Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: unexpected_09 , parker312 , anteptengeldi Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.875
Cevap
1.321
Favori
2.253.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 40 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3948
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 1321
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ermantpc (698 mesaj) tasshelhoff (326 mesaj) bireysel.emeklilik (283 mesaj) ahbap (277 mesaj) MegaWolt38 (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10904 mesaj) Mobil (10541 mesaj) Tablet (1308 mesaj) (16 mesaj) Mini (1063 mesaj) Uygulama (1469 mesaj)
  • @
63 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    1751 Mesaj

Mesajımı düzenledim 4500 liraydı trde şuan 1499 olarak görünüyor bu fiyata kesinlikle alınır bir bebek arabası hem malzeme kalitesi hem kullanış açısından kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonVaynen -- 5 Ağustos 2020; 1:17:18 >
    |
    |
    ismailrasit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj

• Yarbay
    2469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Mesajımı düzenledim 4500 liraydı trde şuan 1499 olarak görünüyor bu fiyata kesinlikle alınır bir bebek arabası hem malzeme kalitesi hem kullanış açısından kesinlikle tavsiye ederim.
    şu an yok galiba
    |
    bilbar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben mijia kullandım ölçümü doğru yapıyor, güzel kullanışlı bir ürün.
    |
    |
    sparcoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bebekler için siperlik kullanan, tavsiyesi olan var mı.

Aşıya kontrole götürürken nasıl yapıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 6 Ağustos 2020; 10:14:13 >
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

TiNy love’ı ben keyifbebesi sitesinden almıştım, bir bakın isterseniz, vadi ist be kanyonda sanırım şubeleri de var idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fellini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba. Bu tarz ürünler kısa süreli kullanıldığı için ikinci ellerini çok temiz olarak bulabilirsiniz. Biz Tiny Love tekmele oyna oyun halısını almak istiyorduk. Sıfırı sadece bir yerde 550TL'ye satılıyordu. İkinci elini 100TL'ye aldık yakın zamanda.
    |
    |
    fellini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben dün bu ürünü sipariş ettim. Fiyat performans açısından yorumlar iyi gibi. Wildlebend Masaüstü Dijital Termometre Nem Ölçer Higrometrehttps://www.hepsiburada.com/wildlebend-masaustu-dijital-termometre-nem-olcer-higrometre-p-HBV000005S6C8?magaza=Arel+Toptan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sparcoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

TiNy love’ı ben keyifbebesi sitesinden almıştım, bir bakın isterseniz, vadi ist be kanyonda sanırım şubeleri de var idi.
    Öneri için teşekkür ederim @yasintekgoz. Hangi modelini aldınız, memnun musunuz? Stokta tek bir model (forest) görünüyor.

Orijinalden alıntı: synthetico

Merhaba. Bu tarz ürünler kısa süreli kullanıldığı için ikinci ellerini çok temiz olarak bulabilirsiniz. Biz Tiny Love tekmele oyna oyun halısını almak istiyorduk. Sıfırı sadece bir yerde 550TL'ye satılıyordu. İkinci elini 100TL'ye aldık yakın zamanda.
    @synthetico haklısınız ama eşim sıfır istiyor. Öneri için teşekkür ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sercigs

Ben dün bu ürünü sipariş ettim. Fiyat performans açısından yorumlar iyi gibi. Wildlebend Masaüstü Dijital Termometre Nem Ölçer Higrometrehttps://www.hepsiburada.com/wildlebend-masaustu-dijital-termometre-nem-olcer-higrometre-p-HBV000005S6C8?magaza=Arel+Toptan
    ben e bebekten medisana aldım. güzel ürün. sizin aldığınız ürün de vardı e bebekte 35 lira.
    aynı zamanda xianomi de sipariş verdim. onuda salonda kullanacağım.

https://www.e-bebek.com/medisana-oda-ici-dijital-termometre-nem-gostergesi-p-mes-60079/?gclid=CjwKCAjw1K75BRAEEiwAd41h1GP27k9qnraL7XdKQRGXDKtZx04Yi5P4nBTmFvtCM8pCnhwodkvaERoC33AQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 6 Ağustos 2020; 13:59:48 >
    |
    |

• Çavuş
    47 Mesaj
    |
    |
    berkan3493 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fellini

Öneri için teşekkür ederim @yasintekgoz. Hangi modelini aldınız, memnun musunuz? Stokta tek bir model (forest) görünüyor.

Alıntıları Göster
    Sanırım forest almışım :) bir şikayetim yok valla, bebek oyalanıyor işte :) kur artıyor, bence beklemeyin alın geçin.

• Yüzbaşı
    304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Mesajınız sonrası bende aldım valla ama kafamda şu sorular var; baston yerine geçer mi bu Araba acaba? bebek kaç kg olana kadar veya kaç yaşına kadar kullanılır?

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Sanırım forest almışım :) bir şikayetim yok valla, bebek oyalanıyor işte :) kur artıyor, bence beklemeyin alın geçin.

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim.264 liraya hb'de var ama bana boyutu biraz ufak geldi. F/p olarak alınabilecek en iyilerden biri.

|
    |

• Binbaşı
    1751 Mesaj

Araba baston değil mi zaten? Ben mi yalnış biliyorum :/

22 kg taşıma kapasitesi var gayet yeterli sanırım bu fiyata güzel ürün ben şimdilik memnunum

|
    |
    yasintekgoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3173 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

İyi günler arkadaşlar.

Bebekler için siperlik kullanan, tavsiyesi olan var mı.

Aşıya kontrole götürürken nasıl yapıyorsunuz
    Biz alt açma örtüsü alıyoruz yanımıza yattığı yer ve tartıya serip bebeği oraya yatırıyoruz. Herkes maske takıyor tabi. Dezenfektan da oluyor yanımızda. Bebeğe siperlik ve maske zor gibi. 2 kere bu şekilde aşıya gittik
    |
    |

arkadaşlar merhaba; yatak konusunda tecrübesi bilgisi olan varmı?

600 - 700 ₺ bu fiyat aralığında iki yatak arasında kaldım, hangisi iyidir?

ikisi arasanki farklardan anlayan varmı?

https://www.kargibi.com.tr/happybaby-tam-ortopedik-yatak
    https://urun.n11.com/yatak/ozel-ince-short-spring-yari-ortopedik-bamboo-bebe-yayli-yatak-P66291373

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BYYUNUSX -- 7 Ağustos 2020; 10:42:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kargibi

DH Yazıcı,Toner,Kartuş Dükkanı

Kaliteli ve Doluma uygun Muadil Yazıcı Tonerleri!

• Yarbay
    2431 Mesaj

bizde de bu into the forest modeli var hocam. oyuncakları gayet yeterli, kick and play modelini arayıp bulamamıştık. amazon’dan almayı düşünmüştük. ama şu an bu modeli aldığımıza pişman değiliz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: fellini, yasintekgoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung C27HG70
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.