Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malesef hocam. Bugün 1 tl ye aldığın bir malı birkaç ay sonra kaç liraya bulacağımız meçhul.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Walla bu devirde cocuk yapacak arkadaşlarım 10 kez düşünün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-380B9FCD3 -- 11 Ağustos 2021; 13:11:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nightblueist kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• Selam Arkadaşlar ,

Çok uzun süredir konuda Sıcak Fırsat göremiyordum , herkes cephelerde yekpare savaşıyor sanırım,birlikten kuvvet doğar diyerek ilginizi çekebilecek maliyeti uygun bir ürün paylaşıyorum,toplanın 

Lokasyon olarak asıl hizmet verir bilmiyorum ama denemekte fayda var;

İste gelsin üzerinden HİPP Yenidoğan ve Bebek islak havlularda bir alana bir bedava kampanyası mevcut,

3 lü EKO paketler halinde satılıyor, 3*52 =26,90tl (Piyasada 24/33 TL aralığında)(Yeni doğan olmayan 23,90TL)

Yani 6 adet Yeni Doğan ıslak Havlu 26,90TL ,

Bitmedi  

İlk siparişe özel 30 TL indirim geliyor ,ayrıca Alışveriş tutarı 150 TL ve üzeri kargo ücretsiz,

Benim ilk alışverişimde yararlandım o Yüzden 30 Tl indirim hakkım yoktu sonra bir baktım ,180TL üzerine HOPİ Kod ile 30 TL indirim varmış ,

Sepette en iyi kombinasyonu yakalayarak tüm kampanyalar ile birlikte bir Paket 3*52 Yeni doğan ıslak havlu 3,23TL ye geldi ki yeni doğan için çok iyi bir rakam(Yaprak fiyatı 0,062 kuruş Akakçe en uygun Yenidoğan ıslak havlu yaprak fiyatını 0,12 kuruş çıkardı) 

Sizlere ürün linklerini ve Sepetimi iletiyorum,malum Enflasyona karşı verdiğimiz bireysel mücadelede uygun fiyatlar yakalandığında değerlendirmek lazım..

Kullanıcı Yorumu:

Sleepy Sensitive 90 Yaprak olanı kullanıyoruz uzun zamandır eşim çokta memnundu(onunda paketini 3,97TL den denk getirmiştim,neyse),

Hipp Yenidoğanın kokusu çok fazla değil 99%Su olduğundan olabilir, eşim kıyasladığında bez bölgesi için siliciliğin Sleepy kadar iyi olmadığını 1 Tık altı olduğunu söyledi,buda yine az kimyasal olup çoğunluğun su olmasından kaynaklandığını düşünüyorum..

Bu tabi kendi gözlemimiz herkeste farklılık gösterebilir fakat Hipp gibi bir markanın Yeni doğan ıslak havlusunu bu fiyata almak gerçekten Sıcak bir fırsattır. 

• Sma Optipro devam sütü kullanan var mı?

1 ay önce 1 kg sini 100 tl den alabiliyordum. Fiyatlara ne olmuş öyle yahu?

• Gamer4fun4 G kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun hocam. Pişik konusunda düşünceniz varsa bence bezin önemi yok. Genelde Evybaby stoğu yaptım ama yanında 2-3 paket prima, 7 paket sleppy hatta 2 paket a101 ürünü galiba Jelly willy mi birşey onu kullandım hiçbiri pişik yapmadı. Ama doğumdan beri ıslak mendil kullanmadık, temizleme pamuğu alıyoruz hatta dün 24 paket aldım yine İpek marka 1 pakette 60 adet var normalde bir paket 7-8 tl iken toplu alımda 5,5 liraya geliyor. Yaklaşık 6 ay götürüyor 24 paket bebeğe göre değişir ama bizim arkadaşın bebeği günde 3 bez çıkarıyormuş bizimki 6-7 bez çıkartıyor.

