Şimdi Ara

Bernd Schuster İstifa Etti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sek sek oynuycak çocuk gelmiş foruma yorum yazıyor. Seviye düşüyor haliyle.
  • Gelecek haftalarda boşta olan ünlü teknik adamla görüşebilirlermiş
  • 1 sene sabredemeyen takıma iyi bir td gelmez. yıldızların hepsi gider yerlerine gençler oynar uzun süre böyle devam ederiz bazıları farkında değil ama maddi olrak batıyoruz.
  • Darısı başımıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

Gelecek haftalarda boşta olan ünlü teknik adamla görüşebilirlermiş

İki hafta önce yöneticiler İtalya ve Almanya'ya gitmişler t.direktör için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

Türk aklımızla ne de övünüyoruz di mi ? Bundan sonraki sene de çöpe gitti . Yeni revizyon , yeni oyuncular , yeni taktik . Avrupa'da yine başarı hayal . Yazıklar olsun , hocaya 2-3 sene sabredemeyen klüpten ne hayır olur ki . Beşiktaş tarihindeki en umut dolu teknik direktördü bana göre . Helal olsun basın masın beşiktaşın başarısını istemeyen herkes kazandı , mutlu olsunlar .

pollyanna'cılığın bu kadarı.. şuster'in nesi umut veriyordu, 90+2'de ernst değişikliği mi

şuster'den bi halt olmayacaktı, ne bu sene ne 5 sene sonra.. tazminat beklemeden istifa ettiyse (demirören tepki çekmemek için el altından cebine birşeyler sıkıştırmıştır belki ) helal olsun, yolu açık olsun

Nesi mi umut veriyordu ? Necip , ali kuçik , doğukan , ersan , cenk ve nice oyuncular takıma yavaş yavaş adapte olmaya başlamamışlar mıydı ? Daha ilk senesinde q7-guti-simao-fernandes-almeida gibi oyuncuların gelmesinde etkili olmadı mı ? İkinci senesiyle birlikte bu takımın eksikleri neticesinde yapıcağı bi kaç oyuncu hamlesiyle istikrarlı şekilde devam edicektik . Her şeyden önce adamın vizyonu geniş , napim ben türkiye liginde şampiyon olup ş. liginde çeyrek final görmemeyi . Neyse ya ligde manisayı , gençleri , sivası falan yenip mutlu olalım en önemlisi o aslında .

abi sen maçları iyi izlediğinden emin misin? necip mi adapte oldu, pardon? yahu adam geçen sene banko oynayan necip'i aurelio kazması yüzünden kulübeye mahkum etti.. ali kuçik sakatlıklar nedeniyle elde forvet kalmayınca 1-2 maç zorunluluktan oynadı, şimdi nerde? kiralık.. doğukan da zorluktan, solda adam yok şu anda.. keza cenk de zorluktan.. walla nasıl böyle ezbere yorum yapıyorsunuz hayret yani..

q7-guti-simao-fernandes-almeida geldi de hangisinden istikrarlı bi şekilde performans aldık.. böyle adamlar lazım değil bize, ernst gibi adamlar bulmak marifet.. bu adamların gelirken "yaşasın şuster'in takımına gidiyorum" dediğini de pek sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: soho

quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

Gelecek haftalarda boşta olan ünlü teknik adamla görüşebilirlermiş

İki hafta önce yöneticiler İtalya ve Almanya'ya gitmişler t.direktör için.

Büyük ihtimal gelecek sezon için anlaşacaklardı. İspanya'nın yanından geçmesinler. Mümkünse İtalya'dan olsun
  • Bende İspanya dan istemiyorum kesinlikle rezil olduğumuz yeter İspanyollarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

şakamı
    quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Gaza gelip Hagi de istifa etmesin de...

Aman hocam yapmayın sonumuz olur mazallah..

Sence?

Hey Allahım adam ciddiye almış iyi mi?

Dostum Fenerliyim ben.Derbi öncesi Haginin gitmesini istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Del Bosque
    Tigana
    Schuster

Bunlarin hic biri futboldan anlamiyorlar zaten, butun suc bunlarda, evet.

Schuster gerçekten anlamıyor yanlız
  • belki yıldırım demirören başarısız olduğum yerde durmam diyerek istifa eden schuster'i anlayıp birşey yapması gerektiğini farketmiştir.
  • tühhhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Del Bosque
    Tigana
    Schuster

Bunlarin hic biri futboldan anlamiyorlar zaten, butun suc bunlarda, evet.

Schuster gerçekten anlamıyor yanlız

hocammmmmm
  • fatih terim ,mustafa denizli , ersun yanal , daum , lucescu , toshack isimleriyle 1 ay haber yaparlar

türkiye kupasını almak istiyorlarsa türk hoca getirsinler
  • üzüldim ya. inş onun gibi popüler bi hoca getirirler armut gibi türk hoca getirirlerse quaresma filan kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

Denizli gelirse 3 ön libero +Q7,Simao ve Bobo ile oynarız;Benitez gelirse Q7siz oynarız.

Mustafa Denizli 2 yıl önce 6.sıradan alıp şampiyon yapıp fenere 4 atıp tr kupasını aldı lütfen biraz saygı.
  • ayrıca olan koskoca 1 seneye oldu. şimdi yeni sistem yeni teknik adam uyum süreci derken gelecek sene de yalan olacak. bari bir an önce getirselerde yeni birini önümüzdeki maçlarda uyum problemini atlatsak. ayrıca gençleri düşünen bir hoca olur umarım. çünkü gelecek vaadediyorlar.
  • bu saatten sonra hic biri ile halimiz bundan daha iyi olmaz, lucescu belki...

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

fatih terim ,mustafa denizli , ersun yanal , daum , lucescu , toshack isimleriyle 1 ay haber yaparlar

türkiye kupasını almak istiyorlarsa türk hoca getirsinler
  • benitez gelmesın allah askına o herıf gelmesın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.