans olsa erkek olurdum zaten falan demişti o zamanlar. Birkaç gün böyle devam etti işte ben genelde erkeklerle daha iyi anlaşırım tarzı şeyler de söyledi. Benim de içimde bir şeyler oluşmaya başlamıştı

Kızlardan bir arkadaşıma söyledim konuyu. Kızla konuşmuş kız da demiş ki ben sanırım biraz geri kafalıyım bu konularda benim elini tutacağım adam evleneceğim adam olmalı sevgili olaylarına karşıyım. Bu sırada kız whatsapp kullanmıyor pek . Sosyal medya kullanıyor . Whatsapp tan 1 haftada 3 kere yazdım güzelce konuştuk öyle tamam iyi gibi kestirip atmadı yani. O zamandan beri de bir daha yazmadım ayrı mesele. Zaman geçti kız soru sorayım sana diye yanıma geldi baya iç içe soru çözdük yaklaşık 1 saat baş başa muhabbet ettik. Ben tam olmaz bu iş dediğim anlarda kız geldi konuşmaya. Son zamanlara geleyim fazla uzatmadan.

Şimdi kızın etrafında tüm erkekler var. Yani önünde oturanla konuşmaya başlayınca bütün erkekler toplanıyor. Sınıfın dışından konuşmaya gelen erkek pek yok ama. Durum böyle olunca kız benim yanıma da gelmemeye başladı artık. Ama önündeki okula gelmeyince gayet güzel dönüp konuşuyor. Durum bundan ibaret kızın tipik türk kızı olduğunu dengesiz olduğunu biliyorum. Kendimi gereksiz yere hırpaladığımı da biliyorum. Kızı görmeyince hiç de hatırlamıyorum ama sınıfta her gün görünce , 4-5 erkekle konuştuğunu görünce sinirim bozuluyor. Sizlere sorum şu her gün gördüğünüz birisi hakkındaki düşüncelerinizi nasıl değiştirebilirsiniz ?

Dipnot:Kızlarla ilişkileri olan biriyim asosyal değilim. Kızlar, öğretmenlerim çevremdeki arkadaşlar beni karizmatik diye tanımlarlar. Kızlardan bazıları benim gerçek hayattaki hitman der. Gerçekten de çok umursamaz ve soğukkanlı biriyim. Okulda da başarılıyım. Yanlış anlaşılma olmasın sadece yorum yapmanıza yardımcı olmak için yazıyorum. Bazı arkadaşlar ego tatmini olarak görebilir . Canları sağolsun.

Hala okumaya devam eden arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim. Derdime ortak oldunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: frostsword

Beyler madem herkes buraya yazmış ben de kendi hikayemi anlatayım biraz iç dökme gibi olacak. Aslında yeni konu açacaktım ama görünce buraya yazmaya karar verdim. Sınıfımıza gelen bir kız oldu 2. dönem başında. Başta hiç ilgilenmedim kız önümde oturuyordu. İki üç gün sonra kız arkasını döndü konuşmaya başladık işte. İlk konuşmamız erkeklerle kızların farkları gibi bir konuydu . Bende şans olsa erkek olurdum zaten falan demişti o zamanlar. Birkaç gün böyle devam etti işte ben genelde erkeklerle daha iyi anlaşırım tarzı şeyler de söyledi. Benim de içimde bir şeyler oluşmaya başlamıştı

Kızlardan bir arkadaşıma söyledim konuyu. Kızla konuşmuş kız da demiş ki ben sanırım biraz geri kafalıyım bu konularda benim elini tutacağım adam evleneceğim adam olmalı sevgili olaylarına karşıyım. Bu sırada kız whatsapp kullanmıyor pek . Sosyal medya kullanıyor . Whatsapp tan 1 haftada 3 kere yazdım güzelce konuştuk öyle tamam iyi gibi kestirip atmadı yani. O zamandan beri de bir daha yazmadım ayrı mesele. Zaman geçti kız soru sorayım sana diye yanıma geldi baya iç içe soru çözdük yaklaşık 1 saat baş başa muhabbet ettik. Ben tam olmaz bu iş dediğim anlarda kız geldi konuşmaya. Son zamanlara geleyim fazla uzatmadan.

Şimdi kızın etrafında tüm erkekler var. Yani önünde oturanla konuşmaya başlayınca bütün erkekler toplanıyor. Sınıfın dışından konuşmaya gelen erkek pek yok ama. Durum böyle olunca kız benim yanıma da gelmemeye başladı artık. Ama önündeki okula gelmeyince gayet güzel dönüp konuşuyor. Durum bundan ibaret kızın tipik türk kızı olduğunu dengesiz olduğunu biliyorum. Kendimi gereksiz yere hırpaladığımı da biliyorum. Kızı görmeyince hiç de hatırlamıyorum ama sınıfta her gün görünce , 4-5 erkekle konuştuğunu görünce sinirim bozuluyor. Sizlere sorum şu her gün gördüğünüz birisi hakkındaki düşüncelerinizi nasıl değiştirebilirsiniz ?

