Şimdi Ara

Beyler bu aracı satın aldım sizce nasıl. (tecrübelerinize ihtiyacım var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-206-1-4-cok-temiz-82065972/detay

pazarlıkla 16 bin tl ye aldım görünür neyse o araçta darbe hasar yok 80 binde ve eski sahibi emekliymiş ve çok temiz binmiş sanayici tanıdık aracılığyla aldık zaten.

Sizce 16 bin uygun mudur bu araç için. Diğer bir soru tüp taktırmak istiyorum hangi tip tüp taktırmalıyım sizce eklemem gerken şeyler var mı arabaya ? Ben sade seviyorum sonuçta gayet hoş ve şık benzinli bi araç

Sizin tecrübelerinize ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitreex -- 1 Mayıs 2012; 21:03:55 >

• Boya v.s yoksa normal fiyat,hayırlı olsun
  • hangin tarz tup iyi gider yani peugotlara onerdiginiz sirali tup falan var mi ?
  • güvenli bir araba degil.

3 ay önce eniştem bu arabayla kaza yaptı. 2011 megane hb ile kafa kafaya girdiler. megane sürücüsünde hiç birşey yoktu iç mekan tamamen korunmuştu.

fakat eniştemin yüzü gözü kanlar içindeydi, kaburgaları kırılmıştı ve araçta sıkışmıştı, zor çıkardık içinden.

yine de hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Hayırlı olsun.. Aldıktan sonra nasıl diye sormanın manası yok.. Herkes kalkıp kötü dese boş yere miden bulanacak.. İçine sindiyse güle güle kullan..
  • Biraz pahalı gibi geldi bana ama iyi günlerde kullanın. LPG de olsaydı içinde fiyat uygundu diyebilirdim.
  • Araç diri duruyor. Hayırlı olsun.
  • almışsınız artık...

bize hayırlı olsun demek düşer.
  • 83.000 km triger değiştirmek için erken değil mi? km den emin misiniz?
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

83.000 km triger değiştirmek için erken değil mi? km den emin misiniz?

eğer km dolmazsa triger 4 yılda bir değişiyor
  • almışsınız artık,bize kazasız belasız güle güle binin demek düşer...Araç şöyle böyle deyip kafanızı kurcalamaya,soğutmaya gerek yok...

tekrar hayırlı olsun.
  • Arabayı almışsın iş bitmiş. Nasılı niyesi mi kalmış Hayırlı olsun güle güle bin.
  • bana biraz ufak gelmişti araba ve vites geçişleri zor debriyajı sertti, daha 100 küsür bindeydi benim kullandığım, o günden beri pejoyu sevmem.
    arkadaşın pejosu da daha 100bine gelmeden yakıt ibresi bozulmuş, yolda kalmış.
    bi kaç bin daha ekleyip 0 km palio alabilirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

83.000 km triger değiştirmek için erken değil mi? km den emin misiniz?

evet su an tam 83 binde araba bakimlari tam yapilmis sadece tup taktirmak kaldi onunla ilgili arastirmalari yapicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

bana biraz ufak gelmişti araba ve vites geçişleri zor debriyajı sertti, daha 100 küsür bindeydi benim kullandığım, o günden beri pejoyu sevmem.
    arkadaşın pejosu da daha 100bine gelmeden yakıt ibresi bozulmuş, yolda kalmış.
    bi kaç bin daha ekleyip 0 km palio alabilirdiniz.

0 km palio mu? Bu arkadaşın birkaç bin değil en az 12 bin lira eklemesi lazımdı 0 km palio için. Hem de donanımsız hali bu palionun fiyatı yani
  • Güle güle kullanın, bu aracın hem benzinlisini hemde dizelini kullandım ve halada bıkmadan kullanabileceğim bir araçtır.Bu sınıfın bence en güzel aracı keyifle binin inşallah zamanında tüm gözleri üzerine çeken bir araçtı.Zamanında bakımlarını yaptırırsanız problemsiz binersiniz.
  • araç temiz gibi hayırlı olsun, ama sanki dizel alınırmıydı bu paraya?
  • Hayırlı olsun ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish®

araç temiz gibi hayırlı olsun, ama sanki dizel alınırmıydı bu paraya?

16 ya zar zor aldim. Araç emekliden alinma mukemmel umarim bi sorun cikarmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.