Şimdi Ara

Benzin ve motorine büyük zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
7.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzin ve motorinin fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası, benzinin fiyatında 24 kuruş ve motorinin fiyatında 23 kuruş artış olduğunu duyurdu.

EPGİS tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı "23/06/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 24, motorinde 23 KRŞ/LT pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denildi.

https://tr.motor1.com/news/430057/akaryakita-cifte-zam//

• Yani petrol yine 60 dolara ulaşsa 8 lirayı falan bulacak galiba. Daha 40 dolarda 7 ye dayandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zam 24 kuruş, hiç bir yer haber yapmaz.

ertesi gün 5 kuruş indirim, yandaş kanallar bangır bangır BENZİNDE BÜYÜK İNDİRİM!!! ŞOK ŞOK ŞOK!!!! Benzin ve motorine büyük zam Benzin ve motorine büyük zam 

• Bu ülkede üretim, ticaret yapılmaz. Gemiye 1.5 tlye yakıt ver. Bireysele 6.5 tan kökle.

• Guzel haber

• Ulan dıjjjjjj güçler bir rahat bırakmadınız bizi

Eyyyyy amerigaaaaaaa

• Biraz önce yakıt aldım. İstasyondakilerin bir şeyden haberi yok...

• normallesiyoruzBenzin ve motorine büyük zam 

• ben hissetmiyorumm artık.Benzin ve motorine büyük zam 

• Ben hep 50 tl lik alıyorum.O yüzden bu zamlar beni etkilemiyor.Bu da en son aldığım.

50tl tuttu....Benzin ve motorine büyük zam 

Benzin ve motorine büyük zam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 22 Haziran 2020; 19:10:17 >
  • Yetmez ama EVET,

• ben hep 50 liralık alıyorum isterse 10 lira zam gelsin. 10km az yol giderim bu ümmet için. reise çamur atmak için 3 5 kuruşun hesabını yapmayı bırakın. bu millet yemez. 18 yıldır sandıkta dersinizi alamadınız bi

• Şunu ögrenemediniz bee.
    Zam değil güncelleme.
    Hem bu otomatik güncelleniyor. Apdeyt ediyorsunuz daha stabil oluyor.

Vatan hayinlerine geçit yok

• bu millete hersey yakısır...elhamdulıllah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pandemi dolar derken benzinli kullananın yüzü gülmüştü misal ben, ama normalleştikçe yine artacak kaçarı yok zaten. ben her zaman diyorum litresini direk 10 lira yapsınlar, üç beş sene zam veya indirim konuşmayalım.

• Reis bugün büyüyor büyüyecek en büyük olacak falan dedi demekki içimizde büyütüyor . Neyse zevk almaya bakalım.

• Benzin ve motorine büyük zam
  • Eskiden zamlar 8 krş 10 krş geliyordu . Şimdi 25 krş 30 krş geliyor .Bu ekonomimizin sahlandiginin göstergesi değildir de nedir ey gafiller ?

• Sicak yaz gunlerinde insanin icini buz gibi sogutan guzel haberler. Devletiniz size bir bardak soguk su etkisi yaratiyor, siz burda kalkmis nankorluk yapiyorsunuz. Ayip ayip...Benzin ve motorine büyük zam 

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.