Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz doğmamış bebeğiniz için stok yapmayın. Hangi bezin hangi bebekte pişik yapıp yapmayacağı tamamen soru işareti. Deneyip emin olduktan sonra bol bol alırsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tanerakinnn kullanıcısına yanıt
    Pişik kremi ilk sebamedle başlamıştık hiç olmadı sebamed pişik kremi +molfixle büyüttük şuan baby turco slepy aldık ucuz diye iki bezdede molfixin kalitesi yok ilerleyen zamanda baby turcoya geçersin bi 5 6 aydan sonra falan slepyde baya kaçırma sorunu yaşadık kaka sırttan bacaktan çıkıyordu hep. Mecbur kalmadıkca molfix baby turco şaşmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daddario_tel kullanıcısına yanıt

Duruyor mu aynı fiyata?

Kim ne derse desin şuan en iyi bez Molfix Pure Soft.

Her açıdan üstün. Molfix pişik yaptı da başkası yapmadı diyen varsa tesadüftür o,bezden degildir. Pişik olacağı zaman gelmiştir.

Molfix'in diger bezleri Bim ve Evy Baby'nin bezlerinden kötü yalnız. Molfix hep iyi demiyorum,Molfix Pure iyi diyorum.

3D yazan ve Antibacterial yazanlar fiyasko mesela. En çok da bel bölgesi havlu peçete gibi buruşuyor bebek hareket ederken. Daha ilk bezlerken oturmayan bel cırt cırtlar bölgesi bebek hareket ederken tabi kayar buruşur.

Çok iyi demiyorum ama fiyat uygun olursa Evy Baby deneyin 2. aydan sonra. Popoyu tahriş ederse Baby Turco Dogadan serisi denenebilir. O da sıkıntılı olursa Molfix Pure için paraya kıyılmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Üstat biz goon la başladık pandemi vakti 3 numara bullunmayinca baby me denedik. Gece uyanan çocuk uyanmadı ıslaklık için. Resmen felaket çiş topluo ve sizdirmiyor ayrıca pisikte çok şükür hiç olmadık. Baby me için nediosun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hala mevcut

Bu başlıktaki geçmiş fiyatlara ve Akakçe + Cimri geçmişini incelediğimde son 6 aylık fiyata kıyasla alınabilecek en iyi fiyat olarak görünüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende dün prima premium care 4 ve 5 numara 190 liradan stokladım. Hipp mamalarındada güzel kampanya vardı. 138.5 liraya geldi hipp 2 cambiyotik 800gr

• daddario_tel kullanıcısına yanıt

Hımm,gördüm. Baby Turco Dogadan bezinde de fırsat var ama Amazon, baby turcoda indirim yaparsa daha ucuza satiyor,riske girip akşam 18'i bekliyeyim bakayim.

204’e çekmişler Molfix’i, aynı ilan

• Hepsiburada’da seçili Baby Turco bezlerde ikincisi 1 TL kampanyası var

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    Pişik kremi olarak Bübchen 150 ml aldım Migros’tan. Şampuan ise Sebamed aldım 500 ml’den 2 tane. Bez Molfix ile başladım. Bakalım bebek Mart’ta doğsun kendi cildine ayak uyduracağız mecbur. Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

Bübcen çok ağır sebamede göre bizimkinde buna geçer geçmez pişik yapmıştı biraz büyüsün ozaman sürecez Bübceni çok yoğun tavsiyem sebamedle gitmeniz iyiydi baya yeni doğanda. Elimde 8 9 tane bübchen duruyor 1.5 yaşında başlarız kullanmaya tabi her bünye farklı olabiliyor.

Bubcheni at çöpe. Dedigim sprey organik zeytinyağından al. Sprey olmayacaksa İlhan Sarı yada Nova Vera bebek zeytinyağından al.

Molfix'in bu yeni pure soft bezleri organik pamuk mu acaba bilgin var mı? Kadın pedinde ve bebek bezinde pure serisiyle baya sağlıklı işler yapıyor Hayat Kimya.

Deterjan olarak kendi camasirlarim için de Yeşil Bingo Oxyjen parfümsüzü kullanıyorum. Parfümlü deterjan demek cilde parfüm sıkmak demek.

Benim ablam molfixle büyüttü 2 çocuğuda bi sıkıntı yaşamadı bizde yaşamadık şükür güzel bez heralde iyidir molfix 10 üzerinden 10 versem turcoyada 10 üzerinden 9 verirdim biraz ufak molfixe göre. Slepy kaçırmasa oda iyide anca 7 alır kaçırıyor.

Bakalım hocam deneyimleyeceğiz.

Üstadım dediğiniz sprey beğeni listesinde ekli pusudayım. Acelem olmadığı için esnek davranıyorum. Diğer önerilerinizi de ekledim listeme. Bübchen’de ben kullanayım o zaman :))

• Molfix 5 almam lazım.

Çok pahalıya geliyor.. Bulamıyorum..

• Hepsiburada'da:

Sleepy Bio bezlerde ikincisi 1 tl kampanyası var.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-sleepy-bio-natural-urunlerinde-2-si-1-tl

Molfix Pure&Soft 2,3 ve 4 numara bezlerde de geçen günlü Trendyol kadar iyi olmasa da güzel fiyatlar var, aşağıdaki paketlerin her biri 122 tl

https://www.hepsiburada.com/molfix-pure-soft-2-beden-mini-aylik-firsat-paketi-148-adet-p-HBV00000I70ZI
    https://www.hepsiburada.com/molfix-pure-soft-3-beden-midi-aylik-firsat-paketi-128-adet-p-HBV00000I70ZG
    https://www.hepsiburada.com/molfix-pure-soft-4-beden-maxi-aylik-firsat-paketi-112-adet-p-HBV00000I70ZC

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Şu var gözüme çarpan:

https://www.hepsiburada.com/molfix-bebek-bezi-5-beden-junior-aylik-firsat-paketi-120-adet-p-HBV00000HNH4Q 149tl

• sleepy naturel candır :)

5 numara lazım kampanyalı gören var mı izmir de

• 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.