Şimdi Ara

Benim projem (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
76.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m4y

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

bu arada pleksi varsa gönder O kadar masrafın içinde 5 liranın lafınımı yapıcan

Yazmadan edemiyeceğim.

Mesaj - imza uyumu

Yanlız burası konu dışı değil.Pleksi bulsak alıcaz herhalde.Adı pleksi dükkan olan reklamcı var üst sokaktada sormaya üşeniyorum/utanıyorum.Ya adam derse pleksi ney ? Bende desem madem bilmiyon neden dükkanın adını pleksi market koydun diye Adamı döverler læ

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m4y

quote:

bu arada pleksi varsa gönder O kadar masrafın içinde 5 liranın lafınımı yapıcan

Yazmadan edemiyeceğim.

Mesaj - imza uyumu

Yanlız burası konu dışı değil.Pleksi bulsak alıcaz herhalde.Adı pleksi dükkan olan reklamcı var üst sokaktada sormaya üşeniyorum/utanıyorum.Ya adam derse pleksi ney ? Bende desem madem bilmiyon neden dükkanın adını pleksi market koydun diye Adamı döverler læ

Adını pleksi koyduysa bilir herhalde

Birde merak ettim hollanda da gitar fiyatları nasıl acaba. American Fender'ler, Gibson Les Paul'ler falan

• konu başlığına bakılırsa basitmiş gibi görünüyor ama hiç öyle değil ağzım açık kaldı tebrik ediyorum
    bu arada fanlar uçak motoru gibi çalışıyor aman dikkat
  • Öncelikle tebrik ederim yani çok iyi bi proje olmuş zaman zaman sonuçları son değerleri de gönderirsen çok güzel olur :D
  • Moda bak bea. Tebrikler.
  • Tebrikler helal olsun
  • Resimleri göremiyorum ben
  • ''Lol'' bizim ülkemiz niye böyle ya isyanlardayım.Biz tek loop sıvı soğutma için yurtdışında malzeme getirtmek için biryerimizi yırtıyoruz adam çatur çutur alıyor.

Hadi bakalım kolay gelsin
  • quote:

te ctam olrak ne işe yarıyor

TEC CPU blockun altina direct koyuyorsun cou sogutmak icin alt tarfa -25 dreceye kadar soguta biliyor oc oldu halde :).

quote:

way be helal olsun, bi 15 sayfa daha olsa onuda okurdum heralde, tebrik ediyorum tekrardan.

Tsk ederim suan baska bir projeyle mesgulum bi bitsin yeni modda basliyacagim tekrar

quote:

Birde merak ettim hollanda da gitar fiyatları nasıl acaba. American Fender'ler, Gibson Les Paul'ler falan

American fender burda yeni baktim 700 eurodan basliyor, gibson le paul %850 eurodan basliyor

quote:

konu başlığına bakılırsa basitmiş gibi görünüyor ama hiç öyle değil ağzım açık kaldı tebrik ediyorum
    bu arada fanlar uçak motoru gibi çalışıyor aman dikkat

Tsk ederim evet basta basit gorunuyor ama baya sabir isidin hele ki sleeve yapmak. disardaki fani hic acmiyor cok nadir nezaman oc benchmark yaparsam aciyorum.

• quote:

Tebrik ederim. Abi bu nasıl bişeydir ya. Vallaha helal olsun biz burda 3 ün 5 in hesabını yapalım sen ne güzel uğraşıyorsun vallaha yaş kaç ayıptır sorması

yas 25

quote:

Dostum yanlış anlamada Ailenin mesleği falan ne Birde şuana kadar toplam ne kadar para harcadın ?

Bu arada tebrik ederim. Güzel birşey çıkacağa benziyor

Birde dikkatimi çekti ürünler çok hızlı geliyor. Kargoylamı alıyorsunuz yoksa direk dükkandan mı? Türkiye'de bir albümü almak için bile 20 gün bekledim de

baya para yatirdim hic sorma :D ben heb internetshoplardan aliyorum kargoyla bir gun sonra eve geliyor saten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985
    quote:

Tebrik ederim. Abi bu nasıl bişeydir ya. Vallaha helal olsun biz burda 3 ün 5 in hesabını yapalım sen ne güzel uğraşıyorsun vallaha yaş kaç ayıptır sorması

yas 25

quote:

Dostum yanlış anlamada Ailenin mesleği falan ne Birde şuana kadar toplam ne kadar para harcadın ?

Bu arada tebrik ederim. Güzel birşey çıkacağa benziyor

Birde dikkatimi çekti ürünler çok hızlı geliyor. Kargoylamı alıyorsunuz yoksa direk dükkandan mı? Türkiye'de bir albümü almak için bile 20 gün bekledim de

baya para yatirdim hic sorma :D ben heb internetshoplardan aliyorum kargoyla bir gun sonra eve geliyor saten.

Tahmini ne zaman başlayabilirsiniz.çok merak ediyorum sonucu.

• Resmen ibretlik paylaşım
  • Biliyor musun ? Sen insan değilsin..

Açın camı atlamak istiyorum
  • O Fanları kasaya taksan üstüne biner uçarsın , tebrikler harika iş çıkarmışsınız.
  • mükemmel bir çalışma olmuş arkadaşım.devamını bekliyorum.
  • Gördüğüm en güzel paylaşımlardan zevk meselesi kimi arabaya harcar kimi bilgisayara. Valla müthiç bir emek var biz ne yaptığını zor anlıyoruz
  • İnsanın içindeki istek ve arzu parayı bulunca böyle sonuçlar yaratıyor. Devam kardeşş

Ağzımın suyu aktı yemin ediyorum klavyeye
  • igrenççççççççççççççç
    quote:

Orijinalden alıntı: ArdilesS

İnsanın içindeki istek ve arzu parayı bulunca böyle sonuçlar yaratıyor. Devam kardeşş

Ağzımın suyu aktı yemin ediyorum klavyeye

• Süper bi çalışma.
    Aynı araç-gereçler bende olsa yine de yapamam heralde.
  • Bu kasanın yanında bizimkiler doğan görünümlü şahin gibiOn numara çalışma ve işçilik
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.