Şimdi Ara

Benzin de psikolojik sınır..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan bir kaç yıl önce psikolojik sınır 5 TL gecerse ölürüz biteriz kan gövdeyi götürür gibi söylemler vardı. Peki sizce yeni psikolojik sınır kaç ? 10 TL mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• delik genişlediği için artık 20, ne verirsen alır bu vatandaş

• psikoloji artık olmadığı için sınır mınır yok yapıştırın gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22mert -- 18 Eylül 2019; 1:17:45 >
  • Öyle bir sınır yok...
  • benzinde 8.5lt ye çıkarsan hıkmık eder sonra sesi kesilir milletin şu anda baraj 10tl. daha fazlası için önden biraz alıştırmak lazım önden alıştırdıktan sonra arkadanda gelir daha fazlası
  • İsterse 20 lira olsun bizim millet araba sevdasından vazgeçmez.

• Bence şuan 10 tl felan olmuştur :D
  • Psikoloji mi kaldı millette. Artık hiç bir şeyi umursamıyor insanlar. bıraktı mücadeleyi. 4 yıl daha seçim yok rahatlığında hükümet. yapıştırdıkça yapıştırıyor zamları.
  • Ben hep 50 liralık alıyorum.

• Benzinli kullanan kişilerde psikoloji falan kalmadı.Forumda açılan konuları görmüyor musunuz?Adam fabrika verisinin 3 hatta 4 litre altına yaktığını iddaa ediyor.Belki de başarıyor.

Normal psikolojisi olan biri her 2 durumu da başaramaz.Ülke vahim..

• Psikolojik sınır değişir ki.. 5 tlyken 6, 6 tlyken 7, 7 tleyken 8... Bu böyle fiyatlar gibi sürekli güncellenir :))
  • Benzin 10 lira olsa yine alınır. Muhteşem bir yakıt. O kokusu, yanışı beni benden alıyor. Birde dizelin kokusuna bak, leş gibi ve ciğerini yakıyor.

Erkek çocuğum olsursa adını benzin, kız olursa benzine koyayacağım.
  • Valla artık düşünmüyorum. Karma tüketim ortalama 7.5/8.5 civarı. Gazlama şehir içi şehir dışı hepsi dahil. Yılda zaten 7-8 bin km yapıyorum. Yapacak bir şey yok artık bastıkça basıyorum. Kayış kopalı çok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

delik genişlediği için artık 20, ne verirsen alır bu vatandaş
    Normalde şu lafı birine desen kavga çıkar ama artık hak veriyoruz bu yüzden ne diyelim
  • eskiden 5 lira oldu diye herkes ağlanıyordu,şimdi 7 lira ve bir kaç sene içerisinde de 10 lira olur
    kimse sesini çıkarmadıkça böyle devam...
  • 10 lira olsa bile değişen bir şey yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.