Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stubbornpride Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
5 sn
34.877
Cevap
1.323
Favori
2.254.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 3948
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 1323
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ermantpc (698 mesaj) tasshelhoff (326 mesaj) bireysel.emeklilik (283 mesaj) ahbap (277 mesaj) MegaWolt38 (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10905 mesaj) Mobil (10543 mesaj) Tablet (1308 mesaj) (16 mesaj) Mini (1063 mesaj) Uygulama (1469 mesaj)
  • @
63 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: krKRAL

Kesinlikle travel sistem önermiyorum bir yıl kullanan biri olarak. Arabaya koyduğum zaman bagaja başka hiç bişey koyamıyordum. En hafifi olmasına rağmen hiç bi fayda sağlamadı çok hantal çok kaba hiç tavsiye etmiyorum
    Baston travel (örnek; chicco liteway serisi ) kullanıyoruz 1,5 senedir. İkizlerimin arabaları sürekli bagajda
    |
    |

Kalınlığı böyle. Şu an üzerinde oturuyorum hiç sıkıntı yok 😂. Fiyatına göre gayet kaliteli bence. 2000 liralık ürünler nasıldır hiç bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bha41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Dostlar selamlar,

Allah nasip ederse, Ekim sonu kızımızı kucağımıza alacağız, park yatak olarak Prego Miami hem park yatak hem anne yanı olan bir ürün tercih ettik, ama henüz yatağını almadık, eşim şimdilik almayalım reflü yatağı ile devam eder dedi ama içim rahat değil, ebebek ve bazı mağazalarda yataklar genellikle sünger üstü pamuk dokulu gibi ürünler var ebebekte bir üründe pamuk dolgu gördüm. Kullanan tavsiyesi olan var mı? n11 de bir ürün dikkatimi çekti ama fiyatı biraz pahalı. Önerisi olan var mıdır?
    |
    |

Selam hocam,niron yatagin subesini aramistim bilgi ve tavsiye almak icin 500tl ye alttaki yatagi aldim eft ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sbs03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bebegimiz yeni dünyaya geldi hemüz bi haftalık bile olmadı sürekli gaz sancısı çekiyor sürekli aglıyor, sırtı sıvazlamak fln da cogu zaman işe yaramıyor. Gaz sancısı için tavsiye edebilceğiniz bir ürün yada bir yöntem var mıdır ne yapabiliriz

Öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Bebeğiniz daha herhangi bir şey verilmeyecek kadar küçük. Dr’a danışmadan da bitkisel bile olsa bir şey vermeyin sakın.

Naçizane tavsiyem annenin gaz yapacak şeyler yiyip içmemesi ve günlük olarak rezene çayı tüketmesi. Kolaylıklar diliyorum.

|
    |
    Fourtytrees kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler hocam bakayım...
    |
    |

1 haftalık bebeğin gazı pek olmaz. 3 haftaya kadar gaz sancısı olmaz genelde. Bebeğiniz açlıktan ağlıyor olabilir.

|
    |

Biizm de 2 buçuk aylık bebeğimiz var. Aynı durumları bizde yaşadık fakat gaz sancısı genelde 3. Hafta ile başlıyor. İlk haftalardaki ağlama genellikle açlıktan kaynaklanıyor. 3. Haftadan sonra kolik sancıları başlıyor ve bizimki bu aralar yeni yeni geçti. Biz de ilk başta bunalıma girmiştik. Şu an yapmanız gereken tek şey sabretmek, 2 ay sonra her şey düzelecek ve geceleri 9-10 saat uyuyacak.

|
    |
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj

Bu arada gaz sancılarına relactaz, nurse harveys ve sab simplex iyi geliyor

|
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj

Gaz olmaz 1 haftalik bebekte. Anne sutu yetersizdir, acliktan agliyordur hocam. Ayni durumu biz de yaşadık. Mama ile takviye vermisti doktor. 30ml seklinde. Biberona alismasin diye de feeding tube diye bir sey var. Anne memesi ile ayni anda veriliyor mama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imXrated -- 29 Temmuz 2020; 0:32:2 >
    |
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba.
    2 aylık bebek için eşim Sebamed yeni doğan şampuanı almış, kullanıyoruz ama bebek şampuanlarında incelediğim kadarıyla içeriklerin çoğu aynı. Parfüm içermez yazıyor ambalaj üzerinde ama içerik etiketinde parfüm yazıyor. Önerilen kaliteli markalara bakınca ben aralarında içerik olarak pek bir fark göremedim ve çok fiyat farkı var. 8 yaşındaki oğluma aldığım Johnson's şampuanı bebekte kullansam ne olur? Burada belirleyici olan içerik ve kullanım sonrası bebekte alerji vs yapmaması sanırım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ne kullanıyorsunuz, şampuan tercihinizi belirleyen nedir?

