Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İz yapması derken sıkıyor hocam belli yani. 4 5 numara bezlerde, Bez bğlanırken cırt cırtları zor kavuşuyor. Şimdi 6 numara rahat oluyor. Sızdırma da yapmıyor, Memnunum yani. Annesi de diyor zaten tam oluyor bu bez diye. Büyük bez belini falan tutuyor sırtını falan iyi oluyor yani. biz memnunuz doktoruna da sorduk "ideal güzel bu numaradan devam edin" dedi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tugi-uA kullanıcısına yanıt
    Biz 2 numara takip cirtlarininda yatarken hallettimi kol altindam kaldirinca bez dusecek gibi oluyor neredeyse..cocuk 5 kilo 2 no bez 6 kiloya kadar zaten.bantlari da ortada neredeyse kavuşacak birbirine.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Bizim cırt cırtlar kavuşmuyordu, bacaklarını çok sıkıyordu ve iz yapıyordu. Biz de bezi büyüttük rahat ettik. Şuan da tam oluyor rahatlıkla kullanıyoruz. Çocuğu Bağlandık sonra kollarının altıından tutup kaldırıyorum, bez hiç düşecek gibi olmuyor, aşşağıya doğru hiç sarkmıyor.

Ucuz bez ve mama kampanyası görürsek paylaşalım, faydalanalım lütfen. selametle

• Tugi-uA kullanıcısına yanıt
    Tabiki..Sahsen fazla stok yapmisim baya 3 var elimde.bez bakinmiyorum.ama denk gelirsem tabiki

• Sleepy 3 numaralarda kampanya gören eden var mıdır acaba? İyice uçmuş fiyatlar.

•  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

verdiğim yüzlerce siparişin içinde en çok işime yarayacak ürünü stoklarımızda yok diye iptal ettirttiler, oysa linke tıklayınca daha yüksek fiyata satmaya devam ediyorlar. hesap sorduğumda ise müşteri hizmetleri kem küm boş boş konuştu bana. bende şimdi üyeliğimi iptal edip bir daha hepsiburada ile alışverişimi kapatıyorum.

işin en kötüsü de beni fahiş fiyatlarla almak zorunda bıraktılar. hakkımı helal etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 6 Aralık 2021; 16:35:14 >

• Önlem botanika bezler iyi. Tam f/p ürünleri. Primaya yaklaşamıyoruz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sma optipro 3 için kampanya vs bakıyorum ama yok sanırım. Kampanyasız dönemde stok bitti.

Bu arada Bebek temizleme pamuğu ihtiyacı olan varsa elimde bir miktar var. Uygun fiyata verebilirim. Ankara içi elden de alabilir ihtiyacı olan.

• soniquakee kullanıcısına yanıt
    Benim de stokta olmasına rağmen garantiye gönderdiğim oral b diş fırçam için para iadesi yapmışlardı. Çok kalleş bir firma ama elimiz mahkum kullanıyoruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sculptor S kullanıcısına yanıt

Üstadlar 4 numara kullananlar için bu da iyi fiyat pure gerçekten kaliteli denemek isteyen için de fırsat

https://ty.gl/ory7gltah8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 10 Aralık 2021; 21:13:22 >
  • killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Fiyat normal bez iyi bez. Ucuz kaliteli arayan için baby turcolarda gayet iyidir molfix kadar emmesede emişi iyi baya iyi slepye göre. Hepsi buradada 2.si 1 tl kampanyası oluyor genelde çok uyguna geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 10 Aralık 2021; 23:27:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi forumlar,
    Sleepy 6 numara normal cırtlı bez almak istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Yakın olmak şartıyla gidip de alabilirim. Var mı önerebileceginiz bir yer ? Ben en son tanesini internetten 1.19 dan almıştım. An itibariyle fiyatlar 1.94 falan. Son zamanlarda ki zamlardan bebek bezleri de nasibini almış.

• Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    Getir uygulamasi son günlerde sürekli 30/20 kupon veriyor. Sleepy 6 numarada var stoklarında. Kupon geldikce evdeki iki hesaptan bez sipariş ediyorum. Takip etmenizi tavsiye ederim

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Evimin orada Getir ve Getir Büyük'te 6 numara kalmamış ama iş yerimin orada varmış. Artık pazartesi nasipse kod falan varsa alırım. Daha önce de yapmıştım şimdi siz aklıma getirdiniz yine teşekkür ederim. :)

• Yav bu bezlerden tanesi 1 TL altı kalmadı herhalde. Önceden kampanya ile bir şekilde 1 lira altı oluyordu şimdi maalesef yok. Amazon da vardı bi 77 kuruşa onun dışında bulamadım hiç. Mecbur biraz ufak olsa da aldım 5 numara bulamadım ama.

Sleepy Natural Külot Bez 4 Beden Maxi 7-14 Kghttps://www.amazon.com.tr/dp/B082Z3HCYV/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_J3E6AGZK9RWMXVSJ1G51?_encoding=UTF8&psc=1

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt

Tane fiyatı 3₺ diyor. Sanırım link koyduğunuzda fiyat bu değildi. Ne kadardı?

• Sıcakmıdır bilmiyorum ama sleepy extra 2 numara bez var direk biz satıyoruz fiyat 29,90
    https://www.hepsiburada.com/sleepy-extra-gunluk-aktivite-bezi-2-numara-mini-34-lu-p-HBCV000001K7RB?magaza=CNS%20Kozmetik

3 tane stoğumuz var bizim çocuğa getirmişler farklı marka kullandığımız için fiyatı düşürdük onu satıp kullandığımızı alıcaz 3 paket 102 adete denk geliyor. Adet fiyatı 0,87 tl ye geliyor dediğim gibi daha net olarak bez fiyatlarını bilmiyorum
  • kasım ayında kampanyalar ile baby turco bez aldım fazladan.

ozamana kadar molfix kullandık bebeğimize. hiç pişik vs olmadı.

son zamanlarda hanım beni uyardı. hem pişik hemde gece sızdırmalar oluyor dedi.

pişik az az bir kaç kere oldu. gece sızdırmalarıda bir kaç kere oldu.

Takibini yapıyorum, doğrudan baby turcodan pişik oldu diyemem ama ilk aklımıza gelen bu.

ek gıda- kaşık mamasınada geçtik gecen ay. ondanda yapmış olabilir..

Paylaşmak istedim.

• Herkese selamlar, bez kullanmayı bırakalı 4 sene oluyor :) oğlan şimdi 6 yaşında o zamanlar rahatlıkla premium care alıyorduk ama fiyatlar almış başını gitmiş her şey gibi. bebeğin alıştığı bez değişince cilt tepkisi daha çok oluyor o yüzden en baştan daha ekonomik bez ile başlama niyetim var. Fiyat performans olarak hem uygun fiyatlı hem daha pamuksu tavsiye edeceğiniz bez var mı? Aynı zamanda unibaby yenidoğan yerine de ıslak mendil tabii :)

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Ek gıdaya geçiş ve bebegin daha çok kucaga alınması,oturtulması pişiği ve popoda tahrişi arttırır. Bir kere pişik oldu mu en kral bez kullansan çabuk iyileşmez. Pişik olduysa iyileşme sürecini hızlandırmak için kaka ve çiş yaptiginda çabuk yakalayip hiç oturtturmadan kucaga almadan bezi degistirilmeli ve islak peçete mendil yerine pamuklu mendil bezler sıcak suda yikanip sıkılıp silinmeli. Yoksa bebek acı çeker. Belki Hippin bir islak mendili var sensitive,bir de waterwipes bir de molfix yenidogan islak mendili tolere edilebilir. Tabi mümkünse dedigim gibi pamuk penye bezler sıcak suda yikanip sikilip kullanilirsa daha iyi oluyor.

Beslenme ile alakalı pişik hangi bezi kullanirsan kullan oluyor,kaçınılmaz. Sadece şiddeti farketiyor tabi.

• 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.