Edit: evyapshop, joker vb. siteleri takip edebilirsin bebek bezlerinde falan hediye çeki vs. verebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axib0y -- 13 Ağustos 2021; 17:2:4 >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum 3 numara ben denk getirene kadsr bakınıyorum. Hepsiexpresten falan 400 gram düşürüyorum arada 50 tlye. Hepsiburada cazip yeklifler veriyor arada. 114 tlye denk getirmiştim 3 numara 800 grm. Markafarma, farmasanal falan stok bulsam fiyatlar iyiydi oralarda

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Sma Optipro devam sütü kullanan var mı?

1 ay önce 1 kg sini 100 tl den alabiliyordum. Fiyatlara ne olmuş öyle yahu?

SMA mama fiyatları uçtu gitti. 800 gr olanları geçen sene Eylül 2020'de 88 civarıydı. 4-5 ay evvel 100-105 TL oldu. Şimdi 153TL civarı geziyor. Bunların hepsi 5-6 ay içinde oldu. Migros bazen sarı etiketle 127'ye satıyor. Amazon Migros'tan ucuz satıyordu ama son günlerde onlar da fiyatları arttırdı. Biz 3 numaraya geçtik çocuk 1 yaş oldu ama artık yavaş yavaş kesmek istiyoruz. Uyku zamanı çok istiyor illa. Uyutmadan evvel verip diğer vakitler keseceğiz. Zira bütçeyi ciddi manada zorlamaya başladı formül mama. Allah olmayana yardım etsin. Bazen Bebelac Gold ve Aptamil'in avantaj paketleri oluyor bundle şeklinde onlara da bakabilirsiniz.

@the guardian14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weisanstein -- 17 Ağustos 2021; 0:18:4 >

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Yok ben smadan vazgeçmem. Hepsiexpreste falan kupon kampanyaları oluyor oralara bakacam 2 yaşına girecek zaten. Yavaştan kesmeye çalışıyorum ama yemek çok seçiyor, yemiyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Yok ben smadan vazgeçmem. Hepsiexpreste falan kupon kampanyaları oluyor oralara bakacam 2 yaşına girecek zaten. Yavaştan kesmeye çalışıyorum ama yemek çok seçiyor, yemiyor gibi

Biz de ilk aylar Aptamil sonra genelde SMA ile devam ettik. Bundle paket bulursak Bebelac Gold ve Aptamil aldık sonraki aylarda da bazen. Ama %70 SMA ile büyüdü. Bizimki yemek yiyor ama uyku zamanı istiyor illa mamayı. Anne sütü her zaman yetmiyor. Formül mamayı azaltacağız. Hepsiburada ile bir türlü yıldızım barışmadı. Pahalı alıyorum genelde ama onlardan bir şey almıyorum. Taa 2010'dan kalma husumetim var adamlarla.

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Husumeti 2010 da bırak bence. 115 tlye aldım yeni. Hemde 2 tane 400 olarak. N11 de gittigidiyorda falanda kupon denk geliyor 118 tlye geldi bitanede azaldıkça alıyorum. Araştırıp

• quote:

Husumeti 2010 da bırak bence. 115 tlye aldım yeni. Hemde 2 tane 400 olarak. N11 de gittigidiyorda falanda kupon denk geliyor 118 tlye geldi bitanede azaldıkça alıyorum. Araştırıp

Market fiyatları böyle giderse husumeti sonlandırırız sorun değil de bu zamların sonu nereye varacak? Maaşlara %3-5 zam, ürünlere tek kalemde %20-30 zam geliyor. 3-4 senedir iyice eziliyoruz sonumuz hayrolsun bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

SMA mama fiyatları uçtu gitti. 800 gr olanları geçen sene Eylül 2020'de 88 civarıydı. 4-5 ay evvel 100-105 TL oldu. Şimdi 153TL civarı geziyor. Bunların hepsi 5-6 ay içinde oldu. Migros bazen sarı etiketle 127'ye satıyor. Amazon Migros'tan ucuz satıyordu ama son günlerde onlar da fiyatları arttırdı. Biz 3 numaraya geçtik çocuk 1 yaş oldu ama artık yavaş yavaş kesmek istiyoruz. Uyku zamanı çok istiyor illa. Uyutmadan evvel verip diğer vakitler keseceğiz. Zira bütçeyi ciddi manada zorlamaya başladı formül mama. Allah olmayana yardım etsin. Bazen Bebelac Gold ve Aptamil'in avantaj paketleri oluyor bundle şeklinde onlara da bakabilirsiniz.

