Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43154316431743184319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.70lik Love'u orta açmayan çalışıyoruz 20dkdir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocanın kaç senedir takımın başında olmasını geçtim bütün oyuncular birbirlerini tanımalarına rağmen yaptıkları pas hatalarını görüyorsunuz değil mi?

Sorun büyük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakatliktan yeni cikmis tosic ile baslamak

• quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Ya nasıl ofsayt var golde? Ofsayt kuralını mı yanlış biliyorsunuz? Gözleriniz falan mı bozuk?

Bence sanırım sen tam olarak ofsayt kuralını bilmiyorsun

nasıl ofsayt açıklar mısın? Top zaten vidadan dönüyor, ondan önceki pozisyonda da fernandao vidadan geride
  • Fernandao varken kontra oynayamazlar. Çift forvete dönmek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

3 kere baktım ofsayt yok tamamen kaleci hatası ve bek hatası bir gol en büyük hata fabride

Geçen senede aynı bu maçta yaktı şimdide bu maçta pılını pırtısını toplasın defolsuun gitsin.bedava gol ikram etti

nasıl ofsayt değil pozisyonu yorumlarmısın

top vidadan dönüyor vidadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Önce siz gidin ofsayt kuralını öğrenin,pozisyon yüzde 1 milyon ofsayt.
  • Madem orta kafa oynayacağız neden negredo yok.

Aptal aptal şut çekmeyin abi. Kaleyi bulsun bari

• Kendi evinde böyle rezil bir futbolun izahı olamaz. Ş güneş dahil reziyon şart
  • Auta giden toplara şaşıran var mı? Her hangi bir orta açma pozisyonunda gol olursa şaşırırım asıl, şaşkınlıktan sevinmem bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: power-fx

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

3 kere baktım ofsayt yok tamamen kaleci hatası ve bek hatası bir gol en büyük hata fabride

Geçen senede aynı bu maçta yaktı şimdide bu maçta pılını pırtısını toplasın defolsuun gitsin.bedava gol ikram etti

Ya kaleci yok kalede,ilk topa vuran vurduğu sırada kaleye en yakın oyuncu Vida,ikinci oyuncu Fernandao.Bu durumda pozisyon ofsayt.Kaleci kalede olsaydı Vida ofsaytı bozacaktı doğru.

Gs maçında musleranın yaptığı hatanın aynısını yaptı fabri aynısı tıpatıp ve golü yedirdi golde hata yüzde yüz fabride.
  • Tolgay'ın adını duymadım.

• Adam kafa topuna essesiyle vuruyor ya dokunsa gol olacak yuvarlansa gol olacak dışarı vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

Fernandao varken kontra oynayamazlar. Çift forvete dönmek lazim.

neye donersen don.. adam turkiye liginin en sağlamcısı.. en iyi çift onlibero oynayı.. fenere saldırılmaz.. beklersin oyle gol bulursun.. saldırırsan kesin kaybedersin..
  • Gol ofsayt ama lehine olunca hakemde insan diyen yöneticiler olduğu sürece haktır. Bu arada Beşiktaş forveti sanki Drogba veya Falcao varmış gibi paso orta yapıyorlar. Anca Fenerbahçe defansı hata yaparsa o ortalari değerlendirme şansı olur. Diğer türlu tamamı ile zaman kaybı.

• Love cöp , negredo da oyle. Fw yok resmen

Orta sahamiz kotu artik. Q7 cok top suruyor. Atiba yetmiyor artik. Caner ve gokhanin suresi doldu bana gore

• quote:

Orijinalden alıntı: MKAHNA

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: MKAHNA

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Negredoyla şu maçı kazanma ihtimalimiz yüzde 0

İlk yarı Fener'e atmadı mı Negredo? Love kaleyi gördü mü eli ayağı dolaşıyor. Negredo bu maçta sahada olmalı mutlaka, tecrübe farklı bir şey.

ciddi mi yazdın bunu ya . love tecrübesiz he :dd

Adamın 11 oynadığı en iyi kulüp Cska, boş yapma, Negredo çok çok daha tecrübeli ve dünyanın en iyi takımında oynamış baskıyı kaldırabilecek bir isim. Kariyer olarak kıyas bile kabul etmez. Ayrıca ben Love tecrübesiz demedim, Negredo daha tecrübeli dedim -gözünüzle okumayı denerseniz anlarsınız belki- ve bu konu tartışmaya açık değil, somut verilerle kanıtlanabilecek bi şey.

ya neyden bahsediyosun adam 20 metre top süremiyor diğer kaleden gelip yapışıyor stoperler adama , hantal tecrübesi daha fazla olsa ne olur . bir de forvet dediğin aldığını yapıştıracak ceza sahası etrafında bu pas verme derdinde

He 170lik adama orta açıp gol atarız artık, bu taraftar bu takımın en büyük kösteğidir.

• Neyse ki oynadığımız oyun bir şeye benzemeye başladı

Ortadan çalışıyoruz

• 2011-12 ve 12-13 sezonlarından sonra Galatasaray'ın çöküşünü izlemek baya ağır gelmişti. Şimdi 15-16 ve 16-17 sezonlarından sonra başarılı bir ŞL sezonundan sonra Beşiktaş'ın çöküşünü izlemek ağır olsa gerek. Tekrardan toparlanmak için 3-4 seneye ihtiyacınız var. Geçmiş olsun beyler.

• Takımda mantık hatası var abi.

Orta kafa oynayacaksan love yanlış isim.

• 
Sayfa: önceki 43154316431743184319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.