Dipnot:Kızlarla ilişkileri olan biriyim asosyal değilim. Kızlar, öğretmenlerim çevremdeki arkadaşlar beni karizmatik diye tanımlarlar. Kızlardan bazıları benim gerçek hayattaki hitman der. Gerçekten de çok umursamaz ve soğukkanlı biriyim. Okulda da başarılıyım. Yanlış anlaşılma olmasın sadece yorum yapmanıza yardımcı olmak için yazıyorum. Bazı arkadaşlar ego tatmini olarak görebilir . Canları sağolsun.

Hala okumaya devam eden arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim. Derdime ortak oldunuz.

Kız evleneceğim adam şöyle böyle olmalı diyerek gayet güzel rol yapıyor.
    Kızla ilgili merak ettiğin şeyler varsa bunu direk ounla muhabbet ederek öğren. Araya birilerini sokmak gereksiz.
    Birisi hakkında düşünceleri değiştirmeden kastın nedir? Eger kızı aklindan çıkartmak istiyorsan gidip başka sınıftaki kızlarla tanisabilirsin veya bir konu üzerine yogunlasabilirsin. Sana kalmış.

• Herkese tekrar merhaba. Kızla geçen günkü konuşmamızdan beri, kızdan soğumaya başladım. Artık eskisi gibi hissetmiyorum. Eskiden onun özel olduğunu düşünürdüm ancak artık öyle olmadığını onun da diğerleri gibi olduğunu anlamaya başladım. Ben aynı şekilde muhabbete devam ediyorum. Kız bazen kestirip atıyor. Zaten mesaj yazmıyorum. O konuşmadan beri o da hiç mesaj atmamıştıı. Bugün, XGirit'in yaptığı gibi kendi halimde takılmaya karar verdim. İnsanlarla pek içli dışlı olmadım. Telefondan girip bir şeyler okudum öyle vakit geçirdim. Kız bir ara teneffüste yanıma geldi. Bugün durgun gibisin dedi. Pek umursamadım açıkçası. Kendi kendime takılıp bir şeyler okuduğumu söyledim ve gitti. Dediğim gibi kızın samimi olduğu erkek grubu var ve gördüğüm kadarıyla o erkekler bu kıza yalakalık yapıyorlar. Hepsinin hali tavrı değişiyor kızın yanında. Kız da bunlara yüz verir gibi davranıyor. Dediğim gibi kızdan soğumaya başladım. Akşam mesaj attı 'neyin var ? konuştuğumuz konu yüzünden mi böylesin' diye sordu. Cevap vermedim. Üsteledi gene yazmadım. Yazmak istemedim.

Ayrıca £XE haklıymışsın. Bugün sınıfta fazla samimi olmadığım başka bir kızla konuşmaya karar verdim. Ancak bu sefer istediğim gibi davrandım yani kendimi espirili olmalıyım falan diye zorlamadım. Yanına gidip çözemediğim bir soru sordum. Oradan sohbet açıldı. 5-6 dk sohbet ettik. Diğer teneffüs sohbete devam ettik. Böyle olunca diğer kızı daha az düşünmeye başladım.

• quote:

Herkese tekrar merhaba. Kızla geçen günkü konuşmamızdan beri, kızdan soğumaya başladım. Artık eskisi gibi hissetmiyorum. Eskiden onun özel olduğunu düşünürdüm ancak artık öyle olmadığını onun da diğerleri gibi olduğunu anlamaya başladım. Ben aynı şekilde muhabbete devam ediyorum. Kız bazen kestirip atıyor. Zaten mesaj yazmıyorum. O konuşmadan beri o da hiç mesaj atmamıştıı. Bugün, XGirit'in yaptığı gibi kendi halimde takılmaya karar verdim. İnsanlarla pek içli dışlı olmadım. Telefondan girip bir şeyler okudum öyle vakit geçirdim. Kız bir ara teneffüste yanıma geldi. Bugün durgun gibisin dedi. Pek umursamadım açıkçası. Kendi kendime takılıp bir şeyler okuduğumu söyledim ve gitti. Dediğim gibi kızın samimi olduğu erkek grubu var ve gördüğüm kadarıyla o erkekler bu kıza yalakalık yapıyorlar. Hepsinin hali tavrı değişiyor kızın yanında. Kız da bunlara yüz verir gibi davranıyor. Dediğim gibi kızdan soğumaya başladım. Akşam mesaj attı 'neyin var ? konuştuğumuz konu yüzünden mi böylesin' diye sordu. Cevap vermedim. Üsteledi gene yazmadım. Yazmak istemedim.

Ayrıca £XE haklıymışsın. Bugün sınıfta fazla samimi olmadığım başka bir kızla konuşmaya karar verdim. Ancak bu sefer istediğim gibi davrandım yani kendimi espirili olmalıyım falan diye zorlamadım. Yanına gidip çözemediğim bir soru sordum. Oradan sohbet açıldı. 5-6 dk sohbet ettik. Diğer teneffüs sohbete devam ettik. Böyle olunca diğer kızı daha az düşünmeye başladım.

