Şimdi Ara

Ben de modaya uydum ve Chery Tiggo 7 aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
1
Favori
23.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat 1.315.000 tl liste fiyatı
    Bayileri ararsanız mutlaka teslime hazır istediğiniz renk araç bulunuyor.
    Bayiden eve geldim, yaklaşık 200 km mesafede hız sınırlarına uygun sürüş tarzıyla 7 litre yakıt tüketimi oldu.
    Aracı çok beğendim, sorularınız olursa yardımcı olurum.

• Neredeyse 1.290 tl ye captur icon alacaktım.
    Hanım 2008 alalım dedi, gittik bayide yeni 2008 allure benzinliyi 1.450 ye bıraktılar.

Sonra nasıl denk geldiyse chery bayisinin önünde bulduk kendimizi. İçeri girdik, ilgi alaka güzeldi. Tiggo 7 yi showroomda incelerken hayran olduk. O kadar şaşkınım ki ağzım açık aracı inceliyorum ve elimle her detayını okşarken buldum kendimi. Test sürüşü yaptık. Budur dedik.
    İnşallah biz ve bizim durumda olanlar pişmanlık yaşamayız.
    Allah isteyenlere nasip etsin inşallah.

Hahhha, 2.3 milyonluk R-line Tiguan'ın koltuklarına bakalım. Kapılardaki buram buram plastik kokusu ile beraber 2.3 milyonluk bu babaanne kanepesi kumaşına sahip aracı alanları tebrik etmek lazım.

Yahu genius Alman mühendisleri, zahmet etmişsiniz, şöyle birşey de yeterdi

Üstelik R-line'da bir tane aktif güvenlik donanımı yok. Adam donanım bulamadığından 3 noktalı emniyet kemerini donanıma eklemiş 

Dalga geçtiğiniz chery neredeyse yarı fiyatına en azından şöyle bir iç mekan sunuyor.

Troller de gelmiş yakıtı yüksek diyor, lan arada 1 milyon var benzini içse o fark kapanmaz

Asıl soruyu chery sahiplerine değil, 2.3 milyona gelmiş geçmiş en ruhsuz, en donanımsız, fiyat performansı en düşük aracı alanlara sormanız lazım.

Çok güzel araba güle güle kullanın, laf edenlere hiç kulak asmayın.

Kendileri bomboş Polo ları 200 bin hava parası vererek aldıkları için kimsenin güzel arabaya uygun fiyatlara binmelerini istemiyor.

Neymiş birde ikinci eli yokmuş, dünya üstünde başka bir millet yoktur ki kendisinden çok malın sonraki sahibini düşünen.

Adam sonraki sahibi için araba alıyor, böyle bir mantık olamaz. Alın bindiğinize keyfinize bakın, satmak gerekirse muhakkak herşeyin olduğu gibi bu araçlarında alıcısı olacaktır.

Şu anda olduğu gibi.

• Hayırlı uğurlu olsun, tekere taş değmesin.

Foruma fotoğraf koymayın gerçekten forum nazarına inanıyorum

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, inşallah memnuniyetimiz daim olur :)
  • Gerçekten mi çok sevindim
    Hayırlı olsun . Trafikte görüpte ne kadar yüksek ve devasa dediğim araçlardan biri . İç mekanı premium duruyor . Fiyatida çok iyi .
    Güle güle kullanın
  • Bu arada bir foto atarsınız artık . En azından rengini görürüz
  • Hayirli olsun bende de ayni paket var çift renk siyah tavan Beyaz gövde jantlar da koyu renk olunca uyumlu oluyor
    Önceki sahip olduğunuz araclar nelerdi ?
  • Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun, güzel günlerde sağlıkla binin.
  • Teşekkür ederim.
    2020 corolla 1.6 dream
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Sizi mi kıracağız Ben de modaya uydum ve Chery Tiggo 7 aldım. Ben de modaya uydum ve Chery Tiggo 7 aldım. Ben de modaya uydum ve Chery Tiggo 7 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 18 Eylül 2023; 22:16:58 >

• Cok güzel gerçekten. Kazasız belasız sevdikleriniz ile güzel günlerde kullanın inşallah. Biz fakirler de 2004 focusa devam 😊
  • 064 kullanıcısına yanıt
    Amin çok teşekkür ederim. Biz de zengin sayılmayız. İnşallah size de nasip olur.
  • Hayırlı olsun.Aracı incelemedim ama dışardan gördüğüm ve özellikleriyle piyasadaki en f/p araç.C suv Chb düşünenlerin kesinlikle bakmasında fayda var.
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 1.290 tl ye captur icon alacaktım.
    Hanım 2008 alalım dedi, gittik bayide yeni 2008 allure benzinliyi 1.450 ye bıraktılar.

Sonra nasıl denk geldiyse chery bayisinin önünde bulduk kendimizi. İçeri girdik, ilgi alaka güzeldi. Tiggo 7 yi showroomda incelerken hayran olduk. O kadar şaşkınım ki ağzım açık aracı inceliyorum ve elimle her detayını okşarken buldum kendimi. Test sürüşü yaptık. Budur dedik.
    İnşallah biz ve bizim durumda olanlar pişmanlık yaşamayız.
    Allah isteyenlere nasip etsin inşallah.
  • bravaman kullanıcısına yanıt

Resmen direkten dönmüşsünüz nasibinizde bu varmış...

• Ahahaha, sıfır konusunda boklayanlar aracı görseler bu arkadaş gibi ağızları açık kalır. Görmeden etmeden bok atmak ne kadar kolay ya. Bu arada corolla cephesi kan kaybediyor
  • bravaman kullanıcısına yanıt
    Hocam bu aracı gördükten sonra captura ve fiyatına nasıl saygı duyayım?

Duster alanlar ise ilaç içerek intihar girişiminde bulunuyorlarmış zaten. Aciller duster zede dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 18 Eylül 2023; 23:6:48 >
  • Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt

Capturu bence haksız kötülüyorsunuz. Captur bence b suv segmentinde üst sıralara oynar. Bu sınıfın gerekliliklerini yerine en iyi getiren modellerden birisi. İç hacim, bagaj, kullanışlılık, kullanım kolaylığı hepsi var. Fiyatı da uçuk değil. Kazık görmek istiyorsanız bence troc, 2008 falan bakın. Asıl sıkıntı onlar. 1290bibe icon captur gayet normal.

Chery, mg falan varken hiçbiri alınmaz o ayrı konu.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Fiyatını haketmiyor kesinlikle. Tiggo 7 yi baz alınca öyle görünüyor. Reno bu ya. Son çare markası.
  • Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt
    Captur icon 1290 olduğu yerde 2008 allure 1450 hiç fiyatını haketmiyor. Gerçi 2008 fiyatına cam tavan dahil ama captur motoru daha iyi 2008 den.
    En nihayetinde 1315 e t7 luxury varken diğerleri gözümden bir anda düştü orası ayrı konu...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.