@the guardian14

Alıntıları Göster

Sma3 formül değiştirerek probiyotikli ürün çıkarmış ve 800 Gr fiyatı 153,00 TL civarında, önceki kutular ise CarrefourSA da indirimdeydndirimde ve fiyatı 99,00 TL, ürün kodu 12 ile biten kutular, düşünürseniz bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o ben O kullanıcısına yanıt
    Migros hemen de de o fiyat görünüyor ancak benim bölgemde stok görünmüyor maalesef. N11 den 2 kg 270 TL ye getirdim indirim kuponu ile. Ancak bir daha bu fiyatlara almayacağız sanırım. 1 ay önce hb den 1 kg sini 100 TL ye denk getirmiştim. O iyi olmuştu. Arada hepsi expressden de alıyordum indirimler ile. Ancak ya orada da stok kalmadı ya da çok aldım diye kaldırdılar

• quote:

Orijinalden alıntı: o ben

Sma3 formül değiştirerek probiyotikli ürün çıkarmış ve 800 Gr fiyatı 153,00 TL civarında, önceki kutular ise CarrefourSA da indirimdeydndirimde ve fiyatı 99,00 TL, ürün kodu 12 ile biten kutular, düşünürseniz bilginize...

Alıntıları Göster

Teşekkürler bilgilendirme için. Bu seferlik hepsiburada'dan Bebelac Gold aldım 1250 Gr 129 TL'ye. Umarım gönderirler. Bizim oğlan hepsini içiyor. Artık bütçeye uyanı alacağız elveda SMA. 

• Arkadaşlar mamayı süt olmadığı için mi veriyorsunuz, yoksa bebekler herhangi bir şey yemediği için mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Arkadaşlar mamayı süt olmadığı için mi veriyorsunuz, yoksa bebekler herhangi bir şey yemediği için mi?

Anne sütü bazen yetersiz kalıyor. Öyle durumlarda tıbbi uzman görüşüne başvurularak veriliyor. Bazen de destek amaçlı olarak anne sütüne ek olarak alınıyor. Bizim çocuk hem annesini emiyor, anne sütü azaldığı zamanlarda ve özellikle gece uykudan önce ise formül mama içiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Market fiyatları böyle giderse husumeti sonlandırırız sorun değil de bu zamların sonu nereye varacak? Maaşlara %3-5 zam, ürünlere tek kalemde %20-30 zam geliyor. 3-4 senedir iyice eziliyoruz sonumuz hayrolsun bakalım.

Alıntıları Göster

sende memursun anlaşılan, bizde aynı durumdayız, çocuklar için katlanacaz artık, cebide sıkamıyoruz. dışarı çıksan ayrı para, asgari ücretin 4 te birine yakın dışarda yemeğe gidiyo aylık. dışarıda çıkmamamazlık yapamıyoruz çocuklar dünyayı tanısın görsün diye. sonumuz hayırlı olur inş

• quote:

sende memursun anlaşılan, bizde aynı durumdayız, çocuklar için katlanacaz artık, cebide sıkamıyoruz. dışarı çıksan ayrı para, asgari ücretin 4 te birine yakın dışarda yemeğe gidiyo aylık. dışarıda çıkmamamazlık yapamıyoruz çocuklar dünyayı tanısın görsün diye. sonumuz hayırlı olur inş

Alıntıları Göster

Evet kamu çalışanıyım. Enflasyon karşısında 3-4 senedir ciddi ezilme var. Aynen sonumuz hayırlı olsun amin.

• Mamayı biberon ilemi veriyorsunuz?
    Memeyi reddetme durumu oluyormu?
    Hangi ayda, hangi kiloda kaç ml mama vereceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.