Şimdi Ara

Ecz. Cengiz Bayraktar - Tanıyan Eden Bilen?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
16
Cevap
3
Favori
58.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kulaktan kulaga dolanan Eczacı cengiz bayraktar denilen biri var, adam bi çok hastalığa çözüm ürettiğini söylüyor.Hatta şu an elimde olan listedekileri burayada yazayım

Sedef,Egzama,Mantar,Bel ve Boyun fıtığı,Selülit,Kireclenme,Nasır,Ayak Kokusu,Sivilce,Her türlü kaşıntı iltihapları,Romatizma,Bagsur,Sünizit,Böbrek taşı,Yüzdeki kırışık leke ve cizgiler ..Bunların alayına çözüm olarak krem üretiyorum diyor bu adam.Daha 10 dakika önce iş yerinden arkadaşlar bu şahsın yanından geldiler,200 tl vermişler sanırım kremine.Adam çok iddalıymış..Bendede bu basur denilen lanet hastalık var.Bide bu adamın kremini kullanıyım diyorum ama belki aramızda bu şahsın kremlerinden kullanan vardır diye sorayım dedim.

Varmı bilen eden duyan aramızda ? Kremlerinden kullanan varmı ? varsa etkisi nasıl,memnun kaldımı?

• Hocam yanlis anlamayin ama bu tip insanlara inanmayin sahsi tanidigim yok ama gidip bir eczacinin alanında uzman olmayan bir kisinin urununu almam sonucta doktor degil size tavsiyem iyi bir uzman doktora gorunmenizdir, gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulkemizde basur alaninda uzman hekimler var.. otcunun otuna - kremine 200 lira verecegine git uzamn doktorun ozel muayenesine 200 lira ver.. hangisi mantıklıysa secim senin..
  • Eczacı ilaç üretimi konusunda ne kadar bilgiliymiş ki bunu iddaa edebiliyor,ilaç prospektüsünü,bileşimi içeriği ne kadar iyi bilirse bilsin 0 dan üretim ve geliştirmeden uzak dursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

Hocam yanlis anlamayin ama bu tip insanlara inanmayin sahsi tanidigim yok ama gidip bir eczacinin alanında uzman olmayan bir kisinin urununu almam sonucta doktor degil size tavsiyem iyi bir uzman doktora gorunmenizdir, gecmis olsun.

Estagfurullah yanlış anlaşılcak bi durum yok dostum..Elbetteki en saglıklısı doktora gitmek onda şüphe yok ama günümüzde alternatif tıp'ta çok gelişti bunuda görmezden gelmemek lazım..He tabi bu kremi üreten eczacı şahıs dolandırıcıdır veya sallamasyon kremlerle insanları kandıran biridir orasını bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago135

Eczacı ilaç üretimi konusunda ne kadar bilgiliymiş ki bunu iddaa edebiliyor,ilaç prospektüsünü,bileşimi içeriği ne kadar iyi bilirse bilsin 0 dan üretim ve geliştirmeden uzak dursun

Valla arkadaşlar adama sormuş nasıl oluyorda böyle iddaalı olabiliyorsun ürünün hakkında, adam osmanlıdan kalma hatta daha eski zamanlardan kalma bitkisel kürler üzerinde çalışıyorum,o bilgiler üzerinden hareket ediyorum demiş..Bilmiyorum artık yalanı günahı boynuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

quote:

Orijinalden alıntı: cago135

Eczacı ilaç üretimi konusunda ne kadar bilgiliymiş ki bunu iddaa edebiliyor,ilaç prospektüsünü,bileşimi içeriği ne kadar iyi bilirse bilsin 0 dan üretim ve geliştirmeden uzak dursun

Valla arkadaşlar adama sormuş nasıl oluyorda böyle iddaalı olabiliyorsun ürünün hakkında, adam osmanlıdan kalma hatta daha eski zamanlardan kalma bitkisel kürler üzerinde çalışıyorum,o bilgiler üzerinden hareket ediyorum demiş..Bilmiyorum artık yalanı günahı boynuna

Çok gördük böylelerini.Kimisi saç çıkarır kimisi türlü türlü hastalığa şifa bulduğunu söyler ama sonuç yok.Babam da eczacıdır 3-5 kere basit ilaçlar yaptığını gördüm.Bu devirde zaten eczacı ilaç yapmaz.İşin içinde ticaret var başka birşey yok.

• Ben vitiligo hastası idim. Bu Eczacı sayesinde iyilestim.

• Turbolinea duymasın ilaç üretiminde para var deyip kendine fabrika kurma hayalleri kurar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoppeR.

Turbolinea duymasın ilaç üretiminde para var deyip kendine fabrika kurma hayalleri kurar :D

Aynen para kazanmaya başlar sonra forumu bırakır, konu dışının turbo gibi adamlara ihtiyacı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foleyisgod -- 19 Mart 2015; 23:26:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar iyi olsa Sağlık Bakanlığından gerekli izinleri alıp eczanelerde yine aynı fiyattan satardı.

Kısaca ya dolandırıcıdır ya da çakal.

Allah bilir eczane de kalfalık felan yaparken bu işe girmiş.

Vallah böyle her şeye inanan insanları olduğu bir ülkede fakir olmak koyuyor.Ben çıkıcım bu ilaç sizi mutlu ediyor onaylı diyeceğim 100TL karla 1000 kişiye satsam

temiz 100.000TL.Alanda çıkacaktır kesin.
  • Ankaradamı bu adam?
  • Bir kaç kez bu kişiye ulaşmaya çalıştım. Hepsinde telefonda bağırıp çağırmaya başladı. İnanılmaz bir egosu var, kendini Hipokrat sanıyor. Bu şekilde ne idüğü belirsiz ve terbiyesiz insanlarla ne vakit kaybedin ne de bu insanlara para kazandırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_avs

Ben vitiligo hastası idim. Bu Eczacı sayesinde iyilestim.

Benim arkadasimdada vitiligo var , tedavisi yeni başladı gelişmeleri yazarım

• Bitki egitimi alan tek meslek grubu eczacılık ve bi ilacı üretip piyasaya sürmenin ne kadar zor uzun zaman gerektiren ve maliyetli bir iş olduğunu bilmiyorsunuz. Sonuçta eczacılık okumuş bi insan bence dahilen bir ilaç değilse bi dene derim. Yani krem şeklindeyse. Alerjik reaksiyon gösterip göstermediğini de bilek icine sur test et

• sakiiin S kullanıcısına yanıt
    Özel mesajla soran oldu , benim arkadaşım ilaçları kullandıkça işe yaradı , bırakınca aynı oldu devamlı kullanmak gerekiyor dedi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.