Şimdi Ara

Benim projem (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
75.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş Türkiye 1 adet i7 Ortalama bir maaş iken Hollandada maaşın neredeyse 5'de 1'i fiyatına .
  • ustadim hollanda ortalma gelir €1600.- ayda buda 3200 TL yapar. i7 980x suan €975.- buda gelirin %64. yani biraz yanlissin :). bu arada ortamala aylik gelir yanlis anlasilma olmassin
  • yeni radtim yine ertelendi :( ve su sicakligi oc (interl burn, Prime95 ve Linx) 45 derece kadar ciktigi icin idaralik ufak bi mod yaptim :)

suan su sicakligi 32 dereceyi gecmiyor %100 loadta heheh

Benim projem

Benim projem

[
     Benim projem

idarelik boyle saat 23:00 duvar delmek komsular icin hos olmaz yarin guzel sekilde duvara mont ederim :)

Benim projem

Benim projem

• Arkaşaım iyi yaptığın iş iyi güzelde seni fazla yapmacık buluyorum bazı şeyleri gözümüe sokarak göstermen hoş değil.
  • böylesileri beni delirtiyor kardesim rahatsiz oluyorsan gelip okuma konumu forumun adi SERGI, ve dolayisi ile, istedigim herseyi sergileme hakkim var, sen de rahatsiz oluyorsan, sag ust kosedeki
     Benim projem
    buttonuna basarsin! Gozune soktugum herhangi bisi yok ayrica:)
  •  Benim projem

Aslinda su anki rad icin senden daha iyi bir mod beklerdim komple üstüne gecen metal bir kapak gibi , biliyorum idarelik ama .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi praetorians -- 13 Ocak 2011; 21:51:36 >
  • fazla ugrasmak istemedim :). okuldada 2 proje var sinavlarda yaklasiyor ondan boyle idarelik biraktim :) haftaya saten yeni radtim geliyor onu super yapacagim herzamanki gibi.
  • oc de ulaştığın max değer ne acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archerdeno

oc de ulaştığın max değer ne acaba?

vallaha ne guzel gidiyordum Bclock 225 kadar cikmistim VTT/IOH Core = 1,40V cok tuhaf birsey oldu bu halde intel bruntest 15 loop ve prime95 + linx hic problem vermeden testi gecti :). bide memtest yapayim dedim devem oc yapmadan once bi de baktim error veriyor :( Cmos clear, default fayda etmedi. 12GB Corsair Dominator GT 2000Mhz elpida RMA yaptim bugun :(.

cok tuhaf bundan dolayi devam oc yapmadim tam sonlara gelmistim CPU freq belirlemek kaldi bakalim CPU ratio 23 te Bclocku kaca kadar yukselde bilecegim Voreu fazla yukseltmek istemiyorum aslinda ama bakacagim en az 5Ghz istiyorum heheh insallah daha yuksek yapa bilirim ama once yeni RAMlarim gelsin devam oc :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary1985 -- 14 Ocak 2011; 20:38:14 >
  • çok güzel eline sağlık,o kadar bütçe ayırıp kontrollü harcamayı gerçekten başarmışsıncahilliğime ver bir şey sormak istiyorum soğutma sistemin linkte verdiğim sistem ile aynı şey mi yani çalışma prensibi aynı mı?

http://www.donanimhaber.com/hazir-pc/galerileri/digital-storm-hailstrom.htm
  • evet ayni sistem o kiside TEC kulanmis.
  • te ctam olrak ne işe yarıyor
    quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

evet ayni sistem o kiside TEC kulanmis.
  • Reserve
    Hep bunu yapmak istemiştim...Bu konu ona değer...
  • Tebrik ederim. Abi bu nasıl bişeydir ya. Vallaha helal olsun biz burda 3 ün 5 in hesabını yapalım sen ne güzel uğraşıyorsun vallaha yaş kaç ayıptır sorması.
  • Dostum yanlış anlamada Ailenin mesleği falan ne Birde şuana kadar toplam ne kadar para harcadın ?

Bu arada tebrik ederim. Güzel birşey çıkacağa benziyor

Birde dikkatimi çekti ürünler çok hızlı geliyor. Kargoylamı alıyorsunuz yoksa direk dükkandan mı? Türkiye'de bir albümü almak için bile 20 gün bekledim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Becker -- 15 Ocak 2011; 22:09:48 >
  • bu arada pleksi varsa gönder O kadar masrafın içinde 5 liranın lafınımı yapıcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

bu arada pleksi varsa gönder O kadar masrafın içinde 5 liranın lafınımı yapıcan

Yazmadan edemiyeceğim.

Mesaj - imza uyumu
  • Hocam Eline Sağlık , Gerçekten Benim Gibi Pc Modifikasyonla Uğraşan İnsanlar İçin Böyle Bir Projenin Ne Kadar Hoş Olduğunu Biliyorsundur.

Başarılarının Devamını Dilerim , Kolay Gelsin
  • ORTALIK TOZ DUMAN OLMUŞ
  • way be helal olsun, bi 15 sayfa daha olsa onuda okurdum heralde, tebrik ediyorum tekrardan.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.