Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43164317431843194320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav çıkar tolgayı al negredoyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link var mı beyler pls be :/ izleyemiyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Ben mi yoksa sen mi futbol kurallarını öğrenecek kişi acaba? Kaleci kalede değil görmüyor musun, git kuralı öğren de öyle gel.
  • neyse neyse iyi oldu. zaten belliydi böyle olacagı uzun zamandır. umarım en kısa zamanda şenol takasına binip ts ye döner.
  • Beyler içerden bilgi geldi Süreyya abimiz menemen malzemesi almaya gitmiş geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Gol ofsayt ama lehine olunca hakemde insan diyen yöneticiler olduğu sürece haktır. Bu arada Beşiktaş forveti sanki Drogba veya Falcao varmış gibi paso orta yapıyorlar. Anca Fenerbahçe defansı hata yaparsa o ortalari değerlendirme şansı olur. Diğer türlu tamamı ile zaman kaybı.

Defansın hata yapması yetmez bizimkilerin topu 3 direğin içine atması lazım, ölme eşeğim ölme

• FB top falan oynamıyor
    BJK bireysel hata yapmasa atak yapacakları falan yok. Pepe Talisca olsa çok farklı olurdu bence şu ana kadarki oyuna bakarsak.

Ayrıca Giuliano leş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Gol ofsayt ama lehine olunca hakemde insan diyen yöneticiler olduğu sürece haktır. Bu arada Beşiktaş forveti sanki Drogba veya Falcao varmış gibi paso orta yapıyorlar. Anca Fenerbahçe defansı hata yaparsa o ortalari değerlendirme şansı olur. Diğer türlu tamamı ile zaman kaybı.

Nasıl ofsayt oluyor bi açıklar mısınız? O zaman kaleci oyunu başlatırken rakibe pas veriyor bazen yanlışlıkla ama sayılıyor, farkı nedir? Vida kasten vuruyor topa. Anlamadığım için soruyorum, yanlış anlaşılmasın.
  • Hava toplarında etkili olan bir Talisca birde Cenk vardı onuda sattık kimle gol atıcaz belli değil.
  • ula kalenin önünde ileriye degaj yapmak bu kadar mı zor bu oyuncularda bu kadar mı akıl yok oda ayrı bir muamma aslında sezonun özeti gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canok

neyse neyse iyi oldu. zaten belliydi böyle olacagı uzun zamandır. umarım en kısa zamanda şenol takasına binip ts ye döner.

west ham kume düşürücüsü biliç gelsin..
  • Şenol + Yönetim enkaz yığını takım bırakıyorlar, bravo. Şenol hoca çekip giderken yönetim büyük sorunları kucağında bulacak.

Her şeyden önce Fikret başkan kulüple ve takımla ilgilenmeli. En önemlisi bu işe yaramaz transfer yöneticilerini değiştirip hepsini görevden almalı. Bu adamların alacakları adamlar işte bu kadar hemen hepsi vasıfsız miladı dolmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Beyler içerden bilgi geldi Süreyya abimiz menemen malzemesi almaya gitmiş geçmiş olsun

Olsun Şenol hocamın sonsuz kredisi vardır.
  • Carvalhal, Bilic, Samet son dönemdeki hocalar bunlardı acaba hangisinin döneminde kendi evimizde bu kadar leş bir derbi oynadık? Yenilsek bile bu kadar ezim ezim ezildiğimiz bir maç hatırlamıyorum ben 3'ünün döneminde de. Üstelik onların kadroları daha çöptü.

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA DEFOL ULAN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

2011-12 ve 12-13 sezonlarından sonra Galatasaray'ın çöküşünü izlemek baya ağır gelmişti. Şimdi 15-16 ve 16-17 sezonlarından sonra başarılı bir ŞL sezonundan sonra Beşiktaş'ın çöküşünü izlemek ağır olsa gerek. Tekrardan toparlanmak için 3-4 seneye ihtiyacınız var. Geçmiş olsun beyler.

1 sene şampiyon olamadık diye çökmüş mü olucaz?
    bjk gs maçından sonra o zaman sizin klübe kepenk vurmanız lazımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

quote:

Ya nasıl ofsayt var golde? Ofsayt kuralını mı yanlış biliyorsunuz? Gözleriniz falan mı bozuk?

Bence sanırım sen tam olarak ofsayt kuralını bilmiyorsun

nasıl ofsayt açıklar mısın? Top zaten vidadan dönüyor, ondan önceki pozisyonda da fernandao vidadan geride

Vidadan geride ama oteki bjkli oyunculardan ileride. Yani vidayi kaleci gibi dusunmek lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Beyler içerden bilgi geldi Süreyya abimiz menemen malzemesi almaya gitmiş geçmiş olsun

Şöyle acılı acılı olcak, bol domatesli sulu sulu, üstüne kır yumurtayı. Yanına demle çayı, çıtır çıtır ekmeği bana bana ye. Oh

• yönetime sövenlere fikret orman gelmeden önceki halimizi hatırlatmak isterim. tabi yaşı yetmeyenler olabilir o dönemlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

quote:

Ya nasıl ofsayt var golde? Ofsayt kuralını mı yanlış biliyorsunuz? Gözleriniz falan mı bozuk?

Bence sanırım sen tam olarak ofsayt kuralını bilmiyorsun

nasıl ofsayt açıklar mısın? Top zaten vidadan dönüyor, ondan önceki pozisyonda da fernandao vidadan geride

Vidadan geride ama oteki bjkli oyunculardan ileride. Yani vidayi kaleci gibi dusunmek lazim.

İyi de kaleci kasten pas atınca niye gol sayılıyor o zaman? Öyle olsa kimse pres yapmaz kaleciye hep ofsayt olur Veya karşı karşıya vurunca kaleci kurtardı diyelim, tekrar vurunca da ofsayt sayılmaz mı?
    Gol de farklı oyuncu vurunca mı ofsayt oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 25 Şubat 2018; 19:37:37 >

• 
Sayfa: önceki 43164317431843194320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.