Şimdi Ara

Lassa mı Hankook mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
52.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lassa 205/55 R16 91V Impetus Revo2+ ile HANKOOK K125 Ventus Prime3 205/55R16 91V iki lastik arasında tercihiniz ne olurdu? özellikle iki lastik için sessizlik ve yumuşaklık nasıldır?

• Hankook onermiyorum benim aracta var 5 para etmez BANA GORE, michelin vardi eski arabamda cok guzeldi, lastik cok onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlamsa lassa lassa daki o lastik sessiz bi lastik ilerleyen zamanlarda ne olur bilmem

• Hankook nere üretimi bilmiyorum ama yerli lastiği onermem. İnsanları kendilerine muhtaç etmek için ithal lastiğe vergi isteyen yerli üreticiyi almam. Michelin , continental, nokian fiyatına lassa satıyorlar yetmiyor gözleri doymuyor , hem daha pahalı satmak istiyorlar hem de tekel olmak istiyorlar

• Hankook lastikleri gayet iyi ve kalitelidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ventus Prime 3 aldım.Yakıt tüketimini bariz şekilde düşürdü.Yumusak hamurlu olduğu için konfor bir miktar arttı.Aracım 140 beygir ama hızlı kalkışlarda patinaja çok az kaliyor.Fakat lastikler yol sesini arttırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41gokhan41 -- 8 Nisan 2017; 19:9:51 >
  • Hankook bir tık öndedir fikrimce.
  • Sıfır aracımda aynı lastik gelmişti. Homurdanarak kabul ettim ama gayet sessiz çalışıyor, bence fena değil. 10 aydır kullanıyorum ancak ufak ufak kalkışlarda patinajlar başladı. lassa nın kış lastiğini kullanıyorum. Hiç memnun değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: büyükhilmi

Hankook onermiyorum benim aracta var 5 para etmez BANA GORE, michelin vardi eski arabamda cok guzeldi, lastik cok onemli

Hangi modelini kullandiniz

• Hankook

• Merhaba Ventus Prime 2 kullanıyorum. Yaklaşık 10 bin km kullandım. Lastik Michelin ayarında yumuşak bir yapıda. Daha önce Lassa impetus vardı 2. yılın sonunda taş gibi olmuştu. Lassa'dan sonra Hankook pamuk gibi geldi. Yol tutuşu ve yuvarlanma direnci gayet iyi.
  • ab etiket değerlerine bakınız. hangisi kafanıza yatarsa onu alınız. ama bahsettiğiniz lastik kategorisinde ab etiket değerine göre en iyisi good year
  • Lassa daha dayanıklı ve güvenli.
  • Hankook kendini cok geliştiriyor kesinlikle hankook k125 de en iyi lastikler arasinda gösteriliyor testlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 9 Nisan 2017; 0:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz*han

Merhaba Ventus Prime 2 kullanıyorum. Yaklaşık 10 bin km kullandım. Lastik Michelin ayarında yumuşak bir yapıda. Daha önce Lassa impetus vardı 2. yılın sonunda taş gibi olmuştu. Lassa'dan sonra Hankook pamuk gibi geldi. Yol tutuşu ve yuvarlanma direnci gayet iyi.

2 yilin sonunda her lastik sertlesmez mi?

• tahakrk T kullanıcısına yanıt
    İlk alındığı güne göre elbette sertleşme olur. Benim kullandığım Impetus Revo serisiydi. Lastikteki sertleşme anormal seviyedeydi. 3. yıl içinde değiştirdim. En fazla 20 bin km yapıldı. Lastiğin dişleri ilk günkü gibiydi ama kelimenin tam anlamıyla taş kesilmişti. Kullandığım araç sert süspansiyona sahip olduğu için mecburen değiştirmek zorunda kaldım.

• hankook öneririm ıslak zeminde muazzam. Kuruda standart seviyelerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz*han

İlk alındığı güne göre elbette sertleşme olur. Benim kullandığım Impetus Revo serisiydi. Lastikteki sertleşme anormal seviyedeydi. 3. yıl içinde değiştirdim. En fazla 20 bin km yapıldı. Lastiğin dişleri ilk günkü gibiydi ama kelimenin tam anlamıyla taş kesilmişti. Kullandığım araç sert süspansiyona sahip olduğu için mecburen değiştirmek zorunda kaldım.

Revo 2+ degildi o zaman.

• tahakrk T kullanıcısına yanıt
    Revo 2 değildi ama Revo yazıyordu. İlk seri olması lazım.

• Yerli olduğu için lass önermem hankook alın. Kinergy eco da çok güzel lastik ventus prime 3 de.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.