Şimdi Ara

Bekçi Olan Var Mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
22.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mart'ta 8.000 kontenjan açılacak bekçi alımları için. Şu an kurumsal bir firmada çalışıyorum masabaşı yanlız bekçiliğe başvuracağım. Dövmesi olanalrı direkt eliyorlar mı ? Birde bekçi'ler memur statüsündemi yoksa kadro dışımı.

• sonuçta kpss ile girilmiyor muhtemelen kadro dışı olmaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

sonuçta kpss ile girilmiyor muhtemelen kadro dışı olmaları lazım.
    Öyle ise başvurmaya gerek yok sanırım. Dediğiniz gibi kpss şartı aranmadan girildiğine göre...
  • Bekçi memur oluyor.Dövme varsa sözlü mülakata girmedeb kontrol ediyorlar eliyorlar.Ve en önemlisi torpil bunu üstüne basa basa söylüyorum torpilin yoksa olmazsın.Ben istanbul kartalda başvurdum yazılı sınavdan sonra asil ve yedek yazıyordu kagıtta aldıgın puanı söylemediler itiraz ettim sonuç yok çünkü torpillileri aldılar.Ama ak parti gençlik kollarında olan arkadaşım bekçi oldu nedense.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bekçi memur oluyor.Dövme varsa sözlü mülakata girmedeb kontrol ediyorlar eliyorlar.Ve en önemlisi torpil bunu üstüne basa basa söylüyorum torpilin yoksa olmazsın.Ben istanbul kartalda başvurdum yazılı sınavdan sonra asil ve yedek yazıyordu kagıtta aldıgın puanı söylemediler itiraz ettim sonuç yok çünkü torpillileri aldılar.Ama ak parti gençlik kollarında olan arkadaşım bekçi oldu nedense.
    Kpss girmeden nasıl memur oluyorlar hocam ?
  • 10 bin özel harekat poliside kpss olmadan alındı.Memur olmakta kpss şartı olmuyor bazı ihtiyaçlar doğrultusunda.Tamamen torpile zemin hazırlamak bu bana sorarsanız çünkü torpili gözlerrimle gördüm.Polis ve bekçi alımında.

• quote:

10 bin özel harekat poliside kpss olmadan alındı.Memur olmakta kpss şartı olmuyor bazı ihtiyaçlar doğrultusunda.Tamamen torpile zemin hazırlamak bu bana sorarsanız çünkü torpili gözlerrimle gördüm.Polis ve bekçi alımında.
    E zamanında fetullah terör örgütü mensupları torpille giriyorlardı şimdi de akp gençlik kolları torpille giriyor.
  • Evet aynen öyle gençlik kollarına giren güvenilir statüsü kazanıyor artık.Aynısı diğer partiler içinde geçerli.Kadıköy ve ataşehir belediyesine başvurdum oralardanda chp gençlik kolları üyeliği istemişlerdi.

• Kardeş torpille giriyorlar hep... Bilin bakalım hangi parti.? Bekçilerin ve şuan alın özel harekatların hepsi ya tarikat yada parti kolundan... Sağlık bakanlığına hiç girmiyorum bile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinod

Kardeş torpille giriyorlar hep... Bilin bakalım hangi parti.? Bekçilerin ve şuan alın özel harekatların hepsi ya tarikat yada parti kolundan... Sağlık bakanlığına hiç girmiyorum bile...
    Allah ıslah etsin, ne diyelim başka ?
  • Merhabalar birincisi bekçilik alımı tıpkı polis alımı gibi oluyor. Bende başvurdum polisliğe baştan aşağı bakıyorlar(dövmen varsa hiç girme) ama göz testinde kaldım renk körlüğüm varmış ama ben buna inanmıyorum; kalıplı, çevik adamı almayıp sıska adamları alıyorlar. Bi üflesen uçar hesabı ve torpil mutlaka var bunu sözlü sınavda anlıyorsunuz. Her neyse bekçilikte böyle bir şey.

Ayrıca böyle bir yazı buldum

“Çarşı ve Mahalle Bekçisi” unvanlı kadrolarda görev yapanların aylık ücretleri 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hükümlerine göre belirleniyor.
  • Bekçi olacagına git fabrikada çalış. Gece çalışması zordur birde olaylı bi yerdeysen fenaa birde gece calışması insanın ömrünü azaltır. Sadece gece uyurken salgılanan kanser önleyici hormondan mahrum kalırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinod

Kardeş torpille giriyorlar hep... Bilin bakalım hangi parti.? Bekçilerin ve şuan alın özel harekatların hepsi ya tarikat yada parti kolundan... Sağlık bakanlığına hiç girmiyorum bile...
    ÖZel harekat torpil olduğuna emin misin? Normal polistir o
  • Geçici olarak özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C02BD09

Bu mesaj silindi.
    O maddeyi yanlış okuyorsun, büyük resmi gör.

''herhangi bir siyasi parti (biz hariç) üyeliği olmaması...''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN291 -- 9 Mart 2019; 11:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C02BD09

Bu mesaj silindi.
    Eskilerin bir sözü vardır "Minareyi çalan kılıfını uydurur" diye sanırım bu söz herşeyi açıklar nitelikte.Çarşı Mahalle bekçilerinin facebook sayfası var oraya gir sadece yorumları oku benim gibi kaç tane mağdur var başka söze gerek yok.95 puan alan adam dahi bekçi olamadı düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

ÖZel harekat torpil olduğuna emin misin? Normal polistir o

Alıntıları Göster
    10 bin özel harekat alımında dönen torpil kadar ömrü hayatımda görmedim öyle diyim.Adam mülakatta önümde düştü 2 kez şans verdiler elendi.Ama ben olayı çaktım çocugun ismini soyismini gördüm listede facebooktan üşenmeden buldum baktım özel harekatta şuan Sonra özel harekat sayfasına biri belge paylaştı özel harekata alınanların torpil listesi bunu paylaşan bir memurdu üstelik.BElgelerde millevvekillerin imzası ve isimini verdikleri kişilerin alınması için ricada bulunuyor ve güvenilir insanlar diye not düşmüşler bide.Yani ak partili bir millet vekili akraban varsa sana referans oldumu sınavsız memur bile olursun çünkü güvenilirsin.

Burdaki isimleri tek tek facebookta ara hepsi özel harekatta.Bunun gibi daha çok belge var bu bir tanesi.
    Bekçi Olan Var Mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 9 Mart 2019; 12:0:31 >

• quote:

10 bin özel harekat alımında dönen torpil kadar ömrü hayatımda görmedim öyle diyim.Adam mülakatta önümde düştü 2 kez şans verdiler elendi.Ama ben olayı çaktım çocugun ismini soyismini gördüm listede facebooktan üşenmeden buldum baktım özel harekatta şuan Sonra özel harekat sayfasına biri belge paylaştı özel harekata alınanların torpil listesi bunu paylaşan bir memurdu üstelik.BElgelerde millevvekillerin imzası ve isimini verdikleri kişilerin alınması için ricada bulunuyor ve güvenilir insanlar diye not düşmüşler bide.Yani ak partili bir millet vekili akraban varsa sana referans oldumu sınavsız memur bile olursun çünkü güvenilirsin.

Burdaki isimleri tek tek facebookta ara hepsi özel harekatta.Bunun gibi daha çok belge var bu bir tanesi.

Alıntıları Göster
    hocam benim şüphelendiğim birisi var durumu anlatayım size sizce torpille mi girmiştir?

Öncelikle bu dediğim şahsın babası komiser İzmir'de kendisi de direk İzmir'den trafik polisi oldu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.