Hocam bence kıza sanki onun yüzünden böyle durgunmuşsun izlenimi verme. Araya mesafe koy ama kız "benim yüzümden bu hale geldi" diyemesin kendi kendine. Hüzünlü çocuk imajı çizme yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• £XE kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle yorumunuz için sağolun. Kız bu yaptıklarıyla davranışlarıyla kendinden soğuttu beni. Yeni yarın gelse seni seviyorum dese ama ben sevmiyorum der geri gönderirim. Kız rol yapıyor demişsiniz neden rol yapsın ki orayı anlamadım. Bu mevzuları yaşamayan anlamaz konudaki diğer arkadaşlara bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: frostsword

Hocam öncelikle yorumunuz için sağolun. Kız bu yaptıklarıyla davranışlarıyla kendinden soğuttu beni. Yeni yarın gelse seni seviyorum dese ama ben sevmiyorum der geri gönderirim. Kız rol yapıyor demişsiniz neden rol yapsın ki orayı anlamadım. Bu mevzuları yaşamayan anlamaz konudaki diğer arkadaşlara bol şans

Kızlar, rol yaparlar.
    Dışarıdan göründükleri gibi değillerdir.
    Bundan sonra bunu dikkate alarak kızlarla muhabbet kur dediğimi anlayacaksın.
  • Eeeeeeeee

• Bu konuya yazacağım son mesaj bu sanırım. Buradaki herkese çok teşekkür ederim. Hayatımdaki değişimi gözlemleyebiliyorum ve oldukça mutluyum. Burada anlatılanlar olsun özelden önerilen şeyler olsun, beni değiştiriyor. Kendi değişimimi gözlüyorum. Bundan dolayı konunun csb olduğuna inanmıyorum. O hoşlandığım kıza gelince. Kız bana klişe şeyler söyledi ve bana kibarca hayır demişti. Bir kaç gün eşek gibi gezdim ancak diğer kızlarla sohbetlere devam ettikçe bu durum geçti. Ve hoşlandığım kız ile muhabbeti koparmadım hatta bazı zamanlar daha güzel muhabbetlerimiz oldu. Ne oldu biliyor musunuz ? Kız bir kaç gün önce whatsapp üzerinden benden hoşlandığına dair bir mesaj attı. Eskiden 'seni arkadaş olarak görüyorum' demesinin sebebi beni kaybetme korkusuymuş. Öyle söyledi. Kız bunu söylediğin de pek bir şey hissetmedim. Çünkü artık o kızdan iliklerime kadar tiksinmeye başladım. Etrafta çok daha efendi ve düzgün kızlar olduğunun farkına vardım. Bu sefer kızı ben reddettim. Artık okulda yüzüme bile çekinerek bakıyor. Umurum da değil. Söyleyeceğim o ki, konuda anlatılanları iyi sindirmeye bakın. Hiç bir kız sizden daha önemli değil. Bu lafla anlatmakla olmaz. Yaşayarak görmeniz gerekiyor.
    Kendinize iyi bakın..

• quote:

Bu konuya yazacağım son mesaj bu sanırım. Buradaki herkese çok teşekkür ederim. Hayatımdaki değişimi gözlemleyebiliyorum ve oldukça mutluyum. Burada anlatılanlar olsun özelden önerilen şeyler olsun, beni değiştiriyor. Kendi değişimimi gözlüyorum. Bundan dolayı konunun csb olduğuna inanmıyorum. O hoşlandığım kıza gelince. Kız bana klişe şeyler söyledi ve bana kibarca hayır demişti. Bir kaç gün eşek gibi gezdim ancak diğer kızlarla sohbetlere devam ettikçe bu durum geçti. Ve hoşlandığım kız ile muhabbeti koparmadım hatta bazı zamanlar daha güzel muhabbetlerimiz oldu. Ne oldu biliyor musunuz ? Kız bir kaç gün önce whatsapp üzerinden benden hoşlandığına dair bir mesaj attı. Eskiden 'seni arkadaş olarak görüyorum' demesinin sebebi beni kaybetme korkusuymuş. Öyle söyledi. Kız bunu söylediğin de pek bir şey hissetmedim. Çünkü artık o kızdan iliklerime kadar tiksinmeye başladım. Etrafta çok daha efendi ve düzgün kızlar olduğunun farkına vardım. Bu sefer kızı ben reddettim. Artık okulda yüzüme bile çekinerek bakıyor. Umurum da değil. Söyleyeceğim o ki, konuda anlatılanları iyi sindirmeye bakın. Hiç bir kız sizden daha önemli değil. Bu lafla anlatmakla olmaz. Yaşayarak görmeniz gerekiyor.
    Kendinize iyi bakın..

Yav he he

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.