Sivenonun bebek şampuanı var biz onu kullanıyoruz memnunuz. Detarjan olarakta aynı markayı kullanıyoruz. Ürünleri doğal bitkisel kullananlardan da memnun olmayan duymadım. Deneyebilirsiniz.
    |
    |
    fellini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anne sütü emmiyorsa gaz olabilir. Bizim bebek anne sütü emmediği için 10 günlük iken doktor tavsiyesi ile maflor kullanmaya başladık. Gaz sancısı devam ettiği için ebe tanıdığımızın tavsiyesi ile nurse Harvey's de ekledik. Suan 45 günlük bu şekilde devam ediyor

|
    |

Anne sütü emmiyorsa gaz olabilir. Bizim bebek anne sütü emmediği için 10 günlük iken doktor tavsiyesi ile maflor kullanmaya başladık. Gaz sancısı devam ettiği için ebe tanıdığımızın tavsiyesi ile nurse Harvey's de ekledik. Suan 45 günlük bu şekilde devam ediyor

|
    |

|
    |

Hayırlı olsun, Allah sağlıklı sıhhatli ömürler versin.

Bizde de çok gaz oldu ama bir haftalıkken olmamıştı, gaz sancıları için erken sanki.

Annenin sütü yeterli değil mi ondan emin misiniz? Ne zamanlar ağlıyor genellikle? Gaz olduğu kesin mi ?

Gaz için annenin beslenmesine dikkat etmesi lazım. Biz Biogaia kullandık gaz için ama bilgimiz yoktu geç başladık, zararlı bir içeriği yok bağırsak folarasının oluşumunu hızlandırıyor. Daha sonra da kiraz çekirdekli yastık kullandık, o da işe yaradı biraz ama yöntemlerin hiçbiri mucize bir çözüm değil.

Nurse Harvey's bitkisel şurup almıştık ama içeriğini beğenmedim o yüzden kullanmadık. Damlası da var, onu da inceleyebilirsiniz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fourtytrees

Arkadaşlar bebegimiz yeni dünyaya geldi hemüz bi haftalık bile olmadı sürekli gaz sancısı çekiyor sürekli aglıyor, sırtı sıvazlamak fln da cogu zaman işe yaramıyor. Gaz sancısı için tavsiye edebilceğiniz bir ürün yada bir yöntem var mıdır ne yapabiliriz
    Arkadaşlar da belirtmiş

1- Biogaia iyidir
    2- Masaj fayda sağlar
    3- Anne gaz yapacak yiyeceklerden uzak duracak. Nohut vs vs
    4- Tüm bunlara rağmen yine de sabredeceksin.

Bol bol opeceksin seveceksin, anıları saklayacaksın. Ellerine ayaklarına dokunacaksın. Çünkü çok tatlılar.
    Çektiklerinin hepsini bebek 1-2 yaşlarına geldiğinde unutacaksın.. 10 numara bir Allah vergisine sahip olacaksın.
    :)) Sağlıklarla
    |
    |
    Allah razı olsun arkadaşlar tüm yazan arkadaşlar sağolun. Söylediğiniz gibi açlıktanmış, anne sütü emmede zorlanıyordu gogus pompası aldık elektrikli şimdi sütü sağıp veriyoruz şükür ağlamaları durdu dünden beri huzurlu duruyor. İlk çocuk olduğu için bilemedik gazdandır sanmıştık. Anne sutunu yetersiz alıyormuş meğerse. Sürekli ağladığı için ne yapacağımızı da şaşırmıştık. Rabbim sağlık versin hepimizin bebeklerine

|
    |

Hayırlı uğurlu olsun inşallah 😊

|
    |
    